Jump to content
Dogomania

eloise

Members
  • Posts

    7795
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eloise

  1. tydzień temu Jonatanek gorączkował nam cały weekend i to tak pod 40 stopni. Okazało się, ze ma biedak anginę. Jeszcze ją doleczamy a tu dziś okazał się, że... Ofkorsik ma poważne zapalenie płuc!!! aż 2 razy mu rtg robili, bo myśleli, ze pomyłka- osłuchowo prawie nic nie słychać... czeka nas też kardiolog i z Foxem i z Ofikiem. Fox ma szmery a Ofik ma jakąś komorę powiększoną... A wiecie czemu pojechałam do weta? Bo Ofik w piątek wieczorem i wczoraj wieczorem, przez chwilkę, zamiast mruczeć ostrzegawczo na Foxa, to jakby chrapał. A dziś rano 3 razy kaszlnął. Nie był osowiały, szczekliwy jak zawsze, apetyt ma. Sądziłam, że ma zapalenie gardła, i nawet sie ucieszyłam ;) bo od rana nie drze japy ;) a ta bida ma płuca zawalone... leczenie aż 10 dni, 2 rodzaje antybiotyków. Zabrałam ze sobą Anię- dzisiaj przyuważyła na ścianie plakat o robalach i musiałam jejj milion razy opowiadać o tęgoryjcu, tasiemcu i gliście... ble!
  2. dobrze, że rozłożyła na sylaby,w końcu zrozumiałaś :D Jakiś czas temu byłam u weta i zabrałam ze sobą Anię. Nasz pies był na stole, a właściwie wszędzie, bo to był rudy wredny Kapsel na obcięciu pazurów-krew lała sie strumieniami, mnie pogryzł, wetkę pogryzł i piszczał... komedia :) przyszła babka i mówi: przyniosłam siuśki Maxa do badania... o rety!!! 3 dni mnie Ania pytała: a czemu siuśki maxa? a czemu pani przyniosła? a czemu ma piesek coś chore? a czemu siuśki Maxa???????
  3. jak będę co wieczór trzeć gąbką, to chyba w końcu zejdzie! zapomniałam o takim szczególiku wspomnieć- Jonatan zaczął chodzić!!!! :) niestety- nie odebrało mu to zdolności włażenia na wszystko, a im wyżej tym lepiej!!!
  4. 1. Mamo, jesteś najlepszą sprzątaczką!!!!!! 2. Jonatan zrobił kupę siedząc na swoim stoliku do jedzenia obiadków 3. Dzieci pomalowały mi nogi flamastrami- niezmywalnymi! nie pomogło-mycie, szorowanie, peeling ani nawet golenie! wyglądam pięknie w tych zielonych mazach...
  5. o rety :) ja jak zwykle nie nadążam :) ale mam pewne przemyślenia... znam jeszcze 2 istoty aż tak aktywne i niezniszczalne jak psy Nutusi- TO MOJE DZIECI!!! :) sądzę, że powinny się poznać! ;)
  6. fajnie :) i rzeczywiście niedługo :)
  7. zz kwiatków materiałowych zamierzam robic Ani opaski, spinki, naszyjniki ( sobie też ;) ) juz zaczęłam, Ania zachwycona. A jak się ma tak fiśnięte dziecko jak ja... daje sie farby, nożyczki, wycina kwiatki, serca, jajka i kokardki i potem , owszem, na stole, podłodze, krzesłach, włosach i ubraniach jest kolorowa powódź i klej, ale... jak cisza!!!!!!!! najlepiej jeszcze dorzucić brokat ;)
  8. [email][email protected][/email] a ja poproszę adres Magdy, żeby wysłać szablony :)
  9. Murko, podeślij proszę dane do ogłoszeń do CatAngel :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-og%C5%82osze%C5%84-%29-Szybko-i-solidnie-Doch%C3%B3d-na-rzecz-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych/page8[/url] wykupiłam 2 pakiety, jeżeli Julka nie wybędzie od Was, to i jej dane podeślij, a gdyby wybyła, wybierz proszę innego psa.
  10. cierpliwość, to moje drugie imię! :D a dzisiaj uczyłam się jak robić materiałowe kwiatki :) i planuję motyle i żabki Ani w pokoju zamiast jajców powiesić :)
  11. o rety! taki z niej łowca? niesamowite! :)
  12. Ani cierpliwości starcza na 20 minut- do Warszawy Zachodniej :D a gry znamy i korzystamy :)
  13. oj Jelena, myślę, ze ceny ciuszków ciążowych szybko by Cię ze strefy tych rozmyślań wytrąciły :D u nas ciuchy ciążowe są przechodnie ;) a te tuż po ciąży kupowane w secondhandach, i również przechodnie :) Jako, że kocham dżinsy, musiałam kupić w ciąży 2 pary, ceny mnie powaliły!!! Moje życie kręci się jeszcze wokół psów i kota. To ja jestem od wizyt u weterynarza. Ostatnio byłam z Kapslem, to pogryzł i mnie i weta, a wczoraj pojechałam z Foxem na badania. Mają mu oznaczyć poziom luminalu i różne różniaste cuda. Zapłaciłam... 265 zł!!!! Przynajmniej preparat na kleszcze polecili mi dość tani... Fox ma szmery w sercu, w czerwcu czeka nas wizyta u kardiologa. Ania:Mamo, jakiego koloru jest Fox? Ja:Rudy. Ania, a jaki jest Ofkors? Ania:Gruby :D Magda, koniecznie w sobotę daj znać, czy w piątek wieczorem dostałaś herbatkę ;) Ania też czasem sie zapędzi i chce, zeby jej coś przynieść, ale wtedy każę jej przyjść do kuchni i przychodzi. Wprowadziłam też zasadę, że picie ma stać tylko na blacie kuchennym i bardzo tego pilnuję. Upominać muszę Pawła, nie Anię ;) Ania się stosuje do niej :) Byłam niedawno u koleżanki, która ma dwie podrośnięte córki. Dziewczyny jak były małe, były aniołkami. NIC nie psuły, nie dotykały, nie rozrabiały. Byłam u niej z Jonatanem, który po prostu wszystkiego dotykał i wyciągał :) Agnieszka była w szoku :) nie miała pojęcia, że dziecko tak może. I skakać, i wspinać się... A ma też 5-cio miesięcznego synka. Trwała w przekonaniu, że będzie on tak grzeczny jak dziewczyny, ale teraz nabrała podejrzeń, że może być inaczej ;) Moje dzieci mogą biegać w strojach księżniczek, na golasa, sikać po całym domu, rozwalać jedzenie po podłodze, które potem chętnie i szybko sprzątają psy, mogą stać na parapecie i brudzić okna rękami wysmarowanymi czekoladą, skakać z mebli na materac, walić rękami w telewizor... no różne rzeczy tolerujemy. A to dlatego, że boimy się tego, w jaki sposób dzieci wykorzystywałyby swoją energię i wyobraźnię, gdybyśmy im wszystkiego zakazywali. Wolimy szaleństwa kontrolowane. Pozwalam Jonatanowi stać na pociągu- jeździku i trzymać się stołu, tłumacząc przy tym jakie bedą konsekwencje, jak mu jeździk odjedzie spod nóg i jak boli szyta broda... Ania też to wszystko słyszała i zna to na pamięć, wie jakie są konsekwencje, ale dalej kombinuje. Pytałam niedawno mamy jak sobie radziła z naszą trójką, kiedy byliśmy tacy mali. Mój brat był równie energiczny jak Jonek, o ile nie bardziej, a nie było bramki przy schodach na piętro. Mama powiedziała, że zastawiała schody krzesłami. I to nas blokowało????-zapytałam. Tak. Krzesła starczały- odpowiedziała mama. Juz ja widzę, jak Jonatana krzesło blokuje- ha ha ha. W pół sekundy byłby na krześle. A w kolejne pół przeleciałby głową na drugą stronę i nie zważając na nic poszedłby w górę po schodach.
  14. Magda, współczuję, nieźle Was przytrzymali w tym szpitalu! Zapomniałam Wam chyba napisać, jakie hity muzyczne teraz obowiązują! Po Kaczuszkach i Boogie Woogie przyszedł czas na przebój: Mucha w mucholocie! :) wpada w ucho ;) [video=youtube;IueASDp61bc]http://www.youtube.com/watch?v=IueASDp61bc[/video] Poza tym, moje życie nadal kręci się wokół łapania na czas siusików i kup Jonatana. On ma dziką satysfakcję z lania w gacie i zwiewania mi z mokrą ( najchętniej gołą) doopą po całym domu. A jest szybki jak błyskawica! Posadzenie na nocnik stało się właściwie niemożliwe, a jeśli nawet pozwala się sadzać, to na bank nie chce mu się akurat sikać :D miło, nie? Jestem mamą i kurą domową, ale myślę, że na inne tematy też jeszcze można ze mną pogadać!!!! Tylko kiedy????? W weekend nacieramy na Częstochowę-mam nadzieję, że przetrwa! ;) Już nie mogę się doczekać 3,5 h w pociągu! :)
  15. i najświeższe [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF9712.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF9719.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF9779.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF9790.jpg[/IMG]
  16. jedyne prawdziwie przytulankowe zdjęcie :) [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8955.jpg[/IMG] Jonek i Nina :) [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8963.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8975.jpg[/IMG] w kupie raźniej :D [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8977.jpg[/IMG]
  17. w tle ostatniego zdjęcia, piłka, która juz zawsze bedzie wywoływać uśmiech na naszych twarzach- Paweł kiedys skakał z Anią na tej piłce i się zmęczył, a Ania woła: tato! piłkuj mnie! :D [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8852.jpg[/IMG] Jonek "wiesza" pranie Ania na balu karnawałowym w roli motylka z pięknym siniakiem , co to zszedł z czoła na oko [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8872.jpg[/IMG] Mamo! umiem wchodzić, a nie wychodzić! ratuj! [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8946.jpg[/IMG] Jonek jadł ptasie mleczko [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8951.jpg[/IMG]
  18. pies, który pomagał w przygotowaniach [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8745.jpg[/IMG] nietoperz [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8831.jpg[/IMG] Pies pomagajacy sprzątnąć po obiedzie [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8839.jpg[/IMG] kot, który chce zostać szalikiem, bądź czapką [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8938.jpg[/IMG] i standard-towarzystwo padnięte po imprezie [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8939.jpg[/IMG]
  19. okleiłam więc całe mieszkanie :) [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8734.jpg[/IMG] Powiesiłam girlandy [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8740.jpg[/IMG] kuchnia też była cała w sercach. I zrobiłam super obiad z deserem :) [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8799.jpg[/IMG] i galaretki [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8738.jpg[/IMG] Ania ozdobiła ciasteczka [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8842.jpg[/IMG]
  20. dzieci ( w końcu) śpią, prasowania brak więc może... fotki? :) Bardzo zaległe-z lutego. Odbierałam Anię z przedszkola a Pani wieszała na oknach serduszka. Opowiedziałam jej więc o walentynkach... i obiecałam walentynki. Postanowiłam udekorować jej pokój: [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8710.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8714.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8717.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8707.jpg[/IMG] [IMG]http://i1249.photobucket.com/albums/hh520/ewafigat/DSCF8698.jpg[/IMG] Ale Ani sie tak spodobało, że chciała mieć serca w całym domu!
  21. podejrzewałam, że zedytujesz post :diabloti: muszę cytować, a nie odpowiadać :)
×
×
  • Create New...