-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Boże co to znaczy ,ze osobno na championaty ras ? I jeszcze jedno , jedna wystawa kosztuje 40 euro czy te dwie razem ?
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
Ale co to jest za skrót ? -
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
[url=http://www.uku.com.ua/shows_champ/index.html] -
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
Najpierw nazwy miejscowosci w ktorych sa wystawy prosze ślicznie -
no od rana to pewnie jeszcze gorliwi są .
-
No tak ja mam troszke blizej :lol:
-
a ja ratuję szczenieta i kilka razy mi sie udalo . Suka po kilku dniach przyjęła szczenie i zaczynala sie opiekować . Maluszki odratowane howają sie dobrze a ja mam satysfakcję . Bywaja mioty ,ze silniejsze maluchy nie pozwalaja slabszym dojśc do cycków ( nawet jak sa całkiem slepe ) . wtedy tez dokarmiam nawet na siłę i dostawiam do suki , nawet kiedy ta nie chce karmić . Trzymam sucz i wyduszam mleczko z cycków . Tylko 2 razy mi sie nie udalo mimo usilnej opieki .
-
[quote name='Asia&co']z tego co pamiętam to w zeszłym roku nie wpuszczali niezgłoszonych psów dodatkowo dokładnie sprawdzano przy wejściu na halę - przynajmniej na samym początku wystawy[/quote] Ja dojeżdżam zawsze troche później( kolo 12 ) i nigdy mnie nie sprawdzali - a było to juz kilka razy .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
a co to za skrót FHDBU ? -
A z Poznania ktoś sie wybiera ?
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
A ja bym strasznie prosiła jeśli to możliwe o rozpiskę letnich wystaw bo zastanawiam sie między Łotwą Estonią a Ukrainą . I za diaska nie wiem jakie tam są przepisy dotyczace przyznawania chamionatów . -
Ja też kupuję hawańczyka z wybrzeża i tez nad wyborem rasy ( trzeciej w moim domu ) myślałam długo . Przeważyły , rozmiary , charakter i długi włos który nie alergizuje , jest to dla mnie bardzo ważne bo głównym schorzeniem w naszym domu jest astma - choruje już 5 pokolenie . Sama mam w domu psy długowlose ( teriery tybetańskie ) które sa dla mnie i moich bliskich bezpieczne i faktycznie nie linieją ! Zrób sobie wycieczkę jadac po pieska , będziesz miała okazję pospacerować z dziećmi nad morzem .
-
Aj to naprawdę boli - biedna mała .
-
Ktoś wybiera się latem w kierunku Łotwa lub Estonia i moze polecić jakieś ciekawe cacib-ówki na 2009 rok ?
-
[quote name='J.G']My również jedziemy do Głogowa ale tylko dla tego aby jak najszybciej rozpocząć championat, a cena za wystawę i obsada sędziowska zostawię to bez komentarza bo.........:crazyeye:[/quote] W hali jest zawsze bardzo ciepło , może dlatego taka cena bo gaz poszedł w góre . Jadę z Poznania , może ktoś by mnie zabrał po drodze ? Oczywiście dokładam sie do paliwa . Grupa 9 - niedziela - terier tybetański , wchodzimy pewnie jak zwykle na końcu ale to jeszcze nie potwierdzone .
-
A w te gołe dupcie nie jest im zimno ?
-
Hejka - jedno z tych maleństw bedzie moje :multi:. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/605/img0109ci4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img380/img0109ci4.jpg/1/][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/img0109ci4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8148/img01024hq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img155/img01024hq0.jpg/1/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/img01024hq0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
Witaj w tej chwili mam na sorzedaż chlopczyka biało czarnego ( to w tej chwili jedyny samczyk na sprzedaz w Polsce ), a kolezanka ma sunie bialo sobolowe . Mój malec [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=y8gCtZbXg8E"]YouTube - tibetan terrier ( terier tybetański ) - samczyk 3 tygodniowy[/URL] mały jest biały i ma kolo ogona okrągłe łatki [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=gaBOAJ9X5j0"]YouTube - tibetan terrier - puppies[/URL] to ten biały z mniejszymi łatkami [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=xlzJMraThbg"]YouTube - tibetan terrier puppies from Poland[/URL] Mój do odbioru od 3 stycznia a koleżanki juz teraz . Jej hodowla nosi nazwe ANFARESZ a w łascicielka jest Mysza30
-
[url=http://tripter.pl/hoteli/Litwa/Wilno/Karolina/26595/h/]Hotel : Karolina : Wilno : Litwa - TRIPTER[/url] Ja spałam w hotelu Karolina - zieleń , blisko na wystawę - ale autem .
-
suka nie je przed porodem być moze dlatego zeby nie przec razem ze stolcem .A moze dlatego ,ze pełen żoładek obciąża dodatkowo . U mnie obniżona temperatura i odmowa jedzenia to 100% sygnał ,ze to już tuz tuz .
-
Moje maluchy skończyły 2 tygodnie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6008/img4053lc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img114/img4053lc6.jpg/1/][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/img4053lc6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
Teraz rodziła mama tej suni z która byly problemy . Tym razem były tez problemy ale rodzinne - sunia zaczynala rodzic juz z niedzieli na poniedziałek ( temperatura 36.8 ) kopanie gniazda itp , kiedy przyjechały moje dzieci z chora wnusia . Maja u nas lekarza wiec kiedy mala choruje to jest u mnie . Traf chciał ,ze byla bardzo chora ( 40 stopni goraczki od poniedzialku do czwartku ) , mlodzi byli w pracy a ja z tym chorym majaczacym dzieckiem . Zamieszanie ogromne bo mala nie reaguje na leki wiec trzeba ja moczyć . Sunia wstrzymala poród do piątku az zamieszanie ucichlo .Ale przez ten czas temperatury mierzylam co chwila u obu dziewczyn , w nocy czuwanie - generalnie kiedy juz mialam w reku skierowanie do szpitala to mala wreszcie zaregowala na antybiotyk , a sunia wzięla sie za rodzenie . Tak to u mnie zawsze bywa - wesolo . Co do wigilijnego porodu takze mialam - wlasnie Akira ( ta co ma teraz szczenieta ) urodzila mi 2 lata temu we wigilie o godzinie 18 - zaczęła . Wspomne tylko ,ze wigilia jest zawsze u mnie - zjeżdz asie cala rodzina .
-
Tybety całe zycie moga zmieniać kolor . moja Fibi urodziła sie jako tricolor , potem byla czarno biala , teraz jest srebrny sobol - a ma dopiero 3 lata .
-
Ta brazowa sunia na mojej dloni w przyszlosci bedzie jasno zlota .
-
My się tez pochwalimy , cała noc z piatku na sobote rodzily się terierki tybetańskie . O 7 rano urodzilo sie ostatnie maleństwo a o 10 jechalam na wystawę . Mamy 5 dziwczynek i 3 chlopców [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/3937/img3726ij1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img363/img3726ij1.jpg/1/][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/img3726ij1.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6420/img3744dn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img397/img3744dn0.jpg/1/"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/img3744dn0.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL]