Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst']Chciałam sie zapytać jak ci minął dzień i co dziś robiłaś :loveu::diabloti: na wszelki wypadek włączylam wiadomości ponoć dziś coś sie działo w jednym z warszawskich center handlowych :roll::diabloti: czy wiesz coś o tym? :evil_lol:[/QUOTE] [B]Ona jest cyniczna i złośliwa :cool1:[/B] [B]To ja się dzisiaj tyle namęczyłam! :shake:[/B] [B]Zamiast spędzić w arkadii pół godziny spędziłam tam sześć godzin, bo:[/B] [B]a - ktoś musiał co 15 min do wc[/B] [B]b - ktoś musiał co 20 min odpoczywać[/B] [B]c - ktoś co chwila wzdychał, ze za szybko[/B] [B]d - ktoś musiał sobie zrobić dłuuugą przerwę na kawę[/B] [B]ponadto najadłam się wstydu, jak musiałam wraz z tym kimś przepychać się do kasy przed Bogu ducha winnymi ludźmi[/B] [B]oraz jeszcze potem temu komuś musiałam wnosić zakupy na czwarte piętro i jeszcze wybiegiwac mu psa! [/B] :placz::placz::diabloti: [B]Ale....... Tadeusz był zachwycony :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c5-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c5-1.jpg[/URL] jakość dupna, ale to z komórki :cool1:
  2. [quote name='Vectra']wiesz , nie myślę o tym :evil_lol: :evil_lol: a Ty jędzo , biednego A złapałaś na dzieciaka :shake: na stare lata chłopa uwiązałaś :diabloti:[/QUOTE] [B]no tak, bo on miał tysiące innych alternatyw :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  3. [quote name='Vectra']ale ja nie jestem taka stara jak Wy :diabloti:[/QUOTE] [B]po pierwsze jesteś :diabloti:[/B] [B]a po drugie skoro nie chcesz być słodką mamunią, to co za różnica? :diabloti: Myślisz, ze jakbyś byla młodszą, to R by cię bardziej kochał? :megagrin:[/B]
  4. [quote name='dbsst']mój też skorpion :loveu::mad:[/QUOTE] [B]czy ty WSZYSTKO musisz mieć tak, jak ja? :cool1::diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] przyjdzie taki dzień, że MY juz "odchowamy" a WY dopiero zaczniecie bieg po światło i....................i MY będziemy pić i szaleć WY nie będziecie spać i na światłach będzie WAS wyprzedzać każda 70latka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]wiesz co, ale my się wyrobilyśmy w ostatniej biologicznej chwili :cool1:[/B]
  5. [quote name='Vectra']Pytam kiedy mogę wpaść do Ciebie ? :diabloti: ale to jak już się rozpadniesz , bo Ciebie widziałam , a Jasia chętnie zobaczę - tak wpraszam się :cooldevi:[/QUOTE] [B]a co ty się już wpraszasz do niej, a ja???? :placz: miałaś przyjechać, a ja mialam cię witać na ganku przepasana fartuszkiem :placz::placz:[/B] [quote name='dbsst']to ja cię zapraszam do Magdy :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]pewnie, czuj się jak u ciebie w domu :diabloti: [/B]
  6. [B]Vectro, coś w tym jest :cool3:[/B] [B]Dzisiaj o 12.00 zalegliśmy z Tadeuszem w łóżku i wstaliśmy o 15.30 :crazyeye:[/B] [B]Jeszcze NIGDY NIGDY on tak długo nie spał w ciągu dnia :crazyeye:[/B] [B]Co mu wcale nie przeszkodziło położyć się normalnie spać o 19.00 :p[/B] [B]Żeby jeszcze tylko nie chciał jeść o 3.00 :cool1::cool1::cool1:[/B]
  7. [quote name='dbsst']ale ja wiem, że mój syn odziedziczy cudowny charakter po mnie i będzie przesypiał cale noce :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]buhahaha, jeszcze będziemy do siebie wysyłały smsy o 3.00 rano :diabloti:[/B]
  8. [quote name='dbsst']ale to dopiero za trzy miechy :diabloti: a ząbeczki jeszcze się nie rozhulały - mam nadzieje, bo ja cie przecież złosliwie nie życzę :loveu::diabloti:[/QUOTE] [B]wciaż nie robi to na mnie wrażenia, bo wciąż wszystko, co ja przeżywam, jest PRZED TOBĄ :diabloti:[/B]
  9. [quote name='Vectra']tak tak , ma po mnie :diabloti: czarujący uśmiech , wesołe nastawienie do życia :cooldevi:[/QUOTE] [B]a prosiłam, żebyś się nie wtrącała :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='dbsst']2. kochana już niedługo ząbki się zaczną :loveu:[/QUOTE] [B]No i rozczaruje was, drogie złośliwe babsztyle, bo ząbki już się zaczynają i na razie nie jest źle :eviltong:[/B] [B]A czemu Debe cieszy się jak głupi do sera, to ja nie wiem. Przed nią o wiele gorsze rzeczy, np. poród, kolki i karmienie piersią :diabloti::diabloti:[/B]
  10. [quote name='dbsst']jakiś kurs bycie miłym! a W KOŃCU!! :diabloti: [/QUOTE] [B]ja to mam wrodzone i naturalne :evil_lol:[/B]
  11. [B]to ja poczekam na fotaski :loveu:[/B] [B]a teraz idę spatku, papatki :loveu:[/B] [B]rzyg rzyg rzyg[/B]
  12. [B]a ja tam uwielbiam śnieg :loveu:[/B] [B]i doczekac się nie mogę :p[/B] [B]Będę Tadzia w zaspy wrzucać :diabloti:[/B]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B].....Tadzio się zepsuł :crazyeye:...to co nie spełniasz sie już w macierzyństwie :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]nie, nie, nadal się spełniam, RÓŻOWO (pozdrawiamy Grosię :evil_lol:) nie jest :cool1:[/B] [B]Wciąż chce jeść w mojej ulubionej porze, czyli między 2.00 a 3.30 :placz:, a potem o 7.00 i jeszcze dosypiamy razem do 8.00. W porównaniu więc z budzeniem się co 2 godziny, czuję się jak w morfeuszowym raju :p[/B] [B]Dochodzą za to inne atrakcje, jak humory :cool1: Np. krzyczenie ze złości :cool1: Nie płacz, nie jęk, nie marudzenie, ale prawdziwa wściekłość :cool1: Nie wiem, po kim on to ma, chyba po Vectrze[/B]
  14. [quote name='agbar'] [IMG]http://ecx.images-amazon.com/images/I/51i0BnR9c%2BL._SL500_AA280_.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B]znane mi jakieś kształty :evil_lol:[/B]
  15. [quote name='dbsst'] jest 6:37 nie śpię od 3:30 mam za sobą dwa seriale na comedy central - bosz błogosław ten program. [/QUOTE] [B]Przyjedź do mnie, przyjedź do mnie, PRZYJEDŹ DO MNIE, p r z y j e d ź d o m n i e, przyjedźdomnieprzyjedźdomnieprzyjedźdomnieprzyjedźdomnie[/B] [B]!!!!!!!!![/B] [B]Zajmiesz się Tadziulkiem:loveu::loveu:[/B] [quote name='malawaszka']... Wam w ciąży zazdroszczę tego, że nie macie comiesięcznych boleści głowowych :evil_lol:[/QUOTE] [B]one wracają :cool1:[/B] [B]a kilogramy zostają :cool1:[/B] [B]nie wiem więc czy warto :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='dbsst']:loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]ty masz jakiś problem, prawda? :shake:[/B]
  16. [quote name='clockwork'] -córcia zdrowa?? -TAK, DZIĘKUJĘ.. -a karmisz piersią??? [/QUOTE] [B]idę dzisiaj do mojego wiejskiego sklepu w Pierdach. Z Tadeuszem w wózku. Tarabanię się do środka. Za ladą obca mi baba.[/B] [B]- dzien dobry[/B] [B]- dzień dobry, chłopiec czy dziewczynka?[/B] [B]- chłopiec. Poproszę ten chleb...[/B] [B]- na piersi?[/B] [B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa![/B] :diabloti: [quote name='clockwork'] oświadczam wszem i wobec: od soboty dokarmiana jest FLACHĄ!!! :diabloti:[/QUOTE] [B]ja wiem, ze każdy przypadek jest inny, ale odkąd Tadzio jest tylko na sztucznym, to skonczyły się wszelkie problemy (alergie, kolki, płacze przy jedzeniu), dziecko zdrowe, zadowolone i wręcz za grube :diabloti:[/B] [B]...[/B] [B]Ja tam mam męża :evil_lol: I dziecko zrodzone rok po ślubie :diabloti:[/B] [B]I teściową, która przeżyć nie może, że jak w koncu po 14 latach straciła nadzieję, że jej synalek znajdzie sobie inną PORZĄDNĄ i ułożoną dziewczyneczkę, to nie ujrzała swego syna przed ołtarzem i ksiądz proboszcz nie pobłogosławił :diabloti: I wesela nie było :diabloti:[/B] [B]I.... - to najgorsze - Tadeusz (co to za imię w ogóle? :angryy::angryy::angryy:) nie ochrzczony :shock:[/B]
  17. [quote name='dbsst']no tak zapomniałam wszystkie czyhają na ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]no ale, żebyś wiedziała, one czyhają i wypatrują, zeby móc mnie napaść całą bandą :placz:[/B] [quote name='dbsst'] Magda W. wyrzekła się snu :cool1:[/QUOTE] [B]ostatnio Tadzio budzi się tylko RAZ :multi::p:cool3: Jestem super-mega-fantastycznie wyspana :grins:[/B] [quote name='asher'] Cześć Maga :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]eeeeee? :hmmmm:[/B]
  18. [quote name='Vectra'] niestety tak , po tatusiu będą :diabloti: tak teraz doszłam skąd on ma taki francowaty charakter - skorpion ... [/QUOTE] [B]o to tak, jak u mnie w domu - A. jest Skorpionem i jest francowaty :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] masz bezsenność - jestes w ciąży :diabloti:[/QUOTE] [B]a czemu ty wszystkim życzysz tego okropnego stanu? :cool1:[/B]
  19. [quote name='clockwork']... jestem wyrąbana jak .... :roll::diabloti: to jakby kto pytał co u mnie.... Grosia czasem śpi :razz::mdleje:[/quote] [B]T. ma 3 miesiące i tydzień. Jest OK. Idzie spać o 19.00 i już tylko raz budzi się na karmienie w nocy :p Będzie dobrze, dotrwasz :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']hahahahhhahahahahahhahahahaha na watek z nią na wątek :diabloti:[/quote] [B]tylko przedtem wciśnijcie jej jeszcze schabowego do butelki :diabloti:[/B]
  20. [quote name='dbsst'] a do Pierd nie jade tam są dzikie dziki :diabloti:[/quote] [B]naprawdę myślisz, że one marzą, aby się z tobą zderzyć? :roll:[/B]
  21. [quote name='dbsst']perspektywy to dopiero pogadamy :mad: i pamiętaj to dopiero 28tc[/quote] [B]potem się tyje wolniej i w ogólnym rozrachunku najmniej :p[/B] [B]Podobno :roll::roll::cool1::diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] znalazłam coś extra do pokoju Jacha tylko jakbyście były tak miłe i się troszkę dorzuciły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://dzieci.forto.pl/2009/10/04/eero-aarnio-tipi/?utm_source=zakupy.ibex.pl&utm_medium=search&utm_campaign=SearchPage"]Eero Aarnio – Tipi | Dzieci – dla nich wszystko![/URL][/quote] [B]nie zapomnij, że Tadzio nie może mieć gorzej, mniej i inaczej, więc zamów od razu x 2 :p:p:p[/B]
  22. [B]witaj Alicjo z zimowym zadęciem :p[/B] [B]troche przesadziłaś, wiesz? :roll:[/B] [B]ale ja poproszę tak w Pierdach na Gwiazdkę :loveu:[/B]
  23. [quote name='anetta']Hellouuuuuuu Magdaleno :cool3: Powiem Ci tak, nie poznałam Cię :cool1::diabloti: .[/quote] [B]hej, hej, witam Anettę :p[/B] [B]I ja mam zasubskrybowaną twoją galerię i na bieżąco jestem, nie pisałam nic, bo cóż można dodać, prawda? :-([/B] [quote name='dbsst']gdzie jesteś Magdo W. Agunia a ja Cie w weekend widziałam :cool3: dokładnie w niedziele koło 14 z psem na spacerze byłaś szłaś chodnikiem koło bloku na Zjednoczenia :evil_lol:[/quote] [B]kręcisz się po okolicy, w której dawniej mieszkałam? :diabloti:[/B] [B]az tak tęsknisz? :loveu:[/B] [B]wskakuj w PKS do Pierd :loveu:[/B]
×
×
  • Create New...