-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Byłam w tym fotoblożku i chciałam zapytać, jaka to rasa ten piesek? :diabloti: :evil_lol: -
[B]widzę, że wszyscy tęsknili?:diabloti: ale już dobrze, dobrze, nie rozpaczajcie, jestem :diabloti: No. U nas alarm powodziowy :roll: Od wczoraj w niektórych miejscach wał zaczął przesiąkać (my mamy do wału jakieś 700m) i ok. godziny 20.00 nastąpiła pełna mobilizacja mieszkańców, a następnie pospolite ruszenie na wały. Napełnialiśmy worki i potem wozili je qadami. Współpracowałam z Mirkiem :cool3: Nie pytajcie skąd i jak, ale ja i Mirek ramię w ramię. Ja trzymałam worek, a Mirosław sypał piasek łopatą, raz po raz waląc mnie nią po rękach lub sypiąc mi do kaloszy. :evil_lol: Mirek lat z 60, mocno sterany alkoholowym życiem. O 23.00 wróciłam do domu, bo mój kręgosłup wyszedł ze mnie i stanął obok. Najlepszy był A., który przybiegł z taczką bez powietrza w oponie, więc po napełnieniu jej workami (taczki, nie opony) klapła jak zdeptany kapeć i powstać nie chciała. Tłumy mieszkańców, wozów, qadów, traktorów. Aż dziw, ze ktoś życia nie stracił, nie wpadł do Wisły, albo nie został przejechany tudzież nie zabił się o czyjś leżący rower. Wyobraźcie sobie, ciemno jak w dupie, trawa na wale po pas, a w tej trawie leżą porzucone rowery i łopaty... :evil_lol: Znajdź swój i nie zabij się o czyjś! Gdy odchodziłam straż przywiozła agregat, wiec późniejświatło już rozbłysło. Tadzik akurat spędzał weekend u mojej mamy, my mieliśmy iść do kina.... :placz: A z ciekawostek - fenomenalna jest ludność tubylcza. Panowie, a i owszem, dzielnie pracowali, nie przeszkadzało im to jednak w pociaganiu piwka i rechotaniu. Jednak najlepsze były panny, pantofle, obcisłe bluzki, szerokie fluorescencyjne pasy, perfumy i zakręcony lok nad czołem. I się przechadzają. Co odważniejsze podawały worki, ale tylko te, które nie miały tipsów. Wracałam ciemną nocą, moim rowerem bez oświetlenia, tak że, gdy na drodze był dołek dowiadywałam się o nim, będąc już w nim. Miałam rzecz jasna wizje, że się przewracam, łamię nogę i leżę tam albo do rana, albo czekam na wodę, która mnie poniesie do domu. Cóż, pozostało czekać i mimo wszystko zachować dobry humor. Póki co, nie ma żadnej ewakuacji, panie radne, obecne na wałach, mówiły, że grozi tylko niewielkie zalanie, bo Pierdy leżą na wzniesieniu, więc jakby co, woda powinna iść na sąsiednie wsie. Nie wiem jak wały dzisiaj, bo cały dzień spędziłam na koszeniu i pieleniu, a po południu koniec wolności, bo pojechałam po dziecko :diabloti: Niemniej pozamykali drogi biegnące obok wału, więc lepiej nie jest :shake: [/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']wypluj te słowa :mad::mad:[/QUOTE] nie tylko tipsy, ale i róż przywdzieje :evil_lol: wspomniana przeze mnie gdzie indziej Basia, córka przyjaciółki, dostaje spazmów jeżeli wszystko, co ma na sobie, nie jest w kolorze różowym :roll: Dodam, że przyjaciółka z tych normalnych i w róż swych córek nigdy nie ubierała. Samo przyszło :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHAHAHAHAHAHAHHA i co na to Basia "słuchaj Paulinko nie przejmuj się zadzwonie do twojej mamy i z nią pogadam" hahahhahahhahah[/QUOTE] tak, dokładnie, półgodzinny dialog mniej więcej tak wyglądał :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']a na czym polega zabawa w koleżanki?? bo w sklep to ogarniam zasady, w mówienie w obcych jeżykach też ale koleżanki :roll:[/QUOTE] Ostatnio jak Paulina bawiła się z Basią (córką) w koleżanki, to Basia proponowała, aby Paulina została u niej na noc, a Paulina mówiła, że mam jej nie pozwoli :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar'] A kiedy dalas mu bidon? [/QUOTE] pierwszy raz jak miał ok. pół roku, ale strasznie się krztusił, więc zabrałam. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że są są bidony "niekapki". Taki bidon ma jakieś odcięcie, że dziecko nie jest w stanie na jednym wdechu wciagnąc za dużo płynu. Koleżanka mi poleciła, firmy Nuby. Polecam, naprawde rewelacja. Teraz pije właśnie z tego bidonu i raz na jakiś czas robię próby ze zwyklym, ale ten tylko pod kontrolą, bo jeszcze potrafi się zachłysnąć. -
[quote name='agbar']A ja mam wrazenie ze ciagle tylko chodze z nozyczkami i obcinam dziecieciu pazury...sto razy na dzien chyba...[/QUOTE] paznokcie to moja trauma... nie było z tym problem, a od niedawna jest. Tadzio nie daje sobie obcinać pazurów... Wije się i wyrywa rękę. A ponieważ obcinam normalnymi nożyczkami, nie mogę się z nim siłować :roll: Obcinam po jednym paznokciu dziennie.... a u stóp..? Masakra. Wczoraj A. robił z siebie błazna, abym ja dała jakoś radę. Nawet przez sen nie jest to możliwe. Śpiąc wyrywa rękę albo wykręca palce u stóp na wszystkie strony.
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']tak uwielbiam ha ha bo uwielbiam się sama rozśmieszyć! ha ha[/QUOTE] i wszędzie, gdzie nie pójdziesz, tam się z ciebie śmieją? :diabloti: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']a jak król sobie radzi z niekapkiem?? ja się wstrzymuję i cięgle sobie mówię on jest za malutki na niekapaka on jest taki niewinny hahahahha i chyba boje się mu dać bo to pierwszy krok w kierunku uniezależnienia się od rodziców hahahhaha a tak naprawde jak już umie trzymać butle i sobie nią operowac to juz czas na to hahaha czy ona muszą tak szybko rosnąć hahaha[/QUOTE] czy twoim ulubionym słowem jest hahaha? :diabloti: Tadzik dostał niekapek jak miał 5 miesięcy. Radził sobie, ale entuzjamu nie było. Teraz ma bidon ze słomką i TO JEST TO. Nagle okazało się, ze umie sam trzymać butelkę :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='zerduszko']Chłopcy podobno są łatwiejsi, potrafią bawić się sami ;) Ale w to nie należy wierzyć, bo mówi moja mama namawiając mnie na wnusia :eviltong:[/QUOTE] już uwierzyłam. Tak będzie. Tadzio będzie bawił się sam. A ja będę miała mnóstwo czasu dla siebie. :diabloti: Tak będzie. Tak.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']... amen..... sie rozkleiłam.....:-([/QUOTE] amen :p uda się uda, się uda, uda, uda, UDAUDAUDA :cool3: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Przepraszam droga moja najmilejsza , jakim snem ? :diabloti: spoko spałam od 5 rano do 9 i potem od 16:30 do 18 ..... jeszcze jedno karmienie maluchów koło północy i lecę w objęcia Morfeusza ... by ok 7 rano powitał mnie , cudowny śpiew wygłodniałych bestii :evilbat:[/QUOTE] czyli widzisz, można niespać lub spać z przerwami i ŻYĆ :evil_lol: -
[quote name='Alicja'] ja to biore na ,,chłopski rozum ,, kiedyś tych cudów nie było i zyjemy i to daje mi prawo myśleć że w takim razie te badziewia są niepotrzebne ;)[/QUOTE] raz, to co napisałyście wyżej z Colą, a dwa nie było tyle chorób, zmutowanych wirusów, alergii itp. i nie rozprzestrzenialy się tak szybko. To tak jak z fotelikami samochodowymi dla dzieci - kiedyś nie było i co? czy ginęły dzieci na drodze? Nie. Ale wcale nie dlatego, że foteliki nie były potrzebne, ale dlatego, że rzadko się jeździło, że drogi były bezpieczniejsze, bo ruch był mniejszy, bo samochodów dużo mniej, że mniej wariatów, szczególnie małolatów w szybkich bmw (jakiego młodzieńca stać było wtedy na auto??), bo... Ja akurat jestem zwolennikiem szczepień, bo łatwo teraz je krytykować, gdy wokół tyle dzieci zaszczepionych, gdy niektóre choroby praktycznie zniknęły. Jezeli chodzi o dodatkowe pt pneumokoki to Tadzik będzie zaszczepiony, gdy do przedszkola wybierał się będzie.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] aaaa nie pochwaliłam się HA , bo ja we czwartek Was opuszczam , opuszczam też moje wszystkie pieski , TZ , kompka i domek i sobie jadę na wakacje :multi: zupełnie sama , samiusieńka - wsiadam w pociąg i znikam :multi:[/QUOTE] a wiesz, zanim doczytałam resztę, pomyślałam, ze NAPRAWDĘ jedziesz na urlop. Mialam wizję, ze wykupiłaś wycieczkę na Barbados, wsiądziesz w aeroplan i wrócisz za tydzień, opalona, podrinkowana i z piaskiem w ... butach. A jak sobie radzisz w nie-snem? -
ja ostatnio mam niejasne wrażenie, ze ciagle tylko wstawiam i rozwieszam pranie oraz chowam i rozstawiam deske do prasowania :angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] wtedy jest: no to ciociu teraz bawimy się w kolezanki, [/QUOTE] haha, moja przyjaciółka z dwoma córkami też ciagle musi się bawić w koleżanki, coś w tym jest :lol::lol: a w co się bawią mali chłopcy? :hmmmm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale jak widać panience nie pasuje :evil_lol: no i my mamy atrapę - plastikową :lol:[/QUOTE] to nie jest prawdziwy pas cnoty, bo ma za duże otwory :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']z przerażeniem zapytam się ale która to ta ręka niby moja hahahah [/QUOTE] no chyba nie ta malutka hahahaha. Już wiesz która? :diabloti: [quote name='dbsst'] [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3601ps.jpg?t=1273781752[/url] omdałam :mdleje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']oni są wszyscy tacy sami , to po co sobie kłopot ze zmianą robić ? :diabloti:[/QUOTE] to nie ma ideału, który gdzieśtam na mnie czeka? :shake: [quote name='malawaszka']babole :obrazic: post ariss to jakoś wszystkie przeczytały, ale żeby coś ponadto to już po co [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] hahah, no właśnie po co :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']bo a oto co za miziania odbiegają na mega macie [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3495ps.jpg?t=1273740814[/IMG] [/QUOTE] haha, a ja w pierwszym patrzeniu myslałam, że to twoja ręka :roflt: [quote name='Vectra']kurcze niech się zrobi jaka pogoda , to się może jakoś umówimy na psacerek ? Ty porzucasz piłkę Szpilce , a ja dla zmiany klimatu , pobawie się z Jasiem :evil_lol: Będziemy miały urozmaicone życie trochę[/QUOTE] Ja też przyjdę. Vectrze dam Tadzia, a Dominice Leona :p [quote name='Justa']Dominiko, a po kim on ma ten niemal biały blond? :p[/QUOTE] no jak to, po MŁA, MŁA, MŁA :loveu:
-
[quote name='Cola'] :hmmmm: dlaczego niektórzy ludzie dziękują wychodząc z windy?? :niewiem: dziękują że ich nie napadłam, nie zabrałam poczty czy zakupów??:evil_lol: czyż nie jest prościej powiedzieć ewentualnie do widzenia?[/QUOTE] [B]dziękują ci za wspólną podróż :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]dziękują ci za to ze mieli zaszczyt z wami windą pomykać ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Alicja widzę zna się się ZASADACH :evil_lol:[/B] [url]http://img202.imageshack.us/i/img3895w.jpg/][/url][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8398/img3895w.jpg haha, jaki zachwycony
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Synus w objeciach pantery....To pewnie ona go w nocy drapie :roll: [/QUOTE] [B]no wszystko w porządku, tylko ktoś się panterze władował do łóżka i chyba zrobiło jej się ciasno... [/B] [quote name='agbar']Na koncu bylo :grins: hihi-czyli chyba nie bylo takie zle;-) A jak krolowie jedza? Na lezaco badz na boku...pan Lord zazyczyl sobie na lezaco :diabloti:[/QUOTE] Moja teściowa byłaby zachwycona, bo poprawnie NIE pionizujesz dziecka :klacz: -
[quote name='Vectra']matko , to dziecko będzie inwalidą , przecież on jeszcze nie powinien być pionizowany , a co dopiero mówić o chodzeniu - nie pamiętasz co ci mówiła "mamusia" ? :cooldevi: Mądre dziecko , po cioci Vectrze - nie chce papek ze słoiczków :multi:[/QUOTE] [B]1. mówisz, że kula armatnia przywiązana do nogi będzie lepsza? :hmmmm: 2. a dlaczego doznaje ekscytacj, gdy widzi puszkę piwa, droga CIOCIU? :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] :mad: jak mogłaś naprawdę huśtać Tadzia?? przecież on mógł wypaść, uderzyć się główką o łańcuch...[/QUOTE] [B]no co ty, pas cnoty dobrze trzymał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Cola'] hahaha padłam jak zobaczyłam gest Tadzia na końcu filmika :evil_lol: " mama chodź"[/QUOTE] [quote name='agbar']Haha..ten wladczy gest dloni na koncu filmu hahahha:-) Piekne....:-) [/QUOTE] [B]ale no co wy, nie znacie się, to było "mamo, jak cudownie, doszedłem sam i wcale cię nie potrzebuję i nie chcę, abyś tu podchodziła" :p:diabloti: A ponadto... moje życie jest barwne i pełne DŹWIĘKÓW :flaming: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100513054.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100513054.jpg[/IMG][/URL] [url]http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100513054.flv[/url][/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ad. 1. eeeeee :hmmmm: jak by to.... :evil_lol: ad. 2. a ona ma zawsze uszy apacza :lol: wokół pełno wrogów nie zapominaj :lol:[/QUOTE] 1. a-----ha :evil_lol: 2. biedny kot, nie ma chwili spokoju, ani swej oazy nigdzie :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a czy J się zgadza na swoja prezentację tu czy on nie wie? :evil_lol: a dlaczego maszyna ma uszy na apacza, co było nie tak?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)