-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
A oto dostojna panna Leonia: [IMG]http://images1.fotosik.pl/243/47e83e2f9080b8fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/197/05c5846a01ee35c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/243/d1542cb152b2fdfb.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/234/0963ad2cf7165ab7.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/197/905e9cf2f127c40e.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/234/2e4e55a69cd634a2.jpg[/IMG]
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ale fajne paszczaki :megagrin: A czy Pan się już nauczył sikać po psiemu? ;) :laugh2_2: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ale fajny wakacyjny Lolek. Kanapon mały :loveu: A panna też niczego sobie :cool3: -
Sprawę fotek do ramek możemy uznać za zamkniętą :) W poniedziałek na miśkowej imprezie Aśka dostanie ode mnie cd ze wszystkimi fotami. Będzie tego ponad 3 tysiące, więc będzie miała z czego wybrać :cool3: Ja natomiast bardzo proszę o podsyłanie mi opisów i fotek (max 2) do ulotek. Na chwilę obecną mam tylko ulotki Zirki, Bronka, Śnieżynek i starą ulotkę Toffika. Przydałaby się jeszcze Łapki, Leona i nie pamiętam, kogo mamy jeszcze na tymczasie... Możecie też podsyłać psiaki, które są jeszcze w schronisku, a zależy Wam, by szybko domki znalazły :) Acha, mam jeszcze opis gacków, tylko świeża fota by się przydała... Chciałabym najdalej jutro Wam te ulotki udostępnić, bo trzeba je jeszcze podrukować... Kto ma możliwość wydrukowania ulotek, pobierze je sobie na dysk, lub dostanie je ode mnie mailem ([SIZE=1]jeszcze nie wiem, jak to zrobię, bo mój serwer dalej leży :angryy: , ale coś wymyślę[/SIZE]), wydrukuje i przyniesie w poniedziałek na imprezę :)
-
Mogę wstawić i nazwę firmy :) Tylko nie wiem jaką :P Od kilku dni net mi działa jak krew z nosa, więc możliwosci mam nieco ograniczone... A z Werci cieszę się szalenie, bo cały czas mam przed oczami ten kij ze skarpetką...:-( Wspaniale, że wreszcie ma kochający domek, że jej właściciele się jej nie boją, że jest kochana i szczęśliwa :loveu: "Moje" słodkie tornado ;) :evil_lol:
-
_KanaR_, podobno ta suczka zrobiła podkop i zwiała. A może koledze jakaś inna panna przypadnie do gustu? :cool3: W sprawie walki z pchłami, to wymyśliłam coś takiego... Wiem, nie umiem pisać, wierszokletka ze mnie żadna, ale jeśli to pomoże jakiemuś psu, to bardzo proszę. [B]Mała pchełka w górę zerka... Szuka ciepłego, psiego futerka... Będzie pyszna dziś wyżerka! Myśli sobie mała pchełka... Ale co to? Pchełka zwiewa? Ano zwiewa, bo się boi psa, który zabezpieczenie przed pchłami ma![/B]
-
Nesiu kochana bądż szczęśliwa za TM [*]
Magdarynka replied to Maćka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc psie słoneczko...:-( -
[quote name='AśkaK']I przypominam się robaczki - WYSYŁAJCIE MI PLIS JAK KTOŚ MA FAJNE FOTKI W DUZEJ ROZDZIELCZOSCI!!! Nie musi być w dziesiątkach ;-), wystarczy jak każdy przyśle po 3-5. No chcecie chyba żebyśmy mieli na imprezie co sprzedawać?! Jak przez weekend nikt mi nic nie przyśle, to zacznę wpisywać na czarną listę!:mad: ;)[/quote] Dwa tygodnie temu wysłałam Ci mailem linka do spakowanej paczki z 15 fotami dużej rozdzielczości. Pisałam też, że mam więcej, więc jeśli chcesz, to chętnie udostępnie. Czy ten mail nie doszedł?
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Lolek jest w tym tygodniu na wakacjach. Relacja z wakacji będzie w przyszłym tygodniu :) Z tego, co wiem, to ma tam fajną dziewczynę - jamniczkę do zabawy :evil_lol: