eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
halo!!! domki gdsie jesteście???? od tak dawna żaden trójłapkowiec z Mielca nie pojechał do własnego domu.... a bardzo by chciał, każdy z nich to są takie same psy jak inne! -
właściciel meiszkania które my wynajmujemy też stoi za nami murem i to jest pocieszające :) bo sąsiadów też mamy dziwnych. ostatnio dostaliśmy anonim, że ujadają cały czas... zamiast przyjść pogadać. skąd mogę wiedzieć, że faktycznie szczekają jak jestem w pracy? a anonim jak to anonim niepodpisany, więc właściciel kazał olać :) i powiedział, że on kilka razy dziennie przechodzi koło naszego bloku i niesłyszał tego zrekomego ujadania,a to, że szczekają jak ktoś jest na klatce... no cóż... życie :)
-
i już nie wygląda jak totalny chudzielec, bardziej na smukłego psa, co trzyma linię :) jak sądzicie? :)
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20028.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20029.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20030.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20031.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20032.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20020.JPG[/IMG] a tutaj z Malutkim :) [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20022.JPG[/IMG] a tutaj takie sobie niewinne polowanko... [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20023.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20024.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20006.JPG[/IMG] no proszę jak się uśmiecha na widok swojej pańci i cioci Izy :)
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20015.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20016.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20019.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20010.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20011.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20013.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20014.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20003.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20005.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20007.JPG[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/psiak/latek/Obraz%20008.JPG[/IMG]
-
będą fotki, ale przyznam szczerze, że kupkę pominę, bo nie przystoi pokazywać kupek w takim zbliżeniu... uwierzcie mi- kupa jak się patrzy :eviltong:
-
nie mogę się nie przejmować sąsiadami. mieszkamy w bloku i nie mogę ignorować tego, że są tam inni ludzie. ja też ignoruję moje psy jak wychodzę i jak przychodzę.czekam aż przestaną skakać i szczekać.wtedy zakładam smycze, idę na spacer. przed wyjściem z domu, nie odzywam się do nich około 20-30 minut. ale skoro szczekają, to znaczy, że się boją i chcę im pomóc. chcę, żeby były spokojne i szczęśliwe.
-
Od rana przeglądam różne wątki na forum i czytam o psach, które wyją lub szczekają,kiedy zostają same. Mam taki właśnie problem- moje psy głośno się zachowują, kiedy zostają same. to są 2 małe kundelki, około 3 letnie, oba ze schroniskową przeszłością. Dowiedziałąm się w dość neimiły sposób, że zachowują sie tak cały cdzień- zastaliśmy na drzwiach anonim-treść pozostawię bez komentarza- mówiący o tym, że ludzie mają dość ciągłego jazgotu. Nikt wcześniej nie przyszedł i nie powiedział, od razu bardzo niemiłą reakcja. a skąd my mogliśmy wiedzieć, że szczekają? jak jesteśmy w domu, to są aniołkami, jak pewnie większość psów. Inny problem to to, że osikują nam różne rogi w mieszkaniu. Dopiero teraz dotarło do nas, że i sikanie i szczekanie to poważny problem. wcale też nie zależy nam, żeby denerwować sąsiadów i uprzykrzać im życie.... czytam i czytam i nigdzie nie znalazłam rozwiązania na to, co zrobić, żeby nie wyły/szczekały kiedy są 2! jak im zostawić coś dobrego, skoro ten silniejszy zje wszystko... oboje pracujemy, nie ma nas w domu około 9 godzin. proszę o pomoc i dobrą radę
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a zalotniś.... wstyd się przyznać, ale... przytył!!!! wierzę, że to wina tego, że zima i mniej ruchu, bo chłopaki szybko uciekają do domu z tego zimna. aż się ciężki zrobił!!!:p ale rozkoszny jak zwykle, przed chwilą lizał mnie po stopie!!! a nie ma takich rzeczy w zwyczaju :) myślałam, że to Fox!! bo lizanie to foxowa działka :) Ofik się tylko do lizania nastawia :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochani... z innej beczki ale pomoc potrzebna [URL="http://mtod.org/"]http://mtod.org[/URL] pomoc potrzebna, zajrzyjcie,roześlijcie gdzie możecie -
kochani bardzo potrzebna pomoc, zajrzyjcie, wyślijcie, gdzie się da [URL="http://mtod.org/"]http://mtod.org[/URL]
-
SANA i Jaśminka Znalezione Na Poligonie mają wspaniałe domy
eloise replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
kochani bardzo potrzebna pomoc, zajrzyjcie, wyślijcie, gdzie się da [URL="http://mtod.org/"]http://mtod.org[/URL] -
co za cholera z niego... charakterek pokazuje, małpiszon :) kochani bardzo potrzebna pomoc, zajrzyjcie, wyślijcie, gdzie się da [URL]http://mtod.org[/URL]
-
hehehe spryciaż, już śpi w nogach, ciekawe kiedy zacznie się rozpychać po całym łóżku :) Iza, a zdjęcia najlepiej od razu do mnie :)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oni yeż lubią chrupki kukurydziane. foź też uwielbia jeść na moich kolanach, albo wręcz przy mojej twarzy, a już w szczególności kości, jak nie ma się gdzie schować przed Ofikiem, to wskakuje na mamę, ale Ofik i tak jest mistrzem- dzisiaj mial naraz dwa chrupki w pysku, usiadł koło mojej głowy, i na mnie patrzał... ja myślałam, że sie przewrócę ze śmiechu :) a kilka dni temu, była moja znajoma, którą chłopcy uwielbiają, z wzajemnością. Ofiś usiadł pomiędzy nami, jak to on na dupci, położył przednie łapy na Milenie , spuścił uszy i zaczął robić słodkie oczy... patrzył na nas spod rzęs, wręcz nimi trzepotał!!!! a my się śmiałyśmy jak wariatki! a im bardziej się śmiałyśmy, tym bardziej on się wdzięczył :) i jak go nie kochać, małego wariata? :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
on lubi wszystkie! lubi też folię po serkach topionych, opakowania po maśle- nie raz już na siebie nawarczeli o takie rarytasy :razz: poza tym jogurtem też nie pogardzą. wczoraj moja siostra dałą Ofikowi opakowanie po jogurcie pitnym, a on uznał, że należy je wylizać... na kołdrze! i poszewka do prania... cała truskawkowa. Foxik sam nie wyciąga z kosza, ale zbiera zawsze resztki po Ofiku.... ten chłopak nas wiecznie zadziwia a teraz siedzę z nimi w domu, uziemiona chorobą, i Of mnie wykańcza :) albo śpiewa, i nie chce przestać, albo się wpycha pod kołdrę, najlepiej tak, żebym ja nie miała jak leżeć, albo biega z zabawkami w pysku, dzisija nawet 2 naraz trzymał :) i przynosi je do mnie, albo do Foxa i nas zamęcza :) i znowu śpiewa... albo wpycha nam swój pyszczek, który nazywamy dziobem, mnie do dłoni, żeby go smyrać a foxowi też do dzioba, żeby go lizał.... taki to żywot z tym Ofikiem :) a jak nie chcę się z nim bawić i wstaję, to łapie mnie za łydkę :) bardzo lekko i dla zabawy, to bardziej smyra niż boli, ale zawsze robi to z zaskoczenia :)