Pewnie to nie jest najlepszy moment na adoptowanie psów...pytam się kogo się da, ale każdy ucieka do swojego domu, mrozy aby przeczekać. na allegro 350 wejść, 1 osoba obserwująca. W piątek się kończy, więc przedłużę na dalsze 14 dni.
Ale mam serdeczną prośbę - zróbcie mu fotki na jasnym tle. Na ciemnym właściwie go nie widać, zlewa się z tłem w postaci kurtki. Na zdjęciach nie widać też jego mordki a jednak dla wielu ludzi właśnie wyraz pyska jest bardzo istotny. to nie jest tak, że krytykuję, bo wiem, ze robicie zdjęcia z komórki, ale pies jest ciemny..zwróćcie uwagę, jak widoczny jest ten jasny piesek.
No cóż, nie ma innego wyjścia tylko ogłaszać i czekać.....