ten dzisiejszy poranny telefon był dla mnie jak słońce w deszczowy dzień :loveu: Obydwoje państwo pełni pozytywnych emocji , determinacji . Czuć na odległość że to dobrzy ludzie . Długo rozmawialiśmy - ja jestem jak najbardziej dobrej myśli . Aniu masz szczęscie do dobrych domków dla swoich podopiecznych - oby i ten okazał się doskonały . Bardzo , bardzo mocno trzymam kciuki .