I Kapselka sobie dodałam do podpisu.....
Dla Nerki (') (') (') :( Straszne, że tyle lat spędził w schronisku.... i nikt przez ten czas nie zdecydował się go adoptować... Jak wiele jest takich psów.. :(
Oby Kapsel dostał szansę..
[quote name='siekowa']FAGUŚ WCZORAJ POJECHAŁ DO DOMU!!! :multi::multi::multi: Do Pani z Ursusa, która do mnie wcześniej pisała :) Jeszcze w to nie dowierzam, ale jestem mega szczęśliwa :loveu:[/QUOTE]
Ale cudownie, Święta w domu :multi: