-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Alicjarydzewska']zagłuszyłaś mi U2 :-?[/quote] nie zagłuszyłam, tylko w końcu czegoś porządnego posłuchałaś :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']no ale Leoś to [b]ASTAF[/b]a jak chcesz pożyczę ci mojego [b]ASTMANA[/b] :wink:[/quote] no tak, czego ja sie głupia obawiam, mój astaf wszystko wymorduje :evilbat: i ma grubą doopeczkę :evil:
-
wczepiłam się jak kleszcz :lol: kurde, TZ marudzi z drugiegi pokoju, że zwariowałam :-? nie wiem czemu :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']no patrz a nie zwróciłam uwagi na taki szczegół :-? no masz... 8) :lol:[/quote] za późno juuuuż 8) (to był śpiew)
-
[quote name='dbsst'] Jezokiller czyli czarny WaRRRRRkocz hahahhaha[/quote] to ja tu widzę, ze to Leon powinien mieć poważne powody do niepokoju :-? eeee, my jednak nie mamy czasu 8)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia, zawsze możesz je sobie zostawić 8) W końcu nikt ci nie zabroni :lol: -
[quote name='dbsst'] ale sayma zapomnialas o narkotykach hahahha[/quote] no jak tak, to jeszzcze rock`n`roll :lol:
-
[quote name='sayma']pogoda zapewniona :wink: :D[/quote] sayma, żadnej lekcji nie wyniosłaś :-? w Rybniku jest [b]ogoda[/b] Alicja, niech TZ natychmiast przestanie się wygłupiać z tym balkonem Mój TZ ma zakaz mycia auta w weekend [size=2]bo wtedy jest urwanie chmury[/size]
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Moga w wieku 7 tygodni ale chyba pójdą w wieku 8....;)[/quote] M[b]o[/b]ga nie :lol: :lol: :lol: no pewnie, maluszki nie moga zostać za wcześnie odłączone, bo przeżyją traumę 8) -
Kara, tego się [b]nie da [/b]streścić, to jest takie głupie :lol: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img330.imageshack.us/img330/1392/ab249zc.jpg[/img][/quote] o boziu, jakie oczka :puppydog: [quote] [img]http://img118.imageshack.us/img118/8981/abc2np.jpg[/img] [/quote] brak mi słów :lol: :lol:
-
to w końcu przemoc czy wyginanie ciała?
-
przecież widziałam, jak się unosiłaś :o naprawdę nie zauważyłaś, że na moniotor patrzyłaś jakoś tak z góry? i do klawiaturki było daleko? 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Justa'] Damy rade debe damy rade :D[/quote] tak jest! damy! ja mam silną presję ujrzenia szpilki i małej czarnej 8) Podsłucham gdzie się umawiacie, a nastepnie tam się zjawię :lol:
-
[quote name='dbsst']to qogo trzaskamy qogo 8)[/quote] eeeeee? kiedyś wham śpiewał "wake me up, before you [b]gogo[/b]" :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
to wstawiaj, wstawiaj, ja tu pilnie śledzę :lol: A kiedy chłopaki opuszczaja gniazdo? Jak będę miały ile tyg? -
[quote name='Justa'] Eeeee tam 8) Damy rade 8)[/quote] zawleczemy ją siłą? :o
-
[quote name='Alicjarydzewska']a widzisz może byś wpadła co to ... :-?[/quote] Alicja, ty się unosisz! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] [size=1]w niebie[/size][/quote] dbsst delikatnie daje nam do zrozumienia, że nic z tego, predzej po jej trupie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Justa'] O to może sie jakoś zetkniemy we 3? :D 8) Tylko mam nadzieje, że leon to nie staranuje Galcinki :roll: :wink:[/quote] Super by było, trzeba będzie się jakoś umówić po niedzieli Leon jest chwilami nieporadny jak słoń, ale ostatnio bawił się z 5miesięcznym yorkiem, który był wielkości pchełki i slicznie się z nim bawił :angel: Był delikatny, jak nie on :wink:
-
ale po polskiemu to się akcentuje na przedostatnią sylbę od konca, więc to nie to....
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] a ja problemu nie widze teraz mam urlop moge smigac :D [/quote] fajnie by było, ale jutro i pojutrze mogłabym tylko z rana (tzn. o 12.00 muszę być z powrotem w domu), a w czwartek wyjeżdżam :(
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
Ja bym je wszystkie schrupała, takie są słodkie :angel: A masz już chetnych na wszystkich chłopaków? -
to się nazywa, że klawiatura leniwa... :roll: :lol:
- 78403 replies
-
Pika, chciałam zapytać o to samo :lol: Co to za ogoda, która jak jest, to i fotki są? :wink:
- 78403 replies