-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja też zawsze widzialam gotowe filcaki , nigdy nie widziałam jak to się robi -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Dzięki :) Emilia bardzo chętnie ale myślę że Twoja będzie Ci się bardziej podobała -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Nie lubię malować na czarnej koszulce ale tutaj chyba nie wyszło najgorzej [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/img0814p.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6646/img0814p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/img0815e.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7375/img0815e.jpg[/IMG][/URL] Na przodzie koszulki ma być napis , na razie jeszcze schnie tył -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Moja koleżanka filcuje , robi cudeńka , broszki , pokrowce na komórki , breloki . Wiem ze palce bolą bo też narzeka . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
dlatego pytałam o palce :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
tło wstawiłam zeby podkręcić atmosferę pełną oczekiwania hi hi . Ten szkic to tak z główki ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Emdziołku a palce bardzo bolą ? Ja teraz maluję tryptyk na 5 płótnach . Na fotce jest tylko tło , w tej chwili na 2 pierwszych są już magnolie . Ciekawa jestem bardzo efektu końcowego bo na razie widzę że nie jest tak jak sobie wymyślilam . Ale tak zazwyczaj jest że na efekt trzeba czekać . Całość malowana na podłodze , fotka robiona z krzesła :) Tło [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/img0810vh.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/995/img0810vh.jpg[/IMG][/URL] -
ostatnia raczej bedzie sobolowa dziewczynka - to bardzo cichutkie i skromniutkie dziewczę . Generalnie jest też chyba najzgrabniejsza . Taka filigranowa panienka .
-
Właśnie przed chwilą do niego dołączyła Niespodzianka . Zaczynają brzdące kumać co w trawie piszczy .
-
Bo jest najgrubszy :) i najweselszy przy tym . Białasek za to najsprytniejszy .
-
[url]http://www.youtube.com/watch?v=1D1EgEp4v38[/url]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Dostaniesz opinię jak najbardziej . Bardzo mi sie podoba , czekam na skończone dzielo . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
na kubku też , na talerzach , szklanych miskach itp . Lakieruję lakierem do parkietów . Oczywiście myje bardzo ostrożnie i nie w zmywarce . Oczywiscie maluję na zewnatrz bez kontaktu z żywnością - nie mam pojęcia czy to jest toksyczne czy nie , czy wchodzi w reakcję np z tłuszczami czy kwasami . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja butelki maluję farbami akrylowymi ( zwykłymi do obrazów ) potem lakieruję . Na kółku mamy specjalne farby do porcelany i szkła ale zabij nie pamiętam jakiej firmy . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
a co chciałabyś wiedzieć ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
pokaż co ci wyszło jestem bardzo ciekawa -
[quote name='Olson']Jestem u Kamy. :) [B]Anula[/B], spójrz - czy Kama nie przypomina Ci barbeta? Na przykład na tym zdjęciu - [URL="http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=NY5&sa=X&rls=org.mozilla:-Pl:-official&biw=1280&bih=642&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=mZETPI5seQ98zM:&imgrefurl=http://www.novaforesta-barbet.org.uk/barbet_history.htm&docid=jJIUq8wCon_3RM&imgurl=http://www.novaforesta-barbet.org.uk/images/barbet_ooli.jpg&w=350&h=247&ei=DjukT-zfHo7Q4QT789HKCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=159&vpy=195&dur=587&hovh=189&hovw=267&tx=151&ty=153&sig=112604375675655745325&page=2&tbnh=138&tbnw=145&start=18&ndsp=22&ved=1t:429,r:16,s:18,i:144"]link[/URL][/QUOTE] kurcze faktycznie tylko nie ma takich włosów kręconych . Ten tatuaż nie daje mi spokoju.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
rodzice replied to docha's topic in Już w nowym domu
nareszcie was znalazłam - teraz będę podgladała ;)