Jump to content
Dogomania

paniMysza

Members
  • Posts

    3841
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paniMysza

  1. da rade wypić. juz nawet polubiłam:)
  2. no ja własnie tez nie, ale postanowiłam pic sok z buraka, marchewki i jabłek i mam zamiar w tym postanowieniu wytrwać:D
  3. ja tam wszystko łączę ze wszytskim;) generalnie trzeba jesc urozmaicone posiłki, ale to tak jak w kazdej zdrowej diecie:)
  4. jem sery i jajka (z wolnego wybiegu). jakos specjalnie nie dbam o dietę. jem to, na co mam ochote, a nie jest miesem:)
  5. jestem jaroszem, jem ryby i nabiał. juz jakieś 10 lat chyba.
  6. [quote name='Chiquita&DeeDee']Klopsik, w sosiku?? ;)[/QUOTE] ale bym zadła! to jest jedna z potraw za która najbardziej tesknie, odkad przestałam jesc mieso:D
  7. [quote name='Chiquita&DeeDee']Brzmi super:) a daj link do allegro:D Myszko, napisze Ci pw;)[/QUOTE] poszedł link na pw:)
  8. dee sobie usiadła jak na koniu:) śliczne są!
  9. [quote name='Chiquita&DeeDee']To pisz co tam u malucha?:) Myszko naprawdę??:) no to nieźle, mi się jeden psiak spodobał teraz, ale nie kupię... wolę przygarnąć bidoka:) hehe[/QUOTE] no właśnie, ja sobie obiecałam, że będę tylko przygarniała, jak coś. więc pewnie chi nie będe miała nigdy:( no ale jaka piekna franie przygarnęłam, i lolę;)
  10. [quote name='Chiquita&DeeDee']Oj tam, nikt nie jest idealny;) a kupiłaś to dla psiaka, nie dla siebie, to dopiero miłość:D mów jakie:)[/QUOTE] dresik szary w paski, a ubranka szyte na zamówie tez szare, kombinezon podszyty ciemno rózowym polarem, z ciemno rozowym zamkiem. derka tez szara. a kombinezon do tego z zakrytym brzuchem i golfikiem:)
  11. [quote name='Chiquita&DeeDee']Jest słodziak nie Myszko?:) kiedy będą nowe foteczki?;)[/QUOTE] no przepiekna jest! ja jej ogłoszenie kiedys do ulubionych dałam (jesli sie nie myle to ona była), ale michał nie chcial mi kupić:(
  12. [quote name='Chiquita&DeeDee']A gdzie zdjęcia Frani w nowych ubrankach???:mad: Oj Myszko... zaniedbujesz mnie:evil_lol:[/QUOTE] ubranka sie szyja, a pizamke dopiero dzis kupiłam na allegro. rok sie zastanawialam nad nia, bo na maksa droga. nawet sie wstydze powiedziec, bo w sumie to kawałek bawełny;)
  13. nieocipelane mam dwa, ale na taka pogode jak teraz juz nie wystarcza. frania po domu chodzi w dresiku;) a przez te problemy jej z kamica nie mam glowy do agility.
  14. JAKA SLICZNA:) witam:)
  15. [quote name='Chiquita&DeeDee']Jak tam moja łysolka:D Franeczka ukochana?;) I Lolusia? Tęskno za Wami, ale by były spacerki, nie mogę odżałować... :D[/QUOTE] ano spacerki byłyby swietne:) u dzieczyn ok, ale pogoda im sie nie podoba;)
  16. [quote name='oliva']Cześć! Smutno, że Franeczka chora, życzenia zdrowia przesyłamy golusiej dziewczynie:angel: A jak tam ubranka? Franula zmarźlak, ale Su też coraz częściej się ubiera, w dzień obleci sweterek, ale na wieczorny spacerek to już dresik, żeby się mogła cieszyc spacerem, a nie kulić tyłeczek z zimna. Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE] zamówiłam u tej polecanej przez ciebie pani kombinezon ocieplany plus derke do tego na wieksze mrozy:) kupiłam tez własnie druga domowa piżamke i zastanwaim sie jeszcze nad kolejna od tej pani, z polarku. tylko musze podliczyc kasę;)
  17. [quote name='Chiquita&DeeDee']Na jaką karmę teraz? Utul ją od cioci:) i Lolę też... chociaż ona chyba mniej chętna by była ;)[/QUOTE] była na hillsie na kamice, teraz jest na royalu. dziękuję, utule:)
  18. [quote name='Korenia']Życzymy zdrówka! :)[/QUOTE] dzieki wielkie:)
  19. [quote name='Chiquita&DeeDee']To sobie Myszko wymyśliłaś:D nie masz nic ciekawego do powiedzenia? a perypetie Twoich dziewczyn??????;) nie marudź...:P[/QUOTE] a z frania i jej kamica nadal walczymy. juz wyniki było dobre ( sprzed miesiaca i 2 tygodni), ale wczoraj znow była kontrola i znów piasek i wysokie ph:| teraz zmieniłam karme, na jeszcze droższa. ale juz nieważne ile kosztuje, niech jej w końcu to przejdzie:|
  20. fotek nie mam nowych, do powiedzenia tez nic ciekawego;) stad jakos mnie tu nie ma:) ale zapraszam was na wernisaż mojej wystawy: [URL]http://www.mleczarnia.wroclaw.pl/imprezy/pokaz/id/189/[/URL] :)
  21. duzo zdrowia dla dee i trzymam kciuki, żeby guzek zmalał. ja też nigdy nie zgodziłabym sie na narkozę do prześwietlenia. moje dziewczynki sie nie wyrywaja i spokojnie mozna im zrobic rtg, ale z marcelem umeczyłam sie zawsze strasznie. wychodziłam z takiego badania cała mokra;)
  22. [quote name='Chiquita&DeeDee']Może jakieś zdjęcia dziewczynek?:loveu:[/QUOTE] oj ostatnio jakos serca nie mam do robienia zdjęć:)
  23. [quote name='arielka186'] [B]Pani Myszko[/B]- a ja tam widzę cztery pieski- trzy na pierwszym planie, i czarny piesek przy nogach- obstawiałabym Panią Lolę :D Bo grzywacz to Twój, nie Jagi?[/QUOTE] jagi to chyba nie było no i ona ma pp:) a ta carna ślicznoto to pani lola;)
  24. [quote name='Chiquita&DeeDee'] A ogólnie to mam dziś mega migrenę:placz: cały dzień zawalony przez to:placz: leże, bo ciężko się ruszyć...:shake:[/QUOTE] ja miałam wczoraj wieczorem. na szczęście dzisiaj już mnie głowa nie boli. bo bym zwariowała w pracy z bandą czterolatków;) współczuje, bo tez jestem migrenowcem i wiem co to znaczy:(
×
×
  • Create New...