Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. I tu się zgadzam w całej rozciągłości,AniaE dobrze prawi
  2. Wreszcie wszystko Hamisiowe:-)najważniejsza Pani,własna:-)
  3. To nie miała świadomości,że tak może się zdarzyc na ,,wejście,,??
  4. Fala dla Macka;-) :smilecol::smilecol: Cudnego życia w nowym domu Samiku,mam nadzieję,że będzie jaka fota od czasu do czasu
  5. I tego Ci życzę,niechby się dokopały:-) Danusiu dzieciaki cudne:-)
  6. Gdzie ten domek??nieustająco trzymam,żeby się nic nie zes..psuło i żeby domek był najlepszy i na zawsze
  7. [quote name='tu_ania_tu']są są :) i to rychłe[/QUOTE] Aż nie wierzę,ściskam z całej siły,baaardzo ,baaardzo mocno
  8. [quote name='Alla Chrzanowska']Naszym (tzn. Anety i moim) zdaniem Hamisiowi zmienił się nawet wyraz pysia - złagodniał?, wyluzował? przestał być groźny? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4387/91e07d933ed0cd26.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ZDECYDOWANIE się zmienił,słodziak normalnie:-) Jakaś niestabilna chyba jestem,zbeczałam się-wszystkiego naj Pani Hamerowo:-)długiego,radosnego,wspólnego
  9. Z ogromną przyjemnością pooglądałam psy coraz piękniejsze:-)i cieszę się,że u Was wszystko gra
  10. Okropnie mi przykro i bardzo współczuję ludziom Merlina-miałabym wyrzut do końca świata Bardzo super,że pani Hamerowa:-)stosuje się,Jest nadzieja,że się dotrą
  11. Zaglądam,ale w żaden sposób nie mogę pomóc,bardzo mi przykro
  12. I ja trzymam z całej siły,na dziś tylko tyle mogę..przykro mi bardzo
  13. :loveu:ale cudniaki:loveu:a po maluszku nie ma śladu;-)
  14. [quote name='Maryna']Aniu,przelałam 695,-z dwóch bazarków,jak się usadowi na koncie,poproszę o potwierdzenie:-) tu- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242164-Tanie-czytanie-kolejna-edycja-na-dogi-SDA-do-22-04-do-21-godz?p=20714897"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242164-Tanie-czytanie-kolejna-edycja-na-dogi-SDA-do-22-04-do-21-godz?p=20714897 i tu- [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242558-Dziś-koniec!!Juz-ostatnie-tanie-czytanie-na-dogi-SDA-do-02-05-do21godz?[/URL] [/QUOTE] Przypomnę się cichutko:-)
  15. A może zapytac u Jamora,on pracuje z agresywnymi psami [URL="http://*********/"]http://*********/ a czemu link zeżarło?? w każdym razie jamorkropkapl[/URL]
×
×
  • Create New...