Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. o bo już myślałam że takie brzydkie ze nikt nie ma sumienia mnie oceniać ;) to niewielkie płótno , format A4
  2. rodzice

    LUNA i PRADA

    a ja je widziałam na żywo :) i muszę powiedzieć że zakochać można się w sekundzie :)
  3. a to obraz w tzw trakcie tworzenia . Styl zupełnie inny , trochę mi nie leży ale muszę go jakoś wreszcie skończyć [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/1ga6.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5667/1ga6.jpg[/IMG][/URL]
  4. piękny psiak - bardzo fajnie ci wyszedł a to moja ostatnia zabawa Słoneczniki - malowane szpachelką - świetna , gruba faktura farby . Na początku malowałam nożem kuchennym :cool3: bo zapomniałam szpachelki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/d2db.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6715/d2db.jpg[/IMG][/URL]
  5. to jak bedziecie mieli szczęście to do tego czasu już pokryjecie
  6. znam suki które sa gotowe już 6 dnia wiec dobrze zaczynasz . Jezeli progesteron bedzie niski to nie badałabym go codziennie , szkoda trudu i kasy . Ja robie badania co 2 dni ale kiedy przekroczy 2 to codziennie bo nigdy nie wiem kiedy bedzie skok progesteronu . Po skoku już nie badam tylko odliczam 3-4 dni i kryję .
  7. nie pomogę - sunia którą badam ma cieczki trwajace ok 25 dni , a ta która miała krótkie idealnie pokazywała mi kiedy jest gotowa . Ją kryłam miedzy 9 a 12 dniem gdzie własciwie już nie krwawiła .
  8. zadowolona , odprężona , kochana i śliczna
  9. [quote name='Bolsbokser']....................... [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1375809_437796286325835_13851062_n.jpg[/IMG][/QUOTE] oczy hipnotyzują - piękny
  10. powodzenia - to będzie odpowiednia pora
  11. u nas gmina sterylizuje dzikie koty za darmo - tylko trzeba je złapać . My sami z tego skorzystaliśmy bo tez mielismy niespodziankę . dokarmialiśmy dzika kotke z lasu a ona w podzięce wykociła sie u nas w piwnicy dajac nam w prezencie 2 rude piękne kociaki . Kotke udało sie złapac i po wykarmieniu małych była wysterylizowana . niestety nie udało się jej utrzymac po sterylce w piwnicy bo skakała nam normalnie po ścianach . Musieliśmy wypuscić . Na nastepny dzień już skakała po drzewach . Teraz chętnie się u nas stołuje i śpi na dachu kurnika . Chyba postanowiła u nas zostać . nie daje się głaskać , jest płochliwa ale potomstwa już nie przyprowadzi .
  12. [quote name='caha']a jaką karę można dać, jak tu nawet nie ma z kim rozmawiać, a zależy nam, żeby Fiona znalazła dom :angryy: jedynie to Fiona ma zostać u nich do czasu aż nie znajdziemy nowych opiekunów, bo u nas brak miejsc, do tego ona wyrastała w domu a u nas kojce :shake: żeby tak można było prześwietlać niektórym głowy albo umieć wróżyć :mad:[/QUOTE] taki rentgen bardzo by się przydał - ostatnio bardzo się przejechaliśmy na adopcji Sawany niestety . Nikt się nie zorientował jakim ludziom oddajemy psa .
  13. dziewczyna ze zdjęcia jest tak podobna do córki moich znajomych że zwątpiłam czy to nie ona . Po prostu sobowtór :crazyeye:
  14. teraz czekamy na relacje z nowego domku
  15. wróciłam właśnie od znajomych i opowiadałam o całej akcji związanej z sunią . Zauważyłam ze dzisiaj przy takiej dacie 13.10.13 wszystko tak pięknie się udało . No i jak tutaj cholera nie wierzyć w w zabobony ? sunieczki pokiereszowanej przez dzika żal , nerwów rodzinki i zepsutego auta żal ale koniec końców z tego wszystkiego dzień jednak dla Saby okazał się szczęśliwy i niech te dwie trzynastki będą dla niej pamiętną datą kiedy rozpoczęła nowe , szczęśliwe życie .
  16. mam skurcz żołądka - matko jak się cieszę
  17. [quote name='DONnka']No to jestem już dużo spokojniejsza ;) Bo jakoś nie wierzę, że z tymi ludźmi będzie można łatwo się dogadać :roll: Ale kto wie, może zdarzy się cud i odszczekam to, co napisałam :razz: Kciuki na maxa zaciskam :thumbs: :thumbs: :thumbs:[/QUOTE] No ja się też obawiam że mogą nie być za mili
  18. do usług - oby to była jej ostatnia noc przy tym cholernym płocie
  19. zauważ jaka łaskawa jestem że lania kijem do tego nie dołozyłam :mad: Boze co z takich dzieci wyrosnie ? Gdzie wrazliwość ? Gdzie współczucie ? Jakiś czas temu pewna niemiecka znajoma z Fb wysłała mi link do ich publikacji w gazecie ze zdjeciem jak bawia się dzieci w Tunezji czy Tajlandii ( mniejsza o kraj ) W roli głównej był szczeniak . do tej pory próbuję wymazać z głowy to zdjecie i nie mogę i te uśmiechy na buziach dzieci :-( Porąbany ten świat
  20. matko oby się udało ............
  21. a dzieci chociaz na godzinkę w czasie deszczu na tę samą smyczkę do płotu proponuję
  22. kontakt podany , trzymam kciuki . Nasz znajomy czyta watek ale nie jest zalogowany na dogo .
  23. dzisiaj zadzwonił do mnie pan który ma już od nas sunię , sprawdzony , odpowiedzialny , sunia ma u nich jak w raju . Pan ma bardzo dobrych znajomych którzy bardzo przejeli się losem suni a nasz znajomy obiecał nawet osobiscie jechac po sunię . Nowy domek oferuje bardzo dobre warunki ( za które ręczy nasz znajomy ) oraz miłość i szacunek . Mielibyśmy zapewniony kontakt z właścicielami suni . Prosimy o bardzo pilny kontakt . Sunia jutro miałaby juz swój kąt u dobrych ludzi .
  24. [quote name='Anula']BARDZO DZIĘKUJĘ,ŻE PAMIĘTASZ O SAWANIE. Jeżeli potrzeba mogę więcej zdjęć przesłać na maila Pani. Tak mi się ten szkic podoba,że pozwoliłam sobie wstawić na wątek Sawany.Jest trafny w wielu przypadkach,mam na myśli porzucanie psiaków. życzę tego kazdemu s..........który porzucił , przywiązał itp
×
×
  • Create New...