-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaas1
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Kaas1 replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
jak trzeba mogę pomóc w transporcie. Kiedy i w jakiej porze ( rano pracuję, weekend?) i dokąd? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Kaas1 replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
a skąd należałoby je przywieźć? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Kaas1 replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
czekają na inny środek, bo go nie ma czy też nie ma na to funduszy? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Kaas1 replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Kupowałam dziś leki na odrobaczenie w stosunkowo drogiej przychodni, 8 zł za tabletkę dla moich psów wielkości około 10-12 kg. Ile takich tabletek muszą wziąć te maleństwa i ile razy i jak często? Zapewne można je kupić taniej a i za 8 gotowa jestem zapłacić dla tej gromadki.Przecież one są naprawdę słodkie i bardzo smutne. Serce się kraje, jak się na nie patrzy. pewnie, że najlepiej by było wymordować te i brać następne i inkasować kasę..ale chyba dałoby się coś z tym zrobic.....póki co.. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Kaas1 replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
czy władze schroniska mają środki, chęci i zapał. aby zdiagnozować i odrobaczyć te maluszki? -
coś się pogubiłam z tymi kontami, chcę przelać mój udział, ale chyba nie mam konta...przyślijcie mi na adres [email protected], ok?
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Kaas1 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Widzę, ze Wam jest naprawdę ciężko, ale niestety mogę zadeklarować co najwyżej 20 zł/mc. Mam już troszkę tych biedaków......prześlijcie numer konta -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Na szczęście nie są w nagłej potrzebie, a może zdarzy się tak, że pozostaną na terenie tej nowej budowy? Wydaje się, że ich opiekun ma nad nimi pieczę. Naprawdę cudowne psiska i wyglądają tak poczciwie. No i już wiadomo, co pisać w ogłoszeniach, jeśli będą potrzebne.... W każdym razie polecam się, jak będzie trzeba, bo psy fajne.... -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
chętnie się włączę. Dobrze by było wiedzieć w jakiej miejscowości aktualnie przebywają. -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Jak będą zdjęcia, trzeba będzie temat odświeżyć....ciekawe jakie duże teraz już są..... -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pewnie nic nowego o psiakach nie wiadomo, może jednak da się je wystawić. A może tam gdzie są, już pozostaną? Ciekawa jestem.... -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pieski naprawdę są z wyglądu bardzo sympatyczne, ale żeby je wylansować trzeba zrobić im ciekawsze zdjęcia. Gdzie one się znajdują? czy opiekunowie wyrażą zgodę na zrobienie im zdjęć? Z wyglądu na pewno nie wzbudzają sensacji ani też nie dzieje im się widoczna krzywda. Ale są tak na zdjęciu poczciwe, że aż żal..... -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Warto zaktualizować sytuację psiaków, dobrze by było, aby osoba, która wie co się u nich dzieje, napisała, co pozwoli na ruszenie sprawy z miejsca.....nowe ogłoszenia, nowe zdjęcia i.t.p.... -
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
Kaas1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Jak sobie radzą te pieski? czy mają co jeść i czy nadal ktoś się nimi zajmuje? -
Vivę wspieram 1%, więc i na Grafitka zaraz wpłacę:)
-
Swego czasu miałam deklaracje dożywotnie na Aronka, który niestety już za TM, teraz mam też psiaki, ale póki co to 20 zł miesięcznie ( lub więcej, jeśli trochę mi podniosą pensję...) ,mogę zadeklarować. Proszę podajcie konto na które mogłabym założyć zlecenie
-
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Kaas1 replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Ja mam suńkę z tego schroniska, jamniczkę. Już drugi rok u mnie jest. Odebrałam ją poprzez wolontariuszkę.Suczka była zdrowa, choć lekko chuda. Ale to chyba normalne po schronisku. Teraz jest wspaniałą psiną, z dużym zacięciem sportowym. Wyadoptowałyśmy też suczkę do Bielska. Jeśli facet nie jest przyjemny to trzeba nawiązać kontakt przez wolontariuszy. Ale z tego co wiem to krzywdy tam psy tak bardzo nie mają.....nie gorzej niż w innych miejscach -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kaas1 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też posłałam dziś swoje zobowiązanie:) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Kaas1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dostałam, dzięki, zaraz wysyłam -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Kaas1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
wyslij numer konta na [email][email protected][/email], bo moja poczta na dogomanii nie chce sie otwierać -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Kaas1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Wyślijcie na priv numer konta, po 20 miesięcznie mogę wysyłać.....