-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst']ha haha widzisz z trójka też dasz sobie radę. Czy do tego basenu mają wchodzić mamy z dziećmi czy ty dyżurujesz jako ratownik - ochotnik??[/QUOTE] nie dawałam rady z trójką! Co chwila uciekałam za dom odpocząć :mdleje: Do basenu nie miały wchodzić mamy, ale oczywiście Tadeusz Męczący nie chciał pływać ani sam ani w towarzystwie jakiś małoltenich bab i musiałam się poświęcić :roll: [quote name='malawaszka']weszła Maga to basenu i koniec zabawy bo woda wypłynęła :errrr: :scared:[/QUOTE] ale przynajmniej trawnik wokół się podlał :diabloti: [quote name='anetta']:mdleje: matko! i to wszystko się rozmnożyło przez wodę?!! :crazyeye: :scared: Od dziś nie wchodzę do basenów :cool1:[/QUOTE] dokładnie tak, w wodzie się rozmnożyło, ale nie martw się, jak ci się przytrafi to oddaj Debe, ona chce dużo dzieci :diabloti: A w długi weekend Tadzio został wywieziony działkę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz4-1.jpg[/IMG] a ja w tym czasie........ :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ja2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ja.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Zrobiłam szaszłyki, cały wielki talerz.. Nic nie zostało :mdleje: :loveu:[/QUOTE] a Dawcdy, Dawcy smakowało? Dominiko, czy pożyczyć ci kombinezon? Mam po Tadziu, idealny na mrozy, które nadejszły
-
Cola, pozwalaj dziecku się podciagać, ale sama go nie ciagnij. Tadzik też szybko usiadł samodzielnie, bo w 5 miesięcu, a potem było długo, długo nic :evil_lol:
-
[B]Hanno, kocham cię za twoje ętre, i zaraz potem "przepadłam znów" :diabloti: A mnie wczoraj wyhodowało się coś w basenie :shock: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz6.jpg[/IMG] i strasznie szybko rosło! :shock: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz15.jpg[/IMG] :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']moja najmilejsza , być miała co czytać :diabloti:[/QUOTE] no tak, masz rację, przecież ja nie pracuję, SIEDZĘ w domu :diabloti: -
[quote name='dbsst'] o to Jan [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_4652ps.jpg[/IMG][/QUOTE] rozumiem, że to zdjęcie z dzisiaj, zrobione w samo południu przy 40C? :diabloti: [quote name='dbsst']mówie ci kazdy twój!!!![/QUOTE] Justa, tylko patrz czy dawca przystojny!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Boszszsz, jesteś gorsza niż Alicja z tym przyrostem stron :shake: -
[quote name='Cola']:crazyeye: jak to nie karmisz?? to czym on żyje?? powietrzem i kamyczkami? biedne dziecko, biedne :shake: muszę gdzieś donieść na Ciebie czy jak :diabloti: a te paróweczki, kurczaczki, bułeczki z twarożkiem to kto zjada?? [/QUOTE] [B]żyje tym, co spadnie na podłogę :diabloti: [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ja też chcę na wakacje , marzy mi się taka wypchana na maxa plaża , pełna upoconych , tłustych loch .... i ja z prosiakami pomiędzy nimi gramy w piłeczkę :diabloti:[/QUOTE] mnie też się marzy :shake: ale jadę z Tadziem i moimi rodzicami w II połowie czerwca i boję się, ze się nie zapełni jeszcze :shake: [quote name='malawaszka'] tak :lol: wychodząc powiedziałam - dziękuję, do widzenia - teraz idę sobie zemdleć :evil_lol: i tak szczęście, że było miejsce na samochód w cieniu bo jakby nie było to leciałabym z Julką pod pachą :lol: boszzz ależ ja jestem nieprofesjonalna :lol: [/QUOTE] hahaha, a czy powiedziałaś OD, że o mało co...? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']dlaczemu ja nie mam na nic czasu???? :niewiem: [/QUOTE] [B]ja też nie wiem :niewiem: Nie pracujesz, SIEDZISZ W DOMU i jeszcze niby czasu nie masz :roll::diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']pionizujecie JUŻ?????? :mdleje:[/QUOTE] prawda, że to karygodne? :shake: -
[quote name='Vectra']eeee , a gdzie papatki ? śliczny piesek ? słitaśne fotkeczki ? zapraszamy do mnie ? loffciam , koffciam ? Babcia się coś na opuszcza :diabloti:[/QUOTE] Hanna mało bywa na blożkach i zaczęła odstawać :diabloti: Alicjo, te cztery nogi wystające z trawsk były dużo lepsze niż dupa :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75'] zadna z metod karmienia nie ma samych plusow ani samych minusow a przyznac trzeba ze jak matka leniwa (jak ja:shake::roll:) to karmienie cyckiem to rewela, zadnego mycia butelek, zadnego przygotowywania mleka, zadnego wstawania z wyra w nocy zeby zrobic mleko [/QUOTE] No i widzisz, Lolka, też powielasz mity :eviltong: Ja trochę pokarmiłam CYSIEM :evil_lol: ale szybko przestałam i właśnie butla okazała się prostsza. Pomijam fakt, że TZ mógł wstawać w nocy i nad ranem, a ja błogo spać, to mleko stało przygotowane w podgrzewaczu, podgrzewacz koło łóżka, więc niewiele więcej ruchów musiałam uczynić niż ty :p A jednak z butli dziecko dużo szybciej pije, więc Tadzik nie wisiał godzinami na CYSIU jak przedtem. Mycie butelek... a i owszem, upierdliwe, ale miałam ich tyle, że myło się je raz na dobę, jak już wystawały ze zlewu :evil_lol: I od razu zaznaczam, że nie żadne wyparzanie nie miało miejsca :diabloti:
-
[quote name='Hanna R.']Czy Ty mnie jeszcze w ogóle pamiętasz ???? :shake:[/QUOTE] ależ to ciebie nie ma, co sugeruje, że ty zapomniałaś :shake:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]8,200 kg ....o rany ...Kuba wazył tyle jak miał .....ROCZEK :multi: wzrost 74 cm ..na tamten czas wzorzec w książce Twoje Dziecko :)[/B][/COLOR][/QUOTE] hahaha, morzyłaś go głodem i tyle :) Ale ja Tadzia też nie karmię :diabloti:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Hmmmm a moze.....parowki?:-P :diabloti:[/QUOTE] dostał ziemniaki z kurczakiem polane krupnikiem hahaha, pycha :evil_lol: [quote name='Vectra']w nocy był program , co mówili w nim o parówkach :diabloti: jedyne jadalne , jak mówiła pani specparówka , to takie które są przeznaczone dla dzieci :) pozostałe to bomba kaloryczna , wypełniona tłuszczem :diabloti: i należy robić test , jak sie wrzuci parówkę do wody i się ją gotuje , jak spuchnie , to można ją do kosza wywalić ... parówka po ugotowaniu , ma nie zmienić wielkości ani kształtu - wtedy jest jadalna .... a ja tam lubię parówki :hmmmm:[/QUOTE] no dla Tadzia kupuję te dla dzieci właśnie... ale ja też kocham parówki. I właśnie najbardziej mi smakują takie spuchnięte :p -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Ciociu Magdo obys nie wykrakala :diabloti: bo se palne w czolo... [/QUOTE] [B]kra kra kra kraaaaaaa krakrakra :diabloti: właśnie usiłuję wymyslić, co Tadeusz ma dzisiaj zjeść na obiad :roll: i nie wiem :niewiem: znów parówki? :hmmmm: :evil_lol: [/B] -
[quote name='Justa']Nie no jasne, ale problem nie zniknie.. a ono będzie pytać, będzie żal miało :placz:[/QUOTE] to najpierw poszukaj przystojnego dawcy - i problemu jw mieć nie będziesz :p
-
ale ci dobrze, masz już to z głowy.... :roll: a prezenty jakie? :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']się podoba :mdleje: dawaj jeszcze - matko jak ja dawno morza nie widziałam :cry:[/QUOTE] czas więc pakować walizki i rezerwować pensjonat :p [quote name='malawaszka'] a u nas koniec ładnej pogody :shock: dawno nie padało :mdleje:[/QUOTE] ja już jestem załamana :shake: 3 dni lata i koniec, wystarczy :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ty chyba sobie wmawiasz, że Jasiek nie jest duży :evil_lol: Tadzio jest pół roku starszy, a nie wiem czy w końcu osiągnął wagę 9 kg :roll: Już niebawem będziesz szykować ubranka po Jasiu dla Tadzia :p [quote name='Justa']Ostatnio się zastanawiałam, co zrobię jak kiedyś urodzi mi się brzydkie dziecko - w sensie co mu powiem, jak przyjdzie z tym problemem do mnie :placz:[/QUOTE] tak jest urządzone, że matka nie widzi, gdy jej dziecko jest brzydkie :diabloti: Jak wiec twoje dziecko zada ci to pytanie, ty się autentycznie zdziwisz - przecież jest piękne!
-
a dlaczego większość zdjęć od dupy? :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']A co będziesz następnego wprowadzać...? PO marchewce? pzdr.[/QUOTE] mięsko, mięsko :eating:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] Juleczka jeszcze niestety w klinice bo czekamy na wyniki badań skóry i nie wiadomo czy nie będzie teraz operowana, bo mimo podawania galastop nie wycisza jej się mlekotok :( a ja oszaleję chyba bo czekam jak na dziecko i się martwię i denerwuję :cry:[/QUOTE] przykro mi, ale przecież będzie dobrze, zobaczysz.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha noo szalone tłumy tęsknią :lol: Lolka :calus: [/QUOTE] patrz, to tak jak u mnie :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka'] a co dostała MAMA??!! :evil_lol:[/QUOTE] przecież to był dzień dziecka :diabloti: a więc prezenty dostają dzieci i ich ojcowie :diabloti: ale ja dostałam od mojej mamy, bony do sklepu z kosmetykami :p