Jump to content
Dogomania

eloise

Members
  • Posts

    7795
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eloise

  1. Iza kontaktuje się telefonicznie z kliniką napewno zada lekarzowi te pytania, które się pojawiły na stronie. oby Łatek się pozbierał.
  2. asiamm i pidzej, o ktorej wybieracie sie do łatka? ja wybiore sie jutro, ale jeszcze nie wiem o ktorej
  3. coz za wiesci!!! no Łatuś... jesteśmy z ciebie dumne!!!
  4. kochane malenstwo... dasz rade.
  5. kochane malenstwo... dasz rade.
  6. nie ma fotek... nic nie widac
  7. biedactwo... najważniejsze że walczy, aj wierzę, że się wyliże
  8. dziewczyny, wierzymy, że Łatek jest naszym bożonarodzeniowym cudem!!! i tej wersji się trzymamy. musi być dobrze
  9. [SIZE=5]najnowsze wieści od Łatka[/SIZE] badanie krwi wykazało, że piesek ma wątrobę w totalnej rozsypce. dostał 2 dawkę syrowicy. parwo nie zostało wykluczone. piesek dostaje teraz leki osłonowe na wątrobę, jest cały czas pod kroplówką. nie wiadomo, co zniszczyło mu wątrobę tak bardzo, czy nowotwór czy podtrucie. szczegółów dowiemy się po USG, a USG zrobią mu jak odzyska więcej siły. nie ma potrzeby, żeby ktoś przy nim siedział, on jest nadal słaby i jak asiaf u niego była, to leżał na podłodze a nie na kocu, pewnie mu było ciepło, bo ma na tyle siły, żeby wstać i pójść tam gdzie chce.
  10. czy ktoś może wydrukować krótki tekst o Łatku, z 1 czy 2 zdjęciami? chciałabym powiesić ogłoszenie w kościele
  11. nie sądzę, żeby byłą taka potrzeba
  12. włąśnie wróciłam od Łatka chodzi, chociaż jest bardzo słabiutki ma zupełnie przytomny wzrok, i reaguje na to co się dzieje za drzwiami. dałam mu trochę wody, bo prosił. ale nie dużo, bo jak za dużo wypije to będzie mieć torsje. a to mu szkodzi. wymiotował dzisiaj 2 razy pianą z żółcią, ale może dlatego, że pił wcześniej i zwyczjnie musiał to zwrócicć. narazie musi być na kroplówkach i wszelki inny pokarm jest zakazany. koło 15 będzie u niego asiaf1, przywiezie pieluchy i klatkę. chyba lepiej będzie dla psa jak będzie w klatce, bo jak chodzi to wyrywa sobie wenflon i nie dostaje kroplówki.
  13. ja 27 pracuje od 9-17, potem moge jechac za kilka chwil jade do Łatka, dowiem sie jaka karme mu bedzie trzeba kupic
  14. ja go moge zawiezc :)
  15. ja sie dorzucam do surowicy komu przekazac kase?
  16. nie powiedziałam czeakłąm na to, co się wydarzy, jest zastępcza surowica
  17. :) cud cud :) gdyby coś jeszcze było potrzebne, to czekam
  18. Kora już wyszła od pieseczka. odezwie sie na forum i opisze sytuacje. mnie ten dzien wykończył a sprawa psa ciągnie się już od wczoraj. jeśli będę potrzebna, proszę o telefon 698 99 00 25 o każdej porze. a teraz wybaczcie, ale słaniam się, muszę iść spać.
  19. czy surowica(2 dawka) musi byc ta sama co dostal dzisiaj?
  20. mysle, ze piesek spokojnie doczeka do rana na asiaf.
  21. moj tat powiedzial, ze nawet jakby znal wlasciciela to nam nie powie, bo taki czlowiek nie jest godzien posiadac psa. wczoraj byl sklonny ppomagac i psu i czlowiekowi, ale teraz uwaza, ze lepsze dla psa bedzie jak juz nigdy "wlasciciela" nie zobaczy
  22. Dorota z nim siedzi zaraz sie dowiemy czy dziewczyny moga do niego jechac. pies wstal i sie napil dal tez znac, ze ma mokro. wraca do zdrowia... nie ma odruchow wymiotnych od jakiegos czasu
  23. czy mamy pewnosc kto jest teraz zpsiakiem?
  24. chcialam wam podziekowac w imieniu moich rodzicow. sa pod wrazeniem. nie zdawiali sobie sprawy, ze sa ludzie, ktory sa w stanie zreorganizowac sobie zycie, zeby tylko pomoc zwierzeciu. dziekuje wam!!!
  25. na przed ostarniej fotce i an przep-przedostatniej widac otwarte oczy, tak wygladal jak od niego wychodzilam. resze zdjec robila asiaf1, wczesniej mam nadzieje, ze widzicie róznice w jego oczach.
×
×
  • Create New...