-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Wstawiam najnowsze zdjęcia Foksi. Te, które przepadły też wstawię jeszcze raz, ale może jutro. [URL=http://img72.imageshack.us/i/74703726.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6693/74703726.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/85111675.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1469/85111675.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/59183482.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9736/59183482.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/11552323.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7308/11552323.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/55674419.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6681/55674419.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img138.imageshack.us/i/99917294.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5494/99917294.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/53560242.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7240/53560242.jpg[/IMG][/URL] i Kajtol: [URL="http://img856.imageshack.us/i/117fe.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8233/117fe.jpg[/IMG][/URL] Spróbuję im coś cyknąć w parze, żeby tylko lać przestało :roll:
-
No i jeszcze takie w biegu, ale tu już jakość fatalna, bo to robione z daleka i mocno kadrowane :roll: [URL="http://img543.imageshack.us/i/96127139.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5600/96127139.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/16649402.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/9624/16649402.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img441.imageshack.us/i/94975116.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9141/94975116.jpg[/IMG][/URL] i sama Lola: [URL="http://img560.imageshack.us/i/64579121.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7016/64579121.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img252.imageshack.us/i/67644286.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4297/67644286.jpg[/IMG][/URL]
-
i takie jeszcze: [URL=http://img825.imageshack.us/i/71306245.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8039/71306245.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/25582578.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8619/25582578.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/99040972.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9177/99040972.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/16407827.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2473/16407827.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/62289768.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4483/62289768.jpg[/IMG][/URL]
-
Tych wspólnych mam jeszcze kilka, ale prawie takie same wszystkie: [URL=http://img441.imageshack.us/i/24932176.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5736/24932176.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/89523488.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2285/89523488.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/26077636.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6850/26077636.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/67946329.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6925/67946329.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/61047824.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4214/61047824.jpg[/IMG][/URL]
-
Lola całkiem dobrze :) Trzyma się Kajtola, bo wie, że przy nim nie zginie :evil_lol: Już się cieszy na nasz widok, śmiesznie podskakuje i merda precelkiem. Ona pewnie zostanie już taka trochę niedotykalska, ale ma tyle uroku w sobie, że to rekompensuje jej niedostatki socjalizacyjne. Jest bardzo pocieszna moim zdaniem :lol: Jak biegnie, to śmiesznie kołysze się na boki i ruchy ma takie podobne do psiaka z "Maski" - Milo, już to pisałam chyba. Generalnie fajny stworek, tylko nie przytulanka ;) Zawsze blisko, ale na razie nie dotykać: [URL="http://img840.imageshack.us/i/39066281.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2061/39066281.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/91314269.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4708/91314269.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img839.imageshack.us/i/75102760.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5504/75102760.jpg[/IMG][/URL]
-
Na turnus odchudzający mam rezerwować, czy wręcz przeciwnie? :cool3: Bo odchudzanie u nas wygląda tak: [I]Ooo, przyjechała pani karmicielka, będziemy jeść, jeść, jeść[/I] :sweetCyb: [URL="http://img638.imageshack.us/i/113qkm.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4821/113qkm.jpg[/IMG][/URL] [I]No dobra, usiądę, ale daj już jeść, jeść, jeść![/I] [URL="http://img337.imageshack.us/i/114dcw.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7711/114dcw.jpg[/IMG][/URL] [I]No dawaj to żarcie, kobieto!!![/I] [URL="http://img12.imageshack.us/i/115io.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4320/115io.jpg[/IMG][/URL] [I]No! i to rozumiem, a nie jakieś tam chrupki light [/I]:eviltong: [URL="http://img651.imageshack.us/i/116jl.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2841/116jl.jpg[/IMG][/URL]
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Wczorajsza Frytkownica: [URL="http://img842.imageshack.us/i/73936402.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6154/73936402.jpg[/IMG][/URL] z psiapsiółką Marianką: [URL="http://img13.imageshack.us/i/58209788.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8894/58209788.jpg[/IMG][/URL] A tu widać to wyłysienie na szyjce. Ma też takie za uchem i między łopatkami. Prawdopodobnie było to od pcheł, bo grzybów nie stwierdzono, a po odpchleniu już sierść odrasta :) [URL="http://img39.imageshack.us/i/99662281.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4340/99662281.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://img138.imageshack.us/i/88882681.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2381/88882681.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/29888365.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7535/29888365.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img43.imageshack.us/i/42139634.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2826/42139634.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img152.imageshack.us/i/80844553.jpg/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9245/80844553.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img526.imageshack.us/i/68624593.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3771/68624593.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/87909522.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7381/87909522.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/49896488.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3116/49896488.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img99.imageshack.us/i/14448488.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9168/14448488.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/73286437.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7941/73286437.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img826.imageshack.us/i/19773227.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6025/19773227.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/12827886.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5639/12827886.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/79709062.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1049/79709062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/89744178.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1614/89744178.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/32096394.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/345/32096394.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img526.imageshack.us/i/19020738.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7418/19020738.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img542.imageshack.us/i/86337541.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1954/86337541.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/34333583.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/521/34333583.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/73974844.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6409/73974844.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/16029767.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9370/16029767.jpg[/IMG][/URL]
-
Zrobiłam trochę fotek Salmie, w przerwach między śnieżycami :shock: : [URL="http://img69.imageshack.us/i/36798813.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3725/36798813.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img28.imageshack.us/i/12147063.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5412/12147063.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/53566641.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5307/53566641.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img822.imageshack.us/i/53883752.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4629/53883752.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/78368571.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6997/78368571.jpg[/IMG][/URL]
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Na razie jeszcze nie plażowe, ale domowe - z pluszaczkiem :lol: [URL="http://img221.imageshack.us/i/dsc00634v.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4430/dsc00634v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img804.imageshack.us/i/dsc00637mf.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5716/dsc00637mf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/dsc00638uz.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/433/dsc00638uz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/dsc00636iv.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3526/dsc00636iv.jpg[/IMG][/URL] -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Jak ona się czuje ? Czy rana ładnie się goi ?[/QUOTE] Tak, wszystko w porządku, ranka suchutka :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img833.imageshack.us/i/86840298.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8776/86840298.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/44301778.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9150/44301778.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/40795819.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7821/40795819.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img804.imageshack.us/i/91669640.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/7702/91669640.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ojej, ale tu się dzieje, ciężko nadążyć :lol: Wstawię jeszcze trochę Marianki: [URL="http://img29.imageshack.us/i/25704892.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8936/25704892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img3.imageshack.us/i/49302656.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5237/49302656.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/17832494.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3186/17832494.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img20.imageshack.us/i/42884946.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8932/42884946.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/70708742.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8172/70708742.jpg[/IMG][/URL] -
Dopiero teraz udało mi się wejść na dogo :roll: U Salmy wszystko OK :) Pierwszego dnia była oczywiście onieśmielona, ale już się rozkręca ;) Toleruje wszystkie psiaki, najbardziej spodobała jej się Lola - chyba przypomina jej jamniczkę agniesi :lol: Niestety Lolę onieśmiela chyba wielkość Salmy, bo na razie unika jej. Chyba najprędzej dogadają się z Marianką, już dzisiaj pierwsze wspólne podskoki wykonały :lol: Mnie się Salma już nie boi, wesoło wybiega, jak ją wypuszczam, podskakuje :lol: Podchodzi też do głaskania. Bardzo fajna z niej sunia :loveu: Zdjęcia oczywiście będą, ale dopiero, jak te nawałnice się się uspokoją :shock:
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Mam pierwsze wieści od Taszy - na razie tylko sms ;) Wszystko OK :multi: Podobno Tasza już się zaaklimatyzowała :lol: Pierwsze 2 dni Pani zabrała ją ze sobą do pracy, żeby nie siedziała sama w mieszkaniu, którego jeszcze nie zna. A wczoraj był chrzest bojowy - Tasza została sama - egzamin zdany wzorowo :p Była też na wizycie u zaufanej pani wet - szczepienie za ok. 2 tyg., jak już całkiem minie stres aklimatyzacyjny. Podałam swojego maila i poprosiłam o więcej wieści i zdjęcia. Mam nadzieję, że niebawem coś przyjdzie ;) Myślę, że tytuł już można zmienić :) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Sterylizacja tradycyjna, ale nieduże cięcie. Ang, Frytka jest taka dość zdystansowana, nie za bardzo widać po niej emocje, nie daje wyraźnych sygnałów i nie zawsze wiadomo do końca, co tam sobie kmini w tej swojej ślicznej główce :lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Koleżanko Savahno, proszę mnie nie dołować :nono: :placz: Foksia jak najbardziej w moim typie, słodziak niesamowity, ale może z niej jeszcze wyjść prawdziwy foksterror (jak mój :diabloti:). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
mag.da replied to ang's topic in Już w nowym domu
Frycia wróciła już wczoraj - to zdjęcie ostatnie jest już po powrocie ;) Czuje się dobrze, ranka jest malutka, nic nie cieknie, wszystko ładnie wygląda. Frycia, jak na razie, nie interesuje się fartuszkiem i dobieraniem się do ranki ;) Oby tak dalej. -
Co raz, to nowe panny się do niego kleją, to co ma być niezadowolony :evil_lol: [URL="http://img38.imageshack.us/i/46931288.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6134/46931288.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img9.imageshack.us/i/110le.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/374/110le.jpg[/IMG][/URL]
-
A ostatni z gangsterów nadal bezdomny :shake: [URL="http://img842.imageshack.us/i/106flf.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8321/106flf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/107zu.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4026/107zu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/108irg.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5559/108irg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img687.imageshack.us/i/103mb.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/817/103mb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/109zx.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6875/109zx.jpg[/IMG][/URL]