-
Posts
3841 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paniMysza
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='brazowa1']bardzo się cieszę,ze juz bezpieczny. Domek musi byc najlepszy ze wszystkich![/QUOTE] dokładnie, bo kolejny raz psiak w ciagu niedługiego czasu pewnie trafi do nowego domu i ten musi juz byc jego ostatnim:) czy zrobic maluszkowi watek na dogo? moze warto by mu było utworzyc tez wydarzenie na fb? -
a może psiak ma cos z pecherzem i po prostu bardziej mu sie chce siku i nie wytrzymuje? sprawdziliście u weta?
-
[quote name='barberry'] [SIZE="1"]Chyba napiszę do ArtMagic z prośbą o wynagrodzenie za reklamę :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] napisz napisz, ja właśnie zamówiłam dwie sztuki (małe rózowe kostki), bo polecałaś;)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
jaki on sliczny! dzięki foxowa;) -
[quote name='oliva']Su jest energiczna, ale bardzo poukładana, jak na młoda grzywkę. A jak frankowe wpadki sikaniowe? Chory pęcherz pewnie nie ułatwia pracy nad zachowaniem czystości?[/QUOTE] no to poukładanie na pewno pomaga w szkoleniu su:) ta energia frani i łobuzowanie troche przeszkada:) frania nie sika juz w domu (odpukać) pod naszą nieobecność. zdażyło jej sie to ostatnio kilka razy, ale własnie przez to zapalenie pecherza. jestem z niej dumna, ale na wszelki wypadek zostawiam cerate na łózku, gdy wychodzimy;)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
fajosko:) tylko link nie działa. -
moze to byc katar wsteczy, chociaz wtedy pies nie kaszle, tylko sie "zapowietrza" - jakby smarki wciągał;) kaszel u psów moze tez byc objawem choroby serca, moze warto by go było pod tym kątem zbadać. chociaz jesli kazik miał to od zawsze, to pewnie nie jest to serce. może cos z krtanią? najlepiej skonsultuj sie z jeszcze jednym lekarzem. moja frania cierpiała na katar wsteczny, dostała ktopelki na alergie (zyrtek dla dzieci) i jest o niebo lepiej, już sie nie zapowietrza.
- 1 reply
-
- charczenie
- grzywacz chiński
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='oliva']Oj, biedna Frania. Niech szybciutko zdrowieje. Rozumiem, że jeszcze nie zaczęłyście agility przez choróbsko? Su już śmiga jak perszing, nie można za nią nadążyć ;)[/QUOTE] nie zaczęłysmy własnie:| miałysmy iśc w ten weekend, ale pogoda była straszna. a wczęsniej, tak jak piszesz, choroba. teraz juz ok, jeszcze kilka dni łyka antybiotyk, potem obie dziewczynki zbadaja sobie mocz i mam nadzieje, ze juz bedzie tylko lepiej;) su to sportowiec prawiwy! zazdroszcze wam:)
-
[quote name='diuna_wro']w temacie mojej Diuny: Cheries odnalazła ogłoszenie o sprzedaży małej, sprzed 2 miesięcy. Cena 250zł. Zadzwoniłam tam dzisiaj. Rzucono mi tylko "oddana", a gdy zapytałam w jakim wieku doszło do pęknięcia kości stopy, kobieta "rzuciła słuchawką".[/QUOTE] znów identycznie jak z moja frania. tez wcześniej chceli ja sprzedac (za 650 zł), ale sie nie udało, wiec ja wywalili. widziałam zdjecia z ogłoszenia - frania ze złamana noga w gipsie i sukience z falbanami:| gdy była juz w domu tymczasowym, jej opiekunka zadzwoniła pod nr z ogłoszenia i usłyszała, ze jednak sobie ja zostawiaja (!). co za ludzie:|
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
paniMysza replied to Szira's topic in Już w nowym domu
chciałabym przypomnieć o tym fajnym chłopaku z naszego schrosnika: [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fthreads%2F206087-we-wroc%C5%82awskim-schronisku-b%C5%82aga-o-dom!-pilnie-DT-lub-DS!-PROSZ%C4%98-O-POMOC&h=eAQBUx8J0"][COLOR=#3b5998]http://www.dogomania.pl/threads/206087-we-wrocławskim-schronisku-błaga-o-dom!-pilnie-DT-lub-DS!-PROSZĘ-O-POMOC[/COLOR][/URL] ! czy któras z was dziewczyny mogłaby zerknąć do niego przy okazji wizyty w schronie? byłabym wdzieczna. chciałabym wykupic mu ogłoszenia na jakims bazarku, ale nie wiem co u niego. moze juz go ktos przygarnął? z góry dziekuje! -
[quote name='paniMysza'] czy któraś z was dziewczyny, która chodzi do schroniska zerknęłaby do bidoka? bardzo proszę![/QUOTE] ponawiam prośbę. czy któras z wolontariuszek schroniska zerknełaby do bazyla? bardzo proszę!
- 83 replies
-
- młody pies
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='harry280111']Teraz doczytała.DUży buziak dla Panny Loli!I Frani też:)[/QUOTE] dzieki!:) franka tez sie pochorowała w miedzyczasie (zapalenie pecherza), ale juz lepiej. od jutra zamiast zastrzyków antybiotyk w tabletkach.
-
ale ja juz pisałam, że kupa na kupie, a pana nie widać z tą kupomachiną... a raz widziałam tego faceta jak te kupska z odkurzacza do kontenera na smieci wywala. tez to zgłosiłam i tez miali to gdzieś:|
-
dziewczyny, jak mam walczyc ze swoja społdzielnia, która nałozyła na właścicieli psów opłate miesieczna za sprzatanie kup (pan z odkurzaczem widywany przeze mnie raz na ruski rok)? od zawsze po psach sprzatam, ale odkad na moim osidlu płace za sprzatanie, przestałam to robic. oczywiście w innych czesciach miasta sprzatam (w innych miastach też). strasznie mi głupio, jak zostawiam psie klocki, ale nie bede im płaciła za cos, co sama robię. przez rok odliczałam z opłat za mieszkanie ta sume wychodzac z załozenia, ze nie mam za co im płacic (przeciez kupsztale zbierałam), ale oni naliczali mi odsetki. nie pomogły pisma, tłumaczenia, prosby o postawienie kubłów na psie kupy i uaktywnienie strazy miejskiej. zaczęłam wiec płacić, ale skończyłam ze sprzataniem. poradźcie mi, co zrobić?
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Dziołcha']Ja się zastanawiałam nad brit adult lamb and rice (nie care tylko zwykły) skład: Mięso jagnięce i produkty pochodzenia jagnięcego (min. 30 %), ryż, pulpa buraczana, tłuszcz drobiowy, olej z łososia, minerały, DL-metionina, L-lizyna, miedziowy siarczan pięciowodny (CuSO4 x 5H2O), witamina A, witamina D3, witamina E. Tylko pewnie ten tłuszcz drobiowy to spory problem...?[/QUOTE] w tej rybnej acanie chyba nie ma w ogóle nic z kurczaka, a niz zadnego innego miesa, prócz ryby. -
a grawerowanie jest tam wliczone w cenę?
-
[quote name='barberry']Dzikie biedrony? [url]http://www.activdog.pl/attachments/Image/dzikiebiedrony.jpg[/url] fajnie, jeszcze takiej tu chyba nie było :D Drugie zestawienie też świetne. jedne i drugie norweskie?[/QUOTE] na norweskie frania za sprytny łobuz;) ona potrafi uwolnic sie ze wszytskich rodzajów szelek, więc zasugerowana nam, ze najlepsze beda guardy:)
-
[quote name='barberry']Dzięki :D Jeden mam z Kakadu (Quick Tag) a resztę z Art Magic [url]http://artmagic.pl/index.php?p17,identyfikator-aluminiowy-kosc-mala[/url] [url]http://artmagic.pl/index.php?p20,identyfikator-niklowany-kosc-mala[/url] Polecam szczególnie te z Art Magic bo są duuużo tańsze niż te z Kakadu i mają świetne czcionki i symbole do wyboru. Jakość porównywalna.[/QUOTE] dzieki! ta rózowa kostra sliczna:)
-
[quote name='barberry']jakie kolory/taśmy? ;>[/QUOTE] rózowa tasma z biedronkami plus szara ekoskórka, a drugie takie same jak ta obroza: [URL]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=1&image=25[/URL] czekam juz tylko na odpowiedz, czy mi takie uszyja;)
-
lilo jest przeurocza!:) gdzie kupujesz takie małe adresówki?
-
zamówiłam szelki dla frani w activdogu:) mam nadzieję, ze mimo jej filigranowej budowy, bedzie wygladała w nich slicznie:)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
to ja bezkurczakową acane pacific moge polecic - z rybą:) -
chetnie poszłabym na taki kurs, ale we wrocławiu. planujecie cos takiego może?:)
-
[quote name='Unbelievable']dla przybliżenia- szelki szczurze, tam gdzie jest polarek 2,5cm [IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/18kwietnia10/DSC_7731.jpg[/IMG] on waży 8kg, 55cm w klacie, 37cm w kłębie, i wydaje mi się że jest idealnie[/QUOTE] fajnie wyglada! a to sa activdoga szelki?
-
[quote name='barberry']Kurczę, nie mogę znaleźć na stronie dogstyle tasiemki w sówki :angryy: gdzie one tam są? ][/QUOTE] tez nie widziałam.