[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe :lol: w sumie racja, ona od gapia trochę od dziewczyn;)
No tylko im bardziej widzę to wszystko, tym ciężej myśleć, żeby ją oddać... Miała być wesołym, kontaktowym psiakiem, a to kupka strachu i niepewności co dalej... Miała mieć 3 lata, a ma prawie 5... i nigdy nie miała domu, zawsze hodowle... ehh.. smutno.[/QUOTE]
no jak nigdy, teraz ma dom:)