-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst'][quote name='Maga100'] Dbsst, Emil+ Ty = piekne fotki 8)[/quote] :oops: przesadzasz :oops: hahahahaha nie znalam Szpili z tej strony hahahaha diabel nie baba biedny Leos :D[/quote] nie przesadzam, nie kokietuj :-? - już wiem, po kim Szpila to ma :lol: :lol: :lol: [b][size=6] powyginam się dla Debe [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp13.jpg[/img][/size][/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp11.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']juz nie mam fot :cry:[/quote] ja też nie :( światło się szybko skończyło :-?
-
[quote name='agabass']rozpustnica z tej Szpili i zalotnica i wogóle flirciara wszystkich porządnych kawalerów uwiedzie :wink:[/quote] już od dawna mówię, że kokietka 8)
-
[b][size=6] złapię ten twój ogon, złapię [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp18.jpg[/img] i hoop nad Leonem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp15.jpg[/img] autentycznie wykończy mnie ta baba [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp14.jpg[/img][/size][/b][/b]
-
[b] Miss Zgrabna i Powabna [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp16.jpg[/img][/b]
-
[quote name='dbsst'] latajacy holender [img]http://img71.imageshack.us/img71/5032/img38888ma.jpg[/img] [/quote] świetne, Szpila wykonała skok na sztywno :lol:
-
[b]Miss Gracji i Elegancji[/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp10.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC'] I znów walki psów zorganizowaliście :lol: :lol:[/quote] a żebyś wiedziała, nasze psy uwielbiają walczyć, a my z debe robimy zakłady :lol: Szpila jest lepsza w unikach i galopie, a Leon zwycięża masą 8) Dbsst, Emil+ Ty = piekne fotki 8)
-
[b]Dbsst i jej ukochany :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp8.jpg[/img] Szpilencja w pokłonie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp19.jpg[/img] [/b]
-
[b][size=6] Dbsst i jej Emil 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp2.jpg[/img][/b][/size]
-
będą będą zdjęcia, dużo zdjęć za pomocą Emila 8)
-
[quote name='arima'] A co to za aparacik nabyłaś?[/quote] nic specjalnego, ale biorąc pod uwage moje aktualne mozliwości finansowe :roll: Sony cyber-shot DCS-S60 wrzucam parę fotek z dzisiejszego spacerku ze Szpilą Pędziwiatrem - [size=2]wybaczcie jakość zdjęć, ale dopiero się uczam :oops: U Dbsst będą duuuuużo lepsze 8) [/size] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp6.jpg[/img] [b][size=6]pyskówka 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/szp4.jpg[/img][/b][/size]
-
[quote name='Evelina']Co to za Kazimierz ? :oops: Dajcie jakis namiar, bo ja nieuwiadomiona jestem :roll: [/quote] Evelina i nie chciej wiedzieć, lepiej ci z tym bedzie :-? 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ciekawe czy Tuffi oddałby kiełbaskę Leonowi lub Geziowi 8)[/quote] obawiam się, ze jeżeli Tuffi nie oddałby dobrowolnie, to mogłaby być walka :-? Leon jest straszny, gdy w grę wchodzi jedzenie, patyk lub zabawka :-?
-
[quote name='dbsst']Maga kiedy na spacer :D Justa dzis moze isc :D :fadein:[/quote] ojej, poszłabym... :( a o której idziecie? cholera, nie wiem czy dam radę, bo za godzinkę jadę na cmentarz
-
[quote name='PIKA'] Maga powiedz swojemu TZ-towi, że zostawił kabel zasilający do kompa Wlasnie go znalazlam wśród resztek z :drinking:[/quote] aaa, zaczęłaś sprzątać? :wink: [quote name='Alicjarydzewska']Twoja karta ma 32MB pamięci? bo chyba taki aparacik w Realu oglądałam .Fajny / i srebrny :wink: / i czy masz tak że podłączasz do kompa i normalnie zrzucasz fotki bez żadnego programu , bo tak miałam na tym pożyczonym Soniaczku :-?[/quote] tak, 32MB jeżeli chodzi o zrzucanie na komp, to musiałam tylko zainstalować sterowniki (chyba że masz Widnows NT, wtedy nie trza), ale jest CD, więc zajęło mi to 3s 8) , a teraz już tylko podpinam kabelek i gotowe 8)
-
[b][size=6]wkurzasz mnie tym aparatem :-? [/size][/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/li4.jpg[/img] [b][size=6] że co? że teraz tak już będzie? :evil: [/size][/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/li5.jpg[/img] [b][size=6] ratunkuu! Czy ktoś mi pomoże? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/li6.jpg[/img] lepiej daj jeść, będę grzeczny [/b][/size] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/li1.jpg[/img]
-
[quote name='HankaRupczewska'][ No właśnie, no właśnie :lol: Cały czas uważam, że Leon i Gezio to bracia ! ( w charakterkach :lol: )[/quote] hahahaha, Haniu, więc nie będą mogły nigdy jeść razem kiełbaski :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Wy mi tylko teraz powiedzcie na co mam patrzeć przy zakupie/[size=2]wiem że nie na kolor :wink: [/size][/quote] Alicja, najpierw w domowym zaciszu musisz ustalić za jaką kwotę możesz nabyć i pamietać musisz, że do większości aparatów trzeba dokupić akumulatorki. Przydaje się też dodatkowa karta pamięci, choć ja na razie odpuściłam (koszt pow 100zł), bo mój aparat jeszcze nie ma tak najgorzej (można zrobić 196zdjęć, choć w niektórych np. tylko ok. 20 :-? ) Mnie sie podobał taki aparat za 4500zł :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='mmbbaj']Poniżej Pola Mokotowskie, tej goldence Bajan wypluł kawałek kiełbaski żeby sobie "biedactwo" zjadła... :lol:[/quote] Musisz koniecznie założyć Bajanowi galerię! :x 8) a co do tej kiełbaski.... :o Co za pies :lol: Leon to by pogonił z warkotem :-?
-
Haniu, piękne nastrojowe, akurat dzisiejsze zdjęcia .... ale ten Kazimierz na poprzedniej stronie :-?
-
[quote name='agabass']wielka miłość [img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/14984_789802.jpg[/img] [/quote] świetne :klacz: Dablik aż zesztywniał ze szczęścia 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']Waszka-bedzie dobrze :P ..sama dlugo nie bedziesz a Bolutek bedzie szukal wtedy innej postury :D :P[/quote] hihihi, Daga, to nie Bolutek szuka postury a Luna 8) :lol: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Olcia, ostatnio mało bywa :-?
-
[quote name='dbsst'] [img]http://img186.imageshack.us/img186/5697/grill1280dk.jpg[/img] :oops:[/quote] o mamo, jakie oko :o :o :o