Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. mówi się ze rozczesany puli wygladałby jak terier tybetański . Myślalam zawsze że szczenięta będa identyczne ale patrzac na maluszki mrówy stwierdzam ze różnią się bardzo . Tybeciki są puchate ale nie tak kudłate . Nie mogę się doczekać kiedy przyjdą na swiat bielaski . to chyba pierwszy taki miot w Polsce prawda ?
  2. Czekaj bo teraz to mi musisz wytłumaczyć lilk_a , ja niekształcona jestem :lol: Ty malujesz suchymi pastelami tak ? Malujesz najpierw tło tak ? To jakim sposobem na to ciemne tło dajesz radę nałozyć jasny pastel ? Przeciez to się bedzie mazało . Wytłumacz laikowi , bo ja pastele uwielbiam ale wprawy w malowaniu brak :oops: Chcialam się pochwalić moimi cmentarnymi kopertami bo juz wydrukowane ale przy tobie wymięklam totalnie i wam nie pokażę bo wstyd :eviltong:
  3. Psiaki jak zywe - coś pięknego ! Powiedz Ty malujesz na ciemnym papierze czy tło sama malujesz ? Jeżeli sama , to zabezpieczasz portret zeby go nie upaćkać przy malowaniu tła ?
  4. No i się wydało , nie dość ze głodne to jeszcze do domu na noc nie wpuszczane . Pięknie , pięknie !
  5. Wiecie mnie się ptaszyna bardzo podoba . I jeszcze Wam powiem ze cieszę się ze nie jest tutaj kółko wzajemnej adoracji tylko piszecie szczerze co myślicie na temat danej pracy , ja sobie wasze uwagi bardzo cenię i dlatego baletnica w przeróbce
  6. Skończył się mój bazarek na Floriana , wpadnie parę złotych na smaczki dla kawalera .
  7. [quote name='giselle4']wrzuta ma i filmiki i glos i fotki:)[/QUOTE] no to niestety ja mogę na tym filmiku tylko Florka słyszeć
  8. moja zaczyna płodne po 15 dniu moze u ciebie też tak jest
  9. mam pytanko , wrzuta ma jakiś obraz czy tylko głos ? Moze głupie pytanie ale do tej pory to były filmiki a mnie się tylko pasek przesuwa teraz z dźwiękiem obrazu nie ma :razz:
  10. no pewnie . Na razie mam kilka innych zamowień , miedzy innymi mam namalować 2 motocykle na koszulkach , piesa z zębiskami zostawiam sobie na deserek .
  11. A ja przerabiam baletnicę . Moze mi ktoś podrzuci jakąś fotkę z układem nóg wygladajacych normalniej niz moje ale zeby pasowały do obrotu . Przeszukuję internet ale nic mi nie pasuje .
  12. No muszę powiedzieć że prawie ideał ! Dziękuję ślicznie .
  13. o właśnie chodzi o takie klimaty jak na ostatnim zdjęciu
  14. wzorowałam się na tej fotce , tutaj tak są nogi ustawione . Zmieniłam rękę bo wychodziła mi nienaturalnie krótka , wydłużyłam ją . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/3279684lg.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9036/3279684lg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. coś mi się wydaje ze trzeba Florkowi zrobić ogłoszenia na allegro - w piątek postaram się go wystawić z mojego konta .
  16. proszę o surową ocenę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1090514.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4056/p1090514.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Dzisiaj skończyłam obraz dla mojej kolezanki . Jej córka w marcu kończy szkołę baletową . Obraz miał przedstawiać jej córkę Martę w tańcu . Rzecz w tym ze dziewczyny nie widziałam na oczy :razz: , malowalam ją ze zdjęcia tylko . Zanioslam obraz do innej koleżanki która zna młodą i kazalam zgadnąć kogo obraz przedstawia . Wiecie co usłyszalam - no przecież to cała Julita ! Julita jest matka Marty która miala być na obrazie :lol: a obydwie sa podobne do siebie Biorac pod uwagę że ja ludziów raczej nie maluję uważam obraz za sukces :evil_lol: Jutro przy świetle dziennym postaram sie zrobić fotkę , mam nadzieję ze wyjdzie .
  18. a to tak z pamięci czy mialas gdzieś z czego podpatrywać , bo faktycznie fajnie ci wyszło . ten link z fejsa - o rany coś pięknego . Taki duży format to strasznie ciężko proporcje uchwycić - podziwiam .
  19. To właśnie Czarny i Kitka już na obczyźnie . To zwykłe można by powiedzieć burki , bez obrazy dla burków , w dodatku starsze i chore więc nasz piękniś ma też szansę . [url]http://img534.imageshack.us/img534/5188/cz4o.jpg[/url]
  20. Agnes wiesz myślalam o tym co kiedyś napisałaś ze Florek nie szczeka po niemiecku . Przypomniala mi się para piesków Czarny i Kitka , którym też pomagałam opłacać hotelik u Murki przez długi czas . To były schorowane pieski w podeszłym wieku dla których niestety nie udało sie znaleźć domku w Polsce . Sytuacja była o tyle skomplikowana ze psy kochały się tak bardzo ze marniały błyskawicznie kiedy próbowano je rozdzielić . Musiały iść do adopcji razem . Kiedy już nie było nadziei , dostały szansę z niemieckiej fundacji . Przebywały w tej fundacji kilka miesięcy , pięknie się zadomowiły . Gdyby nie znalazły domku , miały tam zostać do końca życia . Los się jednak do nich uśmiechnął i zostały adoptowane ( razem ) i teraz szczekają już pięknie po niemiecku .
×
×
  • Create New...