Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Ślicznie dziękujemy za wsparcie w imieniu Strączka! :multi::loveu::Rose: Konto jest Tanitki, pewnie niebawem zajrzy na wątek ;)
  2. Jej, ale się cieszę, że Kudłatka złapana :multi: Ona jest chyba w typie skye teriera.
  3. Brak wiadomości, to dobra wiadomość, mam nadzieję ;) Czekamy zatem cierpliwie na zdjęcia, pewnie będzie już widać efekty troskliwej opieki w DT :)
  4. [quote name='erka'] Mag.do, może w pierwszym poście zrobimy taki podział, na psiaki, które my mamy pod opieką, albo ktoś inny sie opiekuje i czekają tylko na domy, a osobno te, które są na ulicy, albo w lasach, bez schronienia, jedzenia i czekają na ratunek/zatytułować :Czekają na pomoc!/. Ja otrzymuję wiele zgłoszeń o psach, więc wstawiam tu zdjęcia i info, ale przecież nie jestem w stanie sama organizowac dla nich wszytkich jakiejś pomocy. W ostatnim czasie są to takie psiaki: -suka ze szczeniakiem na działkach na Świętokrzyskim/ już w następnej zaawansowanej ciąży, można by było wysterylizować, ale nie ma gdzie przechować po zabiegu/ - trzy bezdomne psy na os.Zacisze/ dwa psy i suka/ - mały żółty psiaczek pod PIWetem - w Podmarzyszu ON-ek, boksia i huskowaty - kudłatka w Domaszowicach - psiaczek spod Praktikera[/QUOTE] Poprzestawiałam - 2 ostatnie posty to psy ze zgłoszeń - zobacz czy tak może być, czy jeszcze jakoś inaczej. Nie mogę jeszcze znaleźć zdjęć i info o tych: [B]- trzy bezdomne psy na os.Zacisze/ dwa psy i suka/[/B]
  5. [quote name='mshume']Poprosze zdjecia na pw :)[/QUOTE] Może już ktoś wysłał ma pw, a jak nie, to obie są na 1 str. - Lori - post 2 , Polly - post 6.
  6. [quote name='erka'] Oprócz ON-ka, którego zdjęcia wcześniej wstawiałam jest jeszcze boksiowata suka i pies czarny z białymi łapami. [/QUOTE] Ja mam tylko 2 fotki suni i to kiepskie, z telefonu: [URL="http://img72.imageshack.us/i/141010125632.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9273/141010125632.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img84.imageshack.us/i/141010125602.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9032/141010125602.jpg[/IMG][/URL] A to jeszcze ta mniejsza sunia: [URL="http://img716.imageshack.us/i/141010123047.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7242/141010123047.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/141010123038.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3642/141010123038.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/141010122907.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6528/141010122907.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  7. Fantastycznie! Czyli stres odpuszcza i psiak normalnieje, super :) Jakby udało mu się zrobić jakieś ładniejsze fotki, to może już czas go zacząć ogłaszać? Tanitko, a jak finanse? Były jakieś wpłaty jeszcze? :oops:
  8. I ja odwiedzam i czekam na same dobre wieści :)
  9. A jak tam po wizycie weta, chyba w sobotę miał być?
  10. Dzięki Andziu za Allegro :) Fotka po metamorfozie byłaby fajną cegiełką, ale do tego to jeszcze daleko...
  11. No to cicha woda z niego - niby takie niewiniątko, a tu proszę, samiec alfa :shock:
  12. Zaczyna rozrabiać chłopaczysko? :nono: Z pewnością nigdy nie bywał w domu, może to ze strachu, jak zostaje sam w pokoju. Mam nadzieję, że zaprzyjaźni się z pozostałymi psiakami i nauczy od nich manier.
  13. :mdleje: no to niezły galimatias ...
  14. Ciekawe jak się Strączek sprawuje w DT, wiesz coś może Tanitko?
  15. Jeszcze raz dziękuję Tanitko za DT dla tego biedaka :Rose: Mam nadzieję, że Strączek zaakceptuje psich kolegów :kciuki: W podróży: [URL="http://img697.imageshack.us/i/tnp1040070.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/202/tnp1040070.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img693.imageshack.us/i/tnp1040071.jpg/"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9214/tnp1040071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img337.imageshack.us/i/tnp1040073.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8218/tnp1040073.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  16. Nr konta jest już w 1 poście ;)
  17. Dzwoniłam dziś też do lecznicy - wetka chwaliła naszego chudzielca, że grzeczny, przyjazny, merda ogonkiem :) Jedzenie pochłania nadal szaleńczo, ale ma dozowane w małych porcjach, nawet 6 -7 razy dziennie. Na zewnątrz pierwsze kroki kieruje do śmietnika :-(, DT będzie musiał uważać na to, bo jest w stanie zjeść wszystko co znajdzie - prawdopodobnie z czasem mu to przejdzie. Je Royala junior i podobno dobrze byłoby, żeby jeszcze 2- 3 tygodnie został na takiej karmie. Biegunki nie ma, innych niepokojących objawów też nie stwierdzono :) Załatwia się na zewnątrz - pod warunkiem, że jest często wyprowadzany - nie umie za bardzo zasygnalizować, że chce wyjść i czasem zdarzy się niespodzianka w klatce :oops: No, ale skąd ma umieć, jak pewnie całe życie spędził biedak na łańcuchu. Co do szczepienia - lekarka sugeruje, żeby to zrobić gdzieś w połowie/ pod koniec przyszłego tygodnia - będzie już trochę zregenerowany, a lepiej nie zwlekać z tym zbyt długo, bo w tym stanie mógłby łatwo coś złapać. No i to chyba tyle wieści. Jutro podróż - oby wszystko poszło zgodnie z planem :)
  18. marra, to wysokie standardy panujące w kieleckim schronisku :roll: Poczytaj ostatnie strony z linka pod zdjęciem...
  19. Tanitko, jak najbardziej podaj swoje konto, tak będzie najprościej, bez pośredników ;) Koszty pobytu w lecznicy ja pokryję.
  20. Jestem :) Też myślę, że wyekspediujemy kawalera do Tanitki, a gdyby DS od anita_happy wypalił, to pojedzie już stamtąd. W DT są koty więc będzie miarodajna próba ;) Co do finansów - może bezpośrednio do Tanitki, jeśli się zgodzi? Ja szczerze mówiąc wolałabym się nie podejmować zbiórki i rozliczeń :oops: Dzwoniłam dziś do lecznicy. Maluch spokojny - nie wyje, a tego się wetki obawiały :evil_lol: Apetyt ma wilczy, ale dostaje oczywiście małe porcje, a często - karmę dla juniorów. Wypróżnianie ok. Nie widać nic niepokojącego, poza wycieńczeniem. Pytałam o badania krwi, ale lekarka twierdzi, że lepiej z tym poczekać, bo w tej chwili z pewnością nie wyjdą dobre (anemię widać gołym okiem), ale nie będzie można stwierdzić, czy to "tylko" z wycieńczenia, czy coś jest nie tak. Po odkarmieniu będą bardziej miarodajne. Chłopak dostaje też antybiotyk - ostatnia dawka w piątek więc już w DT.
  21. Dziś postaram się zadzwonić do lecznicy i dowiedzieć się, co tam u chudziaszka. Ale będę cały dzień poza domem więc wieści dopiero wieczorem. Andziu, tak jak pisze Jaaga - Allegro cegiełkowe chyba usuną, jak nie będzie przez stowarzyszenie.
  22. Tanitko, jeśli tylko propozycja zostanie potwierdzona, to bardzo chętnie skorzystamy - myślę, że czwartek po południu nam też by pasował. Agusiazet, nie było jeszcze możliwości sprawdzić, jak on do psów. Ogólnie jest łagodny i przyjacielski, no ale pewności nie ma. Gdyby psiak jednak nie mógł jechać do Tanitki, to postaram się to sprawdzić i będę Cię informować. [B]Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za odzew [/B] :loveu::loveu:
  23. Tanitko, myślę, że ciepła budka i regularne posiłki to byłoby wybawienie dla psiaka, który w tej chwili nie ma żadnej innej perspektywy. Masz jakąś możliwość dla niego? Do Grójca moglibyśmy go dowieźć.
  24. [URL="http://img814.imageshack.us/i/tnp1040061.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/2235/tnp1040061.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/tnp1040048.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6505/tnp1040048.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img811.imageshack.us/i/tnp1040059.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9443/tnp1040059.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img340.imageshack.us/i/tnp1040053.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/16/tnp1040053.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/tnp1040064.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9742/tnp1040064.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  25. [URL=http://img442.imageshack.us/i/tn031010142741.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2057/tn031010142741.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/tn031010142821.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6425/tn031010142821.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/tn031010143109.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6772/tn031010143109.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/tn031010142916.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8616/tn031010142916.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...