Jump to content
Dogomania

AgnieszkaFarba

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About AgnieszkaFarba

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/06/1989

Converted

 • Interests
  CsV
 • Occupation
  bajarz
 1. AgnieszkaFarba

  Pies po usunięciu śledziony

  [quote name='3 x'] zwłaszcze ze z tego co wiemy jego rodzeństwo przeżyło max 8 lat[/QUOTE] Spytam z ciekawości, czy rodzeństwo też chorowało na nowotwory?
 2. AgnieszkaFarba

  Wilczysko-Guardzisko (Gothmog z Peronówki)

  Ojjjjjjjjjjjjj tak! Piękny Wilczak! :))
 3. AgnieszkaFarba

  Kto ma sarloosa?

  W Krakowie jest chyba jeszcze jeden wilczak-sierotka ze schorniska, czy to może w Warszawie było? Rona coś kiedyś pisała, już nie pamiętam.
 4. AgnieszkaFarba

  Czechosłowacki wilczak, a Saarlooswolfhond

  Łał, dzięki pięknie za fotki :). Ale wiesz co, jakoś CzW są dla mnie piękniejsiejsze :diabloti:.
 5. AgnieszkaFarba

  Wilk w Polsce w niewoli, stosunek Polaka do wilka

  "Doświadczone przez życie"??? :crazyeye:
 6. AgnieszkaFarba

  Strasznie lękliwa ON-ka

  Oj, może to kwestia szkolenia :roll:... Na moim starym placu psy obowiązkowo musiały być w łańcuszkach (a szkoliliśmy się na PT1, później trochę PT2).
 7. AgnieszkaFarba

  Strasznie lękliwa ON-ka

  Na pewno na to, czego używa do szkolenia - jeśli treser powie Ci, że masz przyjść ze swoim pieskiem na [b]kolczatce[/b], to szybko uciekaj z takiego szkolenia (pies na szkoleniu powinien chodzić na łańcuszki uciskowym). Poza tym zależy, czy chcesz ze swoim pieskiem robić PT, czy Obedience: są w tych szkoleniach takie różnice, że PT, czyli tak jakby to "stare" szkolenie polega na tym, iż pies może być karcony, natomiast w Obedience chodzi o to, że ni jest karcony, szkolenie to dla niego swego rodzaju rozrywka, coś, co uwielbia robić (dla ONków to całkiem niezłe szkolenie, bo one szybko łapią co i jak, na smakołyki też idą jak szalone). Osobiście niestety nie byłam z moim psiakiem na Obedience i naprawdę żałuję - poszłąm na PT, bo po prostu nie wiedziałam do końca jakie mam inne wyjścia. Pozdrawiam PS A akurat w Warszawie jest dobry plac Obedience, pare znajomych się tam szkoli i są naprawdę zadowoleni.
 8. AgnieszkaFarba

  CzW - hodowle w małopolsce

  [quote name='zakla']jest ich coraz wiecej, na wielu wystawach sie pojawiaja nawet po kilkanascie psow:p[/QUOTE] Oj tak, na wystawę w Katowicach dla przykładu zgłosiło się już ok. 16 psów, a to baaardzo dużo :cool3:, jak na Wilczaki ;).
 9. AgnieszkaFarba

  CzW - hodowle w małopolsce

  Cześć Aga :), w małopolsce nie ma żadnej hodowli tej rasy, za to bardzo wiele o CSV możesz się dowiedzieć ze strony [url]http://www.wolfdog.org[/url], jest to fantastyczna, olbrzymia baza wilczakowa, mnóstwo informacji, zdjęć, a i spis hodowowców się znajdzie. Druga równie ciekawa strona to [url]http://www.vlcak.pl[/url], strona hodowli Wilk z Polskiego Dworu (z Warszawy). Jak masz jakieś pytania itd. to warto zalogować się na forach z tych stron. Bardzo warto, wtedy wszystkiego się dowiesz z "pierwszej ręki" ;). Pozdrawiam Agnieszka z Vargiem
 10. AgnieszkaFarba

  ULV - słowackie (i polskie) wilki zagrożone!

  O matko kochana gdyby wilk miał być owieczką, to by nią był jest drapieżcą i takim go stworzyła natura, to co ma robić? jeść korzonki, a jelonków nie ruszać? :o ludzie się nie zastanawiają, co było kiedyś, jak natura rządził sie własnymi prawami i nikt nie odstrzelał [b]żadnej[/b] zwierzyny...
 11. AgnieszkaFarba

  Stobnica

  [quote name='Manu']To było dawno i nieprawda :lol: Nie zmierza :D[/quote] Całe szczęście... bo jeszcze nie zdązylam tam pojechać ;]
 12. AgnieszkaFarba

  Stobnica

  [quote name='VELOX'] Niedawno sie tez dowiedzialem, ze Stobnica zmierza ku likwidacji (?) [/quote] Czemu? Tak mało jest miejsc w Polsce, gdzie mozna spotkać, dowiedzieć dużo o wilku i jeszcze na żywo się przekonac co do niektórych rzeczy. Brak funduszy?
 13. AgnieszkaFarba

  ULV - słowackie (i polskie) wilki zagrożone!

  Odpisali mi wyjasnienie o sprawie wilków w ich kraju, że wszystko jest okej, ze nie ma się o co martwić, że nikt na niczym nie ucierpi - wiesz, czyli to, co zwykle. Pisali tez o niedźwiedziach, że z nimi również wszystko w jak najlepszym porządku...
 14. AgnieszkaFarba

  ogrodzenie "elektryczne"?... UCIECZKI

  Napisz, bo w sumie to pierwszy raz słyszę o takim pastuchu :o
 15. AgnieszkaFarba

  ogrodzenie "elektryczne"?... UCIECZKI

  Nasz Varg, 16 miesięczny Czechosłowacki Wilczak, też zwiewa z podwórza, jak tylko się go spuści z oka. Sposobów na oduczenie psa takiego zachowania zawiele nie znam, ale wiem, że pastuch jest jednym z tych skuteczniejszych (chyba że się woli podwyższyć płot o półtora metra ;)). O ile się nie mylę, to pastuchy chyba są różnej długości. Nasz ma coś koło 150m. Najlepiej rozwiesić do nad i pod płotem, bo jak Twoja suczka zorientuje się, że nad płotem już nie bardzo można przeskoczyć, to będzie kombinować, jaby tu to obejść ;) Znam ludzi, którzy korzystali z metody pastucha i osiągneli sukces ;) Więc warto spróbować. Pozdr.
×