Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/148105-wyprzeda%C5%BC-kt2-3z%C5%82-sda-2308-20godz/
  2. Zdecydowanie najpierw badania,kontakt z mądrym!! wetem.Nie każdy stopień dysplazji wymaga operacji,czasem psy normalnie żyją,choroba nie daje szczególnych objawów.Wspomagacze wystarczają i ruch pod kontrolą
  3. Przyszłam z zaproszenia na bazarek:) dziewuszka urody niezwykłej:) Mam tylko pyt,bo pewnie czegoś nie doczytałam-gdzie ona teraz jest??,pod czyją opieką??
  4. Piękne zdjęcia,szczęśliwe psy:)
  5. Piękna fotka,byłaby idealną ilustracją do książki;)
  6. Okropne Bardzo współczuję Agacie.. Na razie mam wreszcie kontakt ze światem,ciekawe na jak długo..tfuu;)
  7. Kupię książki o śledztwach prowadzonych przez nadinspektora Barnaby'ego i sierżanta Troya autorstwa Caroline Graham oprócz: -Wierna do śmierci -Pisane krwią -Śmierć pustego człowieka
  8. Zapraszam-ciuszki w większości nowe http://www.dogomania.com/forum/topic/147857-ciuszki-g%C5%82%C3%B3wnie-nowedla-tofika-1008-20godz/ i na książki,ciuszki,biżutki-na dogi -zapraszam http://www.dogomania...rd-3007-20godz/ wspólna wysyłka
  9. Książki,ciuszki,biżutki-na dogi -zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147826-ksi%C4%85%C5%BCkiciuszkibi%C5%BCutki-frd-3007-20godz/
  10. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147826-ksi%C4%85%C5%BCkiciuszkibi%C5%BCutki-frd-3007-20godz/
  11. Cieszę się,dziękuję Będzie szansa na fotki??
  12. Aniutu-przelałam-111,70 jak wpłyną potwierdź,proszę tu http://www.dogomania.com/forum/topic/147257-zako%C5%84czonyrozliczamtroch%C4%99-tegotroch%C4%99-tamtego-sda-1806-20godz/
  13. Mnie też:) wyglądasz świetnie-ciepła,radosna,piękna dziewczyna:)
  14. Dzięki,dziewczyny,za wszystko Cieszę się,że mogę być częścią tego świetnego przedsięwzięcia:)
  15. Ja dogom zakładam obroże foresto-jak dotąd sprawdzają się najlepiej Spoty (ani frontline,ani fripex,ani bayerowskie) u nas nie zdały egzaminu
  16. Ok,daj tekst i lecimy:)
  17. Kurka, stosunkowo młody,aktywny,ładny,czegóż chcieć więcej
  18. :) Jest jakikolwiek odzew na ogłoszenia??
  19. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147640-wspomnie%C5%84-czar-winyle-kupujesz-za-ile-chcesz-frd-2007-20godz/
  20. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147411-zako%C5%84czonyrozliczamw-zasadzie-wszystko-frd-0407-20godz/
  21. Płyty winylowe http://www.dogomania.com/forum/topic/147640-wspomnie%C5%84-czar-winyle-kupujesz-za-ile-chcesz-frd-2007-20godz/
  22. abra_cadabra http://www.dogomania.com/forum/topic/147124-zako%C5%84czonyrozliczamr%C3%B3%C5%BCne-frd-1006-20godz/ brak wpłaty z tego bazarku sprawa groszowa,ale całkowity brak kontaktu i jakoś tak nieładnie
×
×
  • Create New...