hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Ciociu Liko, witamy :multi:.
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Lika, ale Aleksandra pisala wczesniej, ze jak nie "pani", to wezmie go Jej kolezanka Ela i Mike juz nie bedzie bezdomny. Poczekajmy. A tak przy okazji upieke 2 pieczenie przy 1 ogniu ;). Lika, widzialas juz kolegow Mike'a, Sabe i Lasucha z Palucha ( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS[/URL] )? Prosze, zajrzyj do nich. Zobacz jakie sa kochane. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Mike dalej w schronie? "Pani" sie nie pojawia? -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Aleksandra, moze powinnysmy zaczac myslec o jakims fajnym allegro dla Lusi. Masz jakies nowe zdjecia? -
Aleksandra, i co, nikt nawet nie pyta?
-
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Bea, ma juz Bonzo ogloszenia? -
Koosiek, w imieniu Lasucha i swoim :Rose:. A teraz czekamy na domki....
-
[quote name='koosiek']Dzisiaj miałam odświeżać jej ogłoszenia z bazarku. Czy w takim razie mam się wstrzymać (druga seria mogłaby być ew. dla innego psiaka)?[/QUOTE] Tak byloby lepiej, wiec prosze, jesli nie psuje Ci to planow, wstrzymaj sie. I dzieki!
-
Dlaczego tacy ludzie pracuja w schronisku. Przeciez taka praca to powinno byc w obecnych warunkach powolanie. Dobrze, ze chociaz Lala im umknela.
-
Miejmy nadzieje, ze to bedzie to :kciuki::kciuki::kciuki: . Bardzo bym chciala...
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Tez o tym myslalam, a nawet o poproszeniu moda o przeniesieniu go do "psy do adopcji", ale poczekajmy az sytuacja sie wyjasni. Teraz i tak nie jest do adopcji. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Juz jak pisalas pierwszy raz o pani, ze sie uparla, zeby adoptowac Mike'a, troche to bylo podejrzane. Mysle, ze lepiej, zeby go juz nie dostala, bo znowu go zgubi, a jesli nawet nie, to nigdy nie bedziemy pewne, czy on ma dom. Czy Ela, o ktorej pisalas poprzednio, wezmie go? -
Aleksandra, strasznie mi przykro... Mam nadzieje, ze przynajmniej nie cierpiala. Czesto sobie mysle, ze wsrod psow, tak jak i wsrod ludzi sa te przebojowe, ale tez i takie gapcie, jak pewnie byla Zara. Jak ciezko musi im byc w schronisku. Moze takie powinnysmy promowac tutaj na pierwszym planie.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Aman, glupio mi, ale teraz nie moge nic przyrzec, bo nawet nie wiem dokladnie kiedy i jak dlugo bede w Lodzi. -
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Co u mlodego? Moze zdjecie w pozycji stojacej, takie w pelnej krasie, "sprzedaloby" go natychmiast? -
No fakt, nie jest :lol:. Ale jak beda patrzec sercem, to kto wie.... Za to Saba ma wielkosc i kolor zblizone troche do Lali, mozna powiedziec pol-labka ;).
-
[quote name='Alekssandra']Też o tym pomyślałam :) ... Saba też straszny przymilak ale starsza, tym bardziej będziemy ją pokazywać w pierwszej kolejności :)[/QUOTE] I prosze Lasucha tez :oops:, to moj pupil.
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Aleksandra, a nikt o nia nie pyta? Przeciez to mloda i sliczna sunia. Moze zrobic jej jakies nowe zdjecia? Musimy sie zastanowic, czy nie ma w tekscie czegos, co zniecheca ludzi, tak zeby wszystko bylo perfekt na nastepne ogloszenia. -
[quote name='lika1771']:multi::multi::multi::multi: jak ja sie ciesze[/QUOTE] Ja tez, ja tez :lol: . I tak sobie marze, zeby na jej ogloszenia poszlo jeszcze kilka innych w tym, czy jakimkolwiek typie. Tak jak to bylo z Mike'm...
-
Zginal jeden banerek Saby, i to ten, ktory wybralam, co sie stalo? Polubek musze posciagac jakies ciotki, ale wszystkie tak zajete, ze az nie mam serca i w tej sytuacji licze glownie na oploszenia. No, ale poprawie sie.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Aman, niestety nie pomoge, bo do Lodzi daleko, ale zbieram rzeczy na letni kiermasz. Bede w Lodzi na poczatku lipca, to przywioze. Letni kiermasz dalej aktualny? -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Mestudio, ja wiem, ze robisz wiele, bo czasem "spotykam" Cie na watkach. Tylko ze gdyby wszyscy byli tacy jak Ty, niepotrzebne bylyby DT bo nie byloby schronisk i cierpiacych bezpanskich zwierzat. Na szczescie coraz wiecej osob nie ukrywa swojej wrazliwosci, jest w stanie przeciwstawic sie koltunstwu i w tym jest nasza i dogomanii sila. Ja zaczynalam w czasie, gdy nie bylo Internetu. Wiesz, wtedy myslalam, ze jestem na calym swiecie sama jedna jedyna, ktora dokarmia bezpanskie koty i szuka domow psom. Jakas nienormalna. Teraz, widzac, ze jest nas duzo, mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej... -
[quote name='Atomowka']Ja plakatu nie zrobię niestety, ale nie pamietam już Kumpel ma w ogóle jakieś ogłoszenia w sieci? Są aktualizowane, bo to też niezmiernie ważne[/QUOTE] Koosiek robi ogloszenia (25 x 2) na bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82%21-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82!-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] . Wszystkie ukaza sie moze dzisiaj, jedno jest na [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczny-mlody-psiak-dla-kazdego-szuka-domu-W0QQAdIdZ201857863"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ201857863[/URL] . W drugiej serii dodamy o Kumplu wiecej, jak bedzie wiadomo cos z hoteliku.
-
Awit, tak, Lala, Artus, i inne mialy ogloszenia na gumtree, ale musisz spytac zuza911 o szczegoly, bo to ona robila te ogloszenia na bazarku.
-
Aleksandra, trzymamy, trzymamy, zeby caly boks poszedl w weekend do domu. No i ja bym chciala, zeby jeszcze Saba z Lasuchem... Koosiek, dzieki za ogloszenia Saby!