-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Te kociaki były na tymczasie u innej inspektorki.. Ja mam dwa, założyłam im nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219389-Natalka-i-Gabry%C5%9B-moje-ma%C5%82e-tymczasiki-SZUKAJ%C4%84-PILNIE-DOMU!?p=18187749#post18187749[/url] Ani jednego telefonu :( Nikt ich nie chce... A są takie kochane.. Ktoś by wziął buraska, ale nie kotkę, tylko kocurka, "bo po sterylizacji kotka może zdziczeć"... Ech.... :sad:
-
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Pilnie szukam dla nich domu.. U mnie nie mogą zostać.. -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
I najsłodsze zdjęcie ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01880wn.jpg/][img]http://img12.imageshack.us/img12/8554/dsc01880wn.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
A to mała cwaniara obserwująca moją Tośkę ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc01851d.jpg/][img]http://img577.imageshack.us/img577/1706/dsc01851d.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc01856a.jpg/][img]http://img259.imageshack.us/img259/898/dsc01856a.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dsc01857e.jpg/][img]http://img824.imageshack.us/img824/9661/dsc01857e.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/dsc01859gm.jpg/][img]http://img192.imageshack.us/img192/4827/dsc01859gm.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zdziwiona :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc01861q.jpg/][img]http://img17.imageshack.us/img17/1531/dsc01861q.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc01862aj.jpg/][img]http://img853.imageshack.us/img853/6475/dsc01862aj.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Zrobiłam kotkom sesję zdjęciową, muszę porobić nowe ogłoszenia, bo brak niestety chętnych... Czarnulek-bidulek ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc01816y.jpg/][img]http://img52.imageshack.us/img52/3002/dsc01816y.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc01817t.jpg/][img]http://img853.imageshack.us/img853/8936/dsc01817t.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc01822sc.jpg/][img]http://img687.imageshack.us/img687/8333/dsc01822sc.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc01828n.jpg/][img]http://img546.imageshack.us/img546/3479/dsc01828n.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc01840t.jpg/][img]http://img845.imageshack.us/img845/7531/dsc01840t.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Zakładam kociakom osobny wątek... Te dwa małe kociaki ktoś prawdopodobnie wyrzucił.. Same nie przyszły pod mój blok, moją klatkę.. Oba zarobaczone i zapchlone.. I straszliwie głodne.. Nie miałam sumienia zostawić je na dworze.. Ale i u mnie nie mogą długo zostać, dlatego pilnie szukam im domu.. Oba kociaki mimo wychudzenia są wesołe i rozkoszne :) Świetnie się razem bawią ;) I ewidentnie uwielbiają być noszone, tulone, głaskane :lol: Mruczą wtedy cudownie :) Są już odrobaczone i odpchlone. Pięknie załatwiają się do kuwety, nie brudzą. Mają ok. 6-8 tygodni. Tutaj ogłoszenie i zdjęcia kociaków: [url]http://tablica.pl/oferta/dwa-porzucone-kociaki-pilnie-szukaja-domu-IDwGyl.html[/url] Oczywiście zero odzewu, ani jednego telefonu... Mój mąż coraz częściej dopytuje się, kiedy je wydam.. Ciekawe, kiedy ktoś podrzuci mi tutaj następne.... Mój synuś nazwał je: Natalka i Gabryś :loveu: Dodam jeszcze, że czarny kociak (Gabryś) ma albo połamane, albo obcięte wąsy.. Tygrysek (Natalka) to mały żarłok, je tyle, że po posiłku brzuszek ma jak balonik :lol: Czarny jest bardzo drobniutki i chudziutki, ale stara się nadrobić braki :cool3: To jest największy pieszczoch jakiego miałam przyjemność poznać :loveu: Tygryskowi wystarczy wdrapać się na kolana (moje), ułożyć wygodnie i zasnąć pomrukując ;) Jest odważny, pogonił mojego kota :evil_lol: Natomiast czarnulek wspina się zawsze w okolice szyi, twarzy i pociera swoim pyszczkiem o mój policzek, wtula się w zagłębienie szyi i głośno mrucząc zasypia :) I zawsze korzysta z okazji - kiedy przykucnę, od razu wspina się po moich plecach, siada w okolicy ramienia i myśli, że ja tak będę tkwiła z nim wygodnie usadowionym :cool3: Jest bardziej bojaźliwy, delikatny. Kotki są u mnie od 21 listopada.... ********************************** Rozliczenie: [B]Wpłaty:[/B] + 80 zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] + 80 zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12[/url] [B]Wydatki: [/B] - 8,43 zł karma - 7 zł ogłoszenia zakupione na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/219198-40-za-7-PLN-Og%C5%82oszeniowy-II-na-schronisko-w-Sosnowcu-do-31-12-11r-Zapraszamy-!-[/url] - 2,99 zł żwirek - 11,94 zł karma - 9,99 zł żwirek - 23,63 karma - 4,49 żwirek - 5 zł żwirek - 5,96 karma - 80 zł transport Natalki do nowego domu [B]zostało:[/B] 0,57 zł
-
Z kociaków zabranych z podwórka Smoka został tylko czarny - teraz już ok. 8-9 tygodniowy i czarna koteczka ok. 5-miesięczna - reszta ma domki :)
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiadomo.. oprócz tego, że Misiek dalej marznie.. -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
Wiecie dobrze, że niestety nadal bardzo rzadko tych, którzy znęcają się nad zwierzętami, karze się surowo.. A ile spraw się umarza? Może kiedyś to się zmieni, ale właśnie dlatego, że tak to wygląda, chcemy ze swojej strony zrobić wszystko, co w naszej mocy, by przedstawić rzetelne DOWODY.. Wejdźcie na naszą stronę.. link w moim podpisie.. na interwencje.. zobaczcie konie z Woli Szczucińskiej, które odebraliśmy... Właściciel skupu nie został wogóle oskarżony. Kara dla pracownika - 1 rok w zawieszeniu na 5 lat i kara 500 zł przeznaczona na OTOZ Animals. I to tylko dzięki obdukcji dostarczonej przez nas.. -
Dobry i ten jeden telefon... O moje tymczasowe koty nie pyta NIKT... Trzymam kciuki i za ten jeden telefon.... Mam nadzieję, że znajdzie dom, chociaż tymczasowy..
-
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa tragedia.. Domy tymczasowe bardzo zbagatelizowały sprawę.. 4 DT nie odpowiedziały na nasze wielokrotne prośby o przysłanie obdukcji.. Kot, chart, pointer, jeden z jamników.. Nie mamy tych obdukcji.. Sprawa zostanie umorzona, a zwierzęta będziemy musieli oddać. Myślałam, że wystarczająco wyraźnie wytłumaczyliśmy każdemu DT, jak bardzo ważna jest obdukcja każdego czworonoga... Choćby kilka słów o wychudzeniu, zarobaczeniu, zapchleniu... i pieczątka weterynarza.. Myślałam, że i domom tymczasowym będzie zależało na tym, żeby te obdukcje były, żeby te zwierzęta nie wróciły do tej rupieciarni, do klatek... Niestety... A potem będzie wielki płacz.... -
No niestety - musi być krew, tragedia... żeby ludzi za serce złapać... Zrobię niedługo bazarek, uzbieramy może jakoś na tą sterylkę..
-
Chyba muszę pospraszać ludzi na wątek, bo sama do siebie będę pisała..........
-
:) :) :) :) :) :)
-
I najsłodsze zdjęcie ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc01880wn.jpg/][img]http://img12.imageshack.us/img12/8554/dsc01880wn.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pozdrawiamy :)
-
A to mała cwaniara obserwująca moją Tośkę ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc01851d.jpg/][img]http://img577.imageshack.us/img577/1706/dsc01851d.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc01856a.jpg/][img]http://img259.imageshack.us/img259/898/dsc01856a.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/dsc01859gm.jpg/][img]http://img192.imageshack.us/img192/4827/dsc01859gm.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zdziwiona :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc01861q.jpg/][img]http://img17.imageshack.us/img17/1531/dsc01861q.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc01862aj.jpg/][img]http://img853.imageshack.us/img853/6475/dsc01862aj.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A to moje tymczasiki, o które nikt niestety nie pyta... :sad: Czarnulek-bidulek ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc01816y.jpg/][img]http://img52.imageshack.us/img52/3002/dsc01816y.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc01817t.jpg/][img]http://img853.imageshack.us/img853/8936/dsc01817t.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc01822sc.jpg/][img]http://img687.imageshack.us/img687/8333/dsc01822sc.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc01828n.jpg/][img]http://img546.imageshack.us/img546/3479/dsc01828n.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc01840t.jpg/][img]http://img845.imageshack.us/img845/7531/dsc01840t.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mysza: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc00233oc.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8438/dsc00233oc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tośka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc00084wu.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1301/dsc00084wu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Prawda, że piękne? :lol: [I][B]"A jeśli ktoś mi zarzuci, Że świat widzę w krzywym lusterku, To ja powtórzę: On wróci Choć może i w innym futerku.."[/B][/I] Może to właśnie te futerka...?
-
mondralala - dziękuję.. i podziwiam, że przebrnęłaś przez cały wątek ;) Ale i ja się dziś "cofnęłam w czasie"... A i popłakałam się i pośmiałam.. ;) Wątek zapisałam na dysku ;)
-
Odebraliśmy jedną z suniek, bo miała mieć bezpłatny DT.. Niestety, już po odebraniu, kiedy właściciele zrzekli się małej, DT odmówił jej przyjęcia.. Trafiła do awaryjnego DT... gdzie jest kilka dużych psów.. Misia dostała właśnie cieczkę... Za późno na zastrzyk.. Zbieramy na sterylizację małej!!! Błagamy - pomóżcie... To Misia jeszcze w "starym" domu.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/imgp5177.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4341/imgp5177.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][SIZE="4"]Misia już w DS!!![/SIZE][/B] :)
-
Kolejne zgłoszenie.. Bardzo dramatyczne.. że są dwa psy, w strasznych warunkach, że właściciel je bije, kopie, rzuca nimi.. że sunia jest szczenna, rzucana przez pijanego właściciela na psa, w wyniku czego wywiązuje się walka, psy się gryzą, pan się cieszy... Pojechaliśmy od razu.. Okolice Tarnowa.. Rodzina patologiczna.. Na podwórku - dwie sunie, przyniesione niedawno przez właściciela "posesji".. Sytuacja jakich wiele, zbyt wiele w naszej szarej, polskiej rzeczywistości.. Wbrew dramatycznemu zgłoszeniu nie ma krwi, wnętrzności na wierzchu, kości przebijających skórę.. Jeszcze.. Nie widać po zwierzakach śladów bicia (choć właścicielka przyznała się, że czasem dostają "klapsa"....), pogryzień, sunie nie boją się ludzi, wręcz odwrotnie, garną się do inspektorów, domagają się czułości... Jeszcze... Wiemy, że wielkie dramaty zwierząt, pełne cierpienia, krwi sprawiają, że wszyscy "zwierzolubni" się jednoczą w działaniu... Dzięki temu tak wiele zwierząt udało się uratować.. Czy zawsze musi tak być?? Czy tylko te najbardziej cierpiące mają szansę na godne życie?? Czy będziemy czekać, aż sunie zaczną rodzić co cieczkę, szczeniaki będą topione, sunie przestaną być piękne, zmienią się w wychudzone szkielety.. a może jedna zagryzie drugą.. albo poważnie okaleczy.. ponieważ nie darzą się sympatią.. Nie łudźmy się, nikt ich nie będzie leczył.. Nie zostaną zaszczepione.. Czasem może dostaną jakieś resztki do jedzenia.. ale i tu się nie łudźmy - ci ludzie mają długi w sklepie, niedługo pewnie nikt im chleba "na zeszyt" nie da.. będą myśleć o sobie, nie o psach.. Szukamy suniom domu - oddzielnie, bo nie lubią się, gryzą się przy każdej możliwej okazji.. Póki są młode i ładne.. I jeszcze zdrowe.. Mają ok.1 roku.. Prosimy - pomóżcie.. Nie czekajmy na większy dramat.. Właściciele zrzekną się obu psiaków. Sunie są do adopcji na już.. Mamy dług w lecznicy na ok. 800 zł.. Nie możemy sobie pozwolić na większy.. Nie wiemy, jak ten spłacimy.. Jedna z suniek prawdopodobnie jest szczenna.. Na razie nie weźmiemy jej na badania.. nie mamy za co.. Jeśli ktoś nas może wspomóc, finansowo lub karmą dla suniek, prosimy o kontakt: [email][email protected][/email] Nr konta: 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP OTOZ Animals ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia z dopiskiem: na cele statutowe+sunia z rodziny patolog. [SIZE="4"][B][COLOR="red"]W DS![/COLOR][/B][/SIZE] :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc01071u.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/989/dsc01071u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dzwoniłam dziś do hotelu.. Smoczek ma się świetnie - jak na swój wiek :) Dostaje sterydy - dzięki czemu biega sobie po podwórku, nie trupta jak to było do tej pory :) Jednak zdarza mu się, że łapki się zaplączą i się przewraca.. Szybko się zbiera, więc póki co jest ok. Z nosa czasem leci mu katar z krwią.. Jest to najprawdopodobniej wina polipów.. Niestety - w tym wieku nie ma mowy o jakimś inwazyjnym zabiegu.... :( Je z apetytem :) Ponieważ w swoim "starym" domu niezbyt często miał okazję pobiegać, uwielbia przebywać na podwórku :) "Złości" się, kiedy musi iść do boksu ;) Okazuje to wydając dźwięki podobne do skomlenia/mruczenia ;) Nie szczeka wogóle. Pewnie wynika to z tego, że kompletnie nie słyszy - nie reaguje na żadne dźwięki... Pani weterynarz powiedziała, że Smokuś raczej nie ma przed sobą wiele życia... Właściwie w każdej chwili może odejść.. Dlatego domku szukamy intensywnie. Nie chcę zapeszać.. jest nadzieja... ale na razie cicho sza... nie chcę naciskać, to musi być "samodzielna" decyzja.. -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Śliczne kuleczki :) Na pewno siostrom znajdzie Pani dobry domek, pani Barbaro :) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Hurraaaa!!! :multi: Strasznie się cieszę!!! :multi: