-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER]
-
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER] -
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER]
-
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER]
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER] -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER] -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie" Uploaded with ImageShack.us -
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER]
-
[CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. Wszystkim naszym Sprzymierzeńcom życzymy, aby każda spotkana w ich życiu istota była przyjacielem, każda chwila radością, a miłość nigdy nie opuszczała ich duszy. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie wraz z podopiecznymi. "One ogrzewały Dziecię swoim oddechem w betlejemskiej szopie"[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kartkanj.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6408/kartkanj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/CENTER]
-
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Zgadza się ;) :lol: Natalka szuka domu! -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Poobiednia drzemka.. oczywiście w nowym domu ;) Kociak otrzymał też nowe imię - LUDWIK :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/20111218102737.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4126/20111218102737.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Nie wiem, czy już się chwalić.. ale chyba mogę.. Czarnulek - Gabryś ma nowy dom :multi: Została Natalka - największy żarłok ;) -
[quote name='garden']Moge zaproponowac dt do lutego dla 2 maluchow . W Krakowie[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: Dziewczyny nie zaglądały chyba tutaj i nie widziały Twojej propozycji, dam im znać :)
-
[quote name='Renata N']Zimno,wieje wiatr,pada deszcz... maluchy na noc zostały zabrane do domu :lol:[/QUOTE] :lol: Wiedziałam Renia.. ;) To Twoje miętkie serce... ;)
-
Przybywa nam zwierząt... A ja dziś jestem taka zniechęcona.. Przeraża mnie walka z urzędnikami, którzy robią wszystko, by sprawę bezdomności zwierząt zepchnąć w najciemniejszy kąt.. Najlepiej, żeby nikt nie pytał, nikt nie sprawdzał.. W żadnej gminie nie występuje problem bezdomności zwierząt.. "Bo nie da się stwierdzić, które są bezdomne, a które mają właściciela, skoro nie są czipowane, a większość psów na wsi i tak biega luzem".. Ech..
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Musimy się dokładnie rozliczać, bo inaczej moderatorzy odbiorą nam możliwość robienia bazarków.. Też myślę, co tam z Miśkiem.. Najgorsza w tym wszystkim jest walka z urzędnikami... którzy robią wszystko, żeby w sprawie bezdomnych zwierząt nie robić nic... Z jednej strony jestem straszliwie zniechęcona.. Z drugiej wiem, że musimy walczyć.. właśnie dla takich zwierząt jak Misiek... -
4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/imgp5684l.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5475/imgp5684l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/imgp5703f.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9110/imgp5703f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/imgp5686.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4016/imgp5686.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/imgp5724.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8760/imgp5724.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/imgp5697i.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8430/imgp5697i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/imgp5672s.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5482/imgp5672s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/imgp5701.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8747/imgp5701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/imgp5707b.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1842/imgp5707b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/imgp5706.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9095/imgp5706.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p6160777.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4264/p6160777.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p6160778.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2193/p6160778.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Niestety, mimo obietnic urzędnika z gminy Lisia Góra, azyl nie został powiadomiony. Suczka i starszy szczeniak zniknęły.. Będziemy sprawę wyjaśniać.. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domków.. Suczka jest mała, szczeniaki też nie powinny być duże..
-
Film: [url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=191944730895175[/url] Zdjęcia: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.191370827619232.45343.100002389485392&type=1[/url] Kolejne zgłoszenie, kolejna trudna dla nas interwencja.. Wezwała nas kobieta, twierdząc, że od kilku dni w Lisiej Górze przy ruchliwej drodze, obok ogrodzenia cmentarnego, za choinkami siedzi suczka z młodymi. Faktycznie - zgadzało się wszystko, kaplica, kościół.. a pod murkiem cmentarnym wystraszone cztery małe, puchate kuleczki. Jeden starszy, ok. 5 miesięczny szczeniak odbiegł szybko na nasz widok i zniknął w chaszczach. "Kuleczki" szybko zabraliśmy. Goniąc za starszakiem znaleźliśmy jeszcze dwa maluchy. Matka na nasz widok szczekała i warczała, bała się podejść. Nie udało jej się złapać.. "Starszaka" również.. niestety... Zostawiliśmy jemu i suczce karmę i wodę. Jutro mają jechać do azylu. Sześć maluchów było na tymczasie u jednej inspektorki, teraz są w kojcu, w ciepłej budzie.. Niestety - innego tymczasu nie udało nam się znaleźć.. Szczeniaki mają nie więcej niż 5 tygodni... Jedzą już samodzielnie. Dostają suchą karmę zamoczoną w mleku. W gminie twierdzą, że znają właściciela psów.. Pojechaliśmy pod wskazany adres.. Mieszkająca tam kobieta stwierdziła, że nigdy w życiu psów nie miała, żadnych nie dokarmiała, że to muszą być jakieś przybłędy.. Centrum, ruchliwa droga, kościół... i ludzie przechodzący obojętnie obok tego psiego nieszczęścia, zajęci swoimi sprawami, swoimi problemami... Bo przecież najłatwiej jest powiedzieć - TO NIE MÓJ PROBLEM, są inni od tego... Czy naprawdę okres przedświąteczny to już tylko szał zakupów i gorączkowe porządkowanie? Nie ma już miejsca na chwilę refleksji, nie ma miejsca na miłosierdzie, na najmniejszy chociaż gest niosący POMOC? Szczeniaki dzisiaj są bezpieczne, jutro też, ale co z nimi będzie pojutrze, za tydzień, gdzie się podzieją? Nie mają domu, my nie możemy ich zatrzymać. Trafią do boksu, do budy.. Prosimy - pomóżcie nam znaleźć domy dla tych małych "kuleczek" nieszczęścia!!! Jeśli ktoś nas może wspomóc finansowo, prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty: Nr konta: 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP IBAN: PL 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 SWIFT: B PKO PL PW 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 OTOZ Animals ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia z dopiskiem: darowizna na cele statutowe+szczeniaki z Lisiej Góry Kwotę można odpisać od podatku :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p6160771.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/344/p6160771.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p6160772.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5739/p6160772.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/p6160773.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/2876/p6160773.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/p6160775.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6114/p6160775.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/p6160776.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7082/p6160776.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Była na tymczasie, dług jest z DT, także możesz zrobić bazarek :)
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No nie? ;) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzięki Pani Kindze wysterylizowana została kolejna sunia z Krzyża - Tinka!!! Bardzo dziękujemy Pani Kingo!!!!!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img3837gz.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9181/img3837gz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/img3834s.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/357/img3834s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Maleńka przerażona kruszynka, ważąca nieco ponad 3 kg..... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
matamata - na Twoim bazarku był ktoś chętny do kupienia jednej zawieszki - widziałaś? Nie uwzględniłam tej zawieszki na nowym bazarku.. Rozlicz się proszę na swoim bazarku - napisz, kto ile wpłacił, ile za wysyłkę, itd. I link do tego wątku, bo aga.k potwierdziła Twoją wpłatę ;)