Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Od tamtej pory się nie zdarzyło, bacznie go obserwuję. jak dostaje smakołyk, to potem go wołam, sam przychodzi i oddaje, bez miauknięcia, ale na sztywnych łapach... Ale dostał szkołę od pańci 8) Mam nadzieję, ze popamietał
  2. A żebyś wiedziała. Jak się rozwali na środku, to my z TZ na brzeżku, kurczowo się trzymając, co by nie spaść na podłogę. Na szczęscie daleko nie mamy :D Na szczęście łaskawca schodzi w nocy, bo mu, hrabiemu, za gorąco. A tu jeszcze znalazłam dwa zdjęcia: Tu z uszkiem. To właśnie wtedy śmiał na mnie zawarczeć :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zuchem2.jpg[/img] chorutki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nafotelu.jpg[/img]
  3. Siostra, gratuluję pięknych zwierzątek, twoich i rodziny, obejrzałam całą galerię. No i czekam na zdjęcia najnowszego nabytku :D A koteczek przepiękny :lilangel: Ja chcę kotka!!! :bigcry: Czy mogę ci go ukraść? :bigcool: I odkąd jestem na dogomanii też zaczynam mieć kompleks jednego zwierza. Ale u mnie nie ma szans, raz że mieszkanie w bloku, dwa też musiałam życie mojego TZa zamienić w łzawy koszmar, żeby mieć Leona.
  4. Chudość Leonowi to na pewno nie grozi :evil: Musi dojść do siebie szybciej, bo na szczęście ma zajęte tylko gardło.
  5. [quote name='Agga'] i na koniec taki o to psiak :D [img]http://img162.echo.cx/img162/5176/wakacje0177fj.jpg[/img][/quote] a cio to?
  6. Chciałam tylko wtrącić, ze Szpilunia piękna jest :loveu: Taka mordka :loveu: Mam zamiar obejrzeć całe 200coś stron w wolnej chwili, na razie oglądałam wybiórczo :D
  7. zapalenie oskrzeli? :o Mysle, że Leonkowi już lepiej, bo mniej kaszle, niestety, nie obeszło się bez antybiotyku, ZNOWU. Ale za to uwielbia syrop, który mu daję :D Na hasło "syropek" pies jest pierwszy w kuchni :D Najbradziej mi go szkoda na spacerze, bo wtedy najbardziej kaszle (dzisiaj usłyszałam, żebym mu poluźniła obrożę, bo pies się dusi :evil: ), no i nie pozwalam mu się bawić z psami; raz, bo może je zarazić, dwa, bo ma jeszcze nie zagojone do końca zadrapanie koło ucha.
  8. Moja maleństwo skończyło 5 miesięcy. 28 czerwca będzie pół roku i oczywiście będę musiała urządzić jakieś urodzinki, nie? :D :drinking: Dbsst, on na mnie cały dzień patrzy takimi oczkami, żebym już coś w końcu zrobiła, żeby przestał się męczyć :( Ale jest już lekka poprawa :D Zdjęć za dużo w mojej galerii nie będzie, bo nie dorobiłam się jeszcze cyfrówki :evil:
  9. Jakieś wyjatkowo paskudne przeziębienie. Kaszle tak, że mi serce staje. Najgorzej w nocy, nikt nie śpi. Pies łazi i rzęzi, i kaszle, i odksztusza.... chore maleństwo w łóżeczku [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wku.jpg[/img] chore maleństwo na fotelu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nochal.jpg[/img]
  10. Leon, rzężąc (bo chory) kłania się w pas :D
  11. jestem gotowy do drogi, plecaczek spakowany! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740002.jpg[/img] mój patyczek! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740004.jpg[/img] cio chcesz? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740001.jpg[/img]
  12. Ile patyczków! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740009.jpg[/img] Pokażę wam język :P [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740007.jpg[/img] A tu z koleżanką [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740006.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740005.jpg[/img]
  13. No, szczęśliwy, bo mokry, brudny i na trawce :D Teraz idziemy do weta, a potem jeszcze coś wstawię z mojego imponującego zbioru 16 zdjęć :evil:
  14. [quote name='dbsst'] zoliborek :D[/quote] A może my się gdzieś mijamy i nawet o tym nie wiemy? :D
  15. Nie wyrzucę tylko dlatego, że nie miałabym dostępu do dogo :) Dobranoc :sleep: PS. Kumpel ONek miał 3miesiące i był przesłodki :lilangel:
  16. Mało fotek, bo ja nie mam ich zbyt wiele w komputerze :( Ale jestem zła :evil: Nie dosyć, ze myślałam, że mam w aparacie film 36klatkowy, a miałam 24, to jeszcze wyszło tylko 16 zdjęć :evil: Do doopy ta lustrzanka :evil: A teraz się męczę od godziny ze wstawianiem zdjęć i zmniejszaniem, więc będzie tylko 6, a reszta jutro. O ile nie wyrzucę komputera przez okno :evil: A jestem tego bliska 0X Pławię się :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740013.jpg[/img] Z moją pańcią. Ja wyszedłem na zdjęciu ładniej :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740014.jpg[/img] Patyczek holuję [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740016.jpg[/img] Mój mały kumpel [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740015.jpg[/img] jest cudnie! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740011.jpg[/img] jestem mokry, jestem szczęśliwy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740010.jpg[/img]
  17. Tak? :D A to ty mieszkasz gdzieś tu na Bielanach?
  18. [quote name='Alfik']Cudny jest!!! Jak tylko się odrobinę ochłodzi - to spacerek koniecznie musimy zaplanować!!![/quote] Tak, musi być chłodniej, bo w taką pogodę to ja ledwo żywa, a Leon tylko dyszy w przedpokoju i ani myśli się ruszyć (no chyba, że do miski :-? ) Tak, Justa, to forty Bema i kominy (kominy??), czasem tam przychodzimy
  19. A oto Leon, który w pierwszym założeniu miał nie wchodzić na kanapy i fotele [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Nafotelu.jpg[/img] Pańcia mnie goni, ratunku! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/FortyBema.jpg[/img] Tu mi dobrze [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Nadkanakiem.jpg[/img]
  20. Wielki kinol, małe nóżki :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Pysio.jpg[/img]
  21. Dzięki, dziewczyny :) Szkoda tylko, że każde innej wielkości, nie mogę jakoś nad tym zapanować :evil:
  22. Zimna woda [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Wjeziorku.jpg[/img] Nie wiem, dlaczego to zdjęcie takie małe, nie umiem nic z tym zrobić :( o, zdjęcie mi się powiększyło! :o jakieś cuda :o
  23. Wróciłam :D wczoraj w nocy. Teraz jeszcze wrzucę 3 stare zdjęcia (nie mam więcej w komputerze :( ), a nowe będą jak wywołam film, odbiorę zdjęcia, wrzucę w Photobucket i zmniejszę (już wszystko zapomniałam, więc znowu zajmie mi to 100 lat) Kąpiel błotna [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Kpielbotna.jpg[/img] Czego ode mnie znowu chcesz? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0014.jpg[/img] A tu mam głupią mordę :D :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Podsphinxem2.jpg[/img]
  24. [quote]szczerze powiem że spodziewalam sie leonbergera :D Szczerze mówiąc ja też :lol: Leonuś piękny! Ma prześliczne uszka :P[/quote] Bo to taka mała zmyłka :D ale wszystko zgodnie z prawdą. To JEST Leon :D :D :D
  25. Stwierdzam u siebie uzaleźnienie od Dogo Podłączyłam sie właśnie nielegalnie do internetu w hotelu :D :D :D Chciałam tylko donieść, że foty strzelam na prawo i lewo, oczywiście z myslą o dogomanii :D :D Spadam, bo mnie wyrzucą z hotelu :D :D (mój TZ własnie puka się w głowę, patrząc na mnie. Nie wiecie czemu? :D :D :D )
×
×
  • Create New...