Jump to content
Dogomania

AgnieszkaFarba

Members
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

About AgnieszkaFarba

 • Birthday 10/06/1989

Converted

 • Interests
  CsV
 • Occupation
  bajarz

AgnieszkaFarba's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Ela B.']Słyszałam, że są preparaty, które zapobiegają wznowie nowotworowej - jakieś wyciągi z migdała czy coś.[/QUOTE] Możesz suni też dawać wilkakorę- nie zaszkodzi. Wielu wetów sceptycznie podchodzi do jakiegokolwiek 'alternatywnego' leczenia (jak i lekarzy zresztą ;-)), jednak swojemu psu też dawałam wilkakorę, gdy już nie mógl przyjmować chemii - ludzie też to biorą - za poradą innego psiarza, który zajmuje się zaprzęgami. Na pewno wzmocni odporność... Życzę zdrowia!
 2. [quote name='3 x'] zwłaszcze ze z tego co wiemy jego rodzeństwo przeżyło max 8 lat[/QUOTE] Spytam z ciekawości, czy rodzeństwo też chorowało na nowotwory?
 3. :) Dzięki za odpowiedź. Także zapłciłam 4zł za bilet, więc to chyba zalezy od tego, kakim pociągiem się jedzie.
 4. Witam, interesuje mnie, jakie są wymogi dla psów podróżujących pociągami- czy pies ma być stale w kagańcu itd. Proszę o szybką odpowiedź, bo jutro raniutko wyruszamy..... :) Pozdrawiam Agnieszka
 5. Margo to miło, że o ns pomyslalam też i wstawiłaś link do stronki Varga, dziękuje :multi:
 6. W Krakowie jest chyba jeszcze jeden wilczak-sierotka ze schorniska, czy to może w Warszawie było? Rona coś kiedyś pisała, już nie pamiętam.
 7. [quote name='APSA']Koleżanka spod Białegostoku zeszłej zimy na spacerze znalazła szczątki psa, sama głowa i łapki zostały.[/QUOTE] A skąd dokładniej?
 8. Tak, wszystkiesa mojego autorstwa. Dzięki :-)
 9. Łał, dzięki pięknie za fotki :). Ale wiesz co, jakoś CzW są dla mnie piękniejsiejsze :diabloti:.
 10. A Wilczaki, niekoniecznie grafika, też może być? :razz: Jak tak, to zapraszam tutaj: [url]http://www.varg.wolfdog.org/galeria/v/rys/[/url] Pozdrawiam Agnieszka
 11. "Doświadczone przez życie"??? :crazyeye:
 12. Strasznie to przerażone psisko wygląda. Margo, a to "czysty" Saarloos, czy też z domieszką krwi CsV?? Ciekawi mnie jak wygląda taki prawdziwy Saarloos.
×
×
 • Create New...