Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/333590-ciuszkiale-nie-tylko-frd-3010-20godz/
  2. Daliście mu,Gosiu, drugie życie (*)
  3. Wiedziałam,że tak będzie :)
  4. Zdrowia i uśmiechu piękny :)
  5. Był,ale się skończył odezwij się do Alli
  6. Bardzo się cieszę,że Stefek zaopiekowany.Czasem najtrudniej o najprostszą pomoc
  7. Nie ma lepszej zachęty do działania,niż widok takich radosnych psów,ze swoimi ludźmi,w swoich domach
  8. Fakt,jest podstępna Mocno trzymam,żeby dziecku się udało
  9. I ja żebyście zawsze były takie jak dotąd-empatyczne,zarażające uśmiechem.Po prostu dobre-brzmi tak sobie-ale cecha coraz rzadsza,niestety Mnóstwa kasy na spełnianie marzeń i zdrowia i siły na realizację :)
  10. Nieustannie podziwiam wytwory cudownych rąk i Anetki i Małgosi :) Cudne rzeczy wyczarowujecie dziewczęta
  11. Biedny ten Stefek
  12. Danusiu,kochana,dzięki bardzo :) Robię to każdy przyzwoity człowiek :) Bardzo brakuje mi psów,które od nas odeszły w ostatnim czasie (*) Marysia Klementynka Gacuś Marianek Miśmiś Walentynka czekajcie na mnie
  13. 100 lat!! piękny chłopaczku :) w zdrowiu i szczęściu jak dotąd :)
  14. Ładny tekst,oby się spełnił
  15. Uznali obaj,że już znalezli dom na zawsze :)
  16. Rozmaitości-czyli dla każdego coś :) zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/333428-rozmaito%C5%9Bci-r%C3%B3wnie%C5%BC-dla-dzieci-sda-1010-20-godz/
  17. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/333428-rozmaito%C5%9Bci-r%C3%B3wnie%C5%BC-dla-dzieci-sda-1010-20-godz/
  18. Drugie życie miał Nie zmienia to faktu,że bardzo żal
  19. Kurcze,to nie wróży za dobrze Choć i tak przecież nowe domy nie ustawiają się w kolejce
  20. Mnie też się bardzo podobają komentarze :) i cała Danusina działalność :)
  21. Zapraszam głównie książki ale i kilka ciuszków,parę biżutków-dla Tofika http://www.dogomania.com/forum/topic/333350-g%C5%82%C3%B3wnie-ksi%C4%85zkiale-kilka-innych-rzeczy-te%C5%BC-dla-tofika-1010-20godz/
  22. Zła jestem P.Grażyna wczoraj była na weselu,dziś na poprawinach i w związku z tym nie ma możliwości odwiedzić Erysia. Nie podoba mi się to
  23. Po 17 to późno tak czy inaczej zadzwonię Bardzo,kochana dziękuję za życzenia :)
  24. Jutro AniaE podjedzie do małego.Dzięki bardzo Danusiu-zadzwonię w przeddzień,jak się będę wybierać do hotelu,jak będziesz mogła to się spotkamy na miejscu
  25. Ale w tym hotelu kojec jest wewnątrz,mały widzi wszystko co się dzieje-ludzi,psy,słyszy odgłosy domu Rano rozmawiałam z p.Grażyną-Mały dużo zajada,mało pije,krzyczy jak sam jest na dworku,woła człowieka,na widok,głos,natychmiast się uspokaja.Dziś w nocy pomerdał już misia Bym się wybierała we wtorek najpewniej,ew w środę
×
×
  • Create New...