-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3400/10017915xf.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8223/10017920bx.jpg[/IMG] Nie dam kosci!!:evil_lol: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6688/10017982xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9694/10018008ex.jpg[/IMG] Idz stad:angryy: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8534/10017936co.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8578/10018024sv.jpg[/IMG] Juz zjedzona:evil_lol: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3382/10018037ip.jpg[/IMG] A jednak nie....:eviltong: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3131/10018014wa.jpg[/IMG]
-
I reszta spacerowych fotek;) [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8729/10017817sa.jpg[/IMG] Osniezona morecka:loveu::loveu: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3521/10017827xm.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7161/10017847zt.jpg[/IMG] Co to?:crazyeye: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/8094/10017854em.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3481/10017863dd.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1687/10017871xw.jpg[/IMG] I to co tygryski lubia najbardzie:eviltong: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2095/10017880br.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6311/10017899du.jpg[/IMG] C.D.N.
-
Ej......gdzie foty??:mad: Juz minelo pare godzinek, a tu ani widu, ani slychu:shake:
-
Oj tato, tato...:mad::mad: Wpuszczaj core na neta!!:evil_lol::evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Ja tez czekam, musze zobaczyc w koncu Muszkiego:evil_lol::evil_lol: -
Tak czasem jest. U nas najczescie w nocy, po dobrej kolacji. Czestym powodem jest za szybkie zjedzenie (u mikiego).
-
Miki tez czasami wymiotuje zolta piana, ale zachowuje sie normalnie. Powinnas obserwowac, jesli sie bawi i nie widac zlych objawow to jest wszystko OK;)
-
[quote name='Figusia']Fajne zimowe zdjątka:lol: Powiedz mi, czy Linomag się łatwo rozsmarowuje? Bo ja kupiłam wazelinę, ale dosyć ciężko się smaruje łapki nią. Jeśli Linomag jest "luźniejszej" konsystencji to moze się skuszę i kupię, bo natrudzić się trzeba z tym moim mazidłem.[/quote] Tak linomag jest luznej konsystencji, jak pasta;)
-
Tak to straszna tragedia:-( [*] [*] [*] Isabelle cieszymy sie razem z toba, ze was to ominelo:multi: "Nie znamy dnia, ani godziny.......":-(:-(
-
[B]Marlena[/B] No u nas jak napadalo przez dzien to trzyma do teraz....:roll: W tygodniu ma ponoc jeszcze popadac. [B]Kasia i Gonia [/B]Niewinny kiedy spi:evil_lol::evil_lol: W dzien to istny diabelek, ale za to jaki kochany:loveu: [B]Alicja [/B]U nas nad morzem jest cieplej niz w glepi kraju, czyli jakies -5,-10 najwiecej [B]Weronika[/B] Miki sobie lata bez smyczy, bo jest bardzo grzeczny i sie pilnuje. Lapy posmarowane loinomagiem i mozna biegac po sniegu Dzieki dziewczyny za odwiedziny!!:multi::multi: Na was zawsze mozna liczyc:calus:
-
A ja moge sie przylaczyc do zabawy??:evil_lol: Tylko prosze o cos latwiejszego:eviltong:
-
Troche fot spacerowych;) [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4544/10017690hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/5294/10017704lj.jpg[/IMG] Trzeba zaznaczyc teren:evil_lol: [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2927/10017717sh.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/3605/10017732as.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5606/10017721zf.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4296/10017749so.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/3097/10017750wb.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2624/10017769rk.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/9608/10017770wf.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/4499/10017786qa.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/807/10017792ni.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/5710/10017802rb.jpg[/IMG]
-
Tej pilki by nie zalatwil:evil_lol: Zaraz wkleje cos jeszcze
-
Zobaczymy, czy nas pomeczysz:evil_lol::evil_lol: Dawaj!
-
Sliczne wierszyki!!:multi::multi: Ale ja dalej bede czekac na obiecane fotki:eviltong:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='Moniś']Śliczna! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Nic dodac, nic ujac!!:multi::multi: -
Wkleje troche zdjec;) Senne...... [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/5188/10017597or.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/7248/10017607mq.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8666/10017610mp.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9682/10017664gf.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9082/10017688ei.jpg[/IMG] Na razie starczy (tak mysle):evil_lol:
-
Musisz zrobic reklame:evil_lol: Bo tak to nikt sie nie dowie o takim czyms
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Magda replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Super fotki!! Ladnie ze soba wygladacie:multi::multi: -
[quote name='Moniś']HAha :lol::lol: Ale nie wiem czy ktoś jeszcze chce :roll: :evil_lol:[/quote] Z pewnoscia znajda sie chetni!!:eviltong:
-
[quote name='Daisunia'];)) a niedlugo nowe fotki ;))[/quote] Ekhm.......czyli kiedy?:mad:
-
Sliczne zdjecia!! Prosimy o wiecej:multi: Gratulujemy sukcesow;);)
-
[quote name='Moniś']Aaaa Ty Ty :evil_lol: Chcesz mi fach odebrać? :mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie, no skad! Tak tylko:evil_lol::evil_lol:
-
Jaka Tasza jest slodziutka, nic tylko wycalowac pycholka!!:loveu::loveu: A te uszka.... nietoperek:evil_lol::evil_lol:
-
Monis! Zeby zabic czas oczekiwania na nowe foty Nodiego, zrob tutaj puzzle na zamowienie dla kazdego kto bedzie chcial:evil_lol::evil_lol: Hihihi.....