Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Widzimy u Largo,a nawet mówimy do właścicieli;) do ludzi Demonowych zresztą też
  2. Kilka lat temu,ze 7,jak szłam do szpitala na poważną operację,to Asia kuźniowa miała bojowe zadanie,jakbym,tfu,z niego nie wszła Teraz do tel Andrzeja wbiłam nr.do Anitu i Alli,na wszelki-oby nie był potrzebny
  3. Dziewczęta,jest jakiś cynk z nowego domu Zomo??Ciekawa jestem jak mu się wiedzie
  4. Tak:)w treści ogł.poprawiłam na półtora
  5. Wszystkiego dla każdego-zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147433-dla-ka%C5%BCdego-na-d%C5%82ugi-tofika-0607-20godz/
  6. Ja-293,40 jak wpłyną,potwierdź,proszę,tu http://www.dogomania.com/forum/topic/146903-zako%C5%84czonyrozliczamciuszkitorebkabut-i-inne-drobiazgi-sda-2705-20godz/
  7. I ja przyszłam na zaproszenie Marudy,w tym m-cu nie dam rady wspomóc finansowo,przykro mi
  8. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147411-w-zasadzie-wszystko-frd-0407-20godz/
  9. Podobno łobuzowaty Dzięki,Allu,ogromne,za wszystko
  10. Była:) Było świetnie,mam wielką nadzieję,że się widzimy za rok w co najmniej takim składzie,choć mam wrażenie,że będzie nas dużo więcej:)
  11. Zwycięzcy robią rundę honorową:)
  12. BRAWO!! zasłużone tytuły:)piękne dzieciaki:)
  13. Zapraszam- kilka butków,kilka męskich koszul,kilka bajeczek i inne drobiazgi http://www.dogomania.com/forum/topic/147257-troch%C4%99-tegotroch%C4%99-tamtego-sda-1806-20godz/
  14. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147257-troch%C4%99-tegotroch%C4%99-tamtego-sda-1806-20godz/
  15. Taka fajna dziewuszka,czemu nikt jej nie chce..buu
  16. W końcu to pary niehodowlane;) Wszystkie cztery boskie:)
  17. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147124-r%C3%B3%C5%BCne-frd-1006-20godz/
  18. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147124-r%C3%B3%C5%BCne-frd-1006-20godz/
  19. Też mam nadzieję,ale niepokoję się
  20. O ja cię,niczym w Irlandii,para jednopłciowa;) Fajnie,sporo nas będzie
  21. 22+4,czy w sumie?? Ale się cieszę,że zobaczę Honoratkę,Stasia i Alfę i Alę i chłopaków Danusi i wszystkich innych,no i Daagę-wreszcie:)
×
×
  • Create New...