-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
matamata - z bazarku jest 50 zł na Miśka, za Twoją kurtkę, nie przelewaj na nasze konto, bo sama widzisz, że to na nic.. Po prostu kup mu za to jedzenie. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Może skorzysta w końcu z tej budy..... Żeby z tej słomy skorzystał.... :sad: -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Czy cierpi??? Możemy się tylko domyślać.......... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
matamata może się tutaj odezwie.. Wiem od aga.k, że matamata go widziała po pracy.. ponoć spał na słomie, którą mu matamata rozrzuciła, więc dziś mu dołożyła... Chyba dzisiejsza noc, i kolejny dzień i noc mają być najgorsze.... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ponoć matamata go dzisiaj rano nie widziała.. Miała go po pracy szukać... Na razie nic nie wiem.. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
aga.k mi napisała, że firma wycofała się ze zlecenia przez media i przez nas, bo wydzwanialiśmy i pisaliśmy smsy, maile, zamiast "spokojnie czekać". Ta druga firma wynajęta przez gminę też. No i sami widzicie. Trzeba było [U]spokojnie czekać[/U]! Nie przejmować się, że mrozy, że może Misiek zamarznie! Przecież to pies "wolnożyjący".. Kpina normalnie... Teraz będą nas obwiniać, bo naciskaliśmy. To koniec... koniec dla Miśka........... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Wiem, że to zabrzmi strasznie... ale... gdyby Misiek się poddał, gdyby nie przetrzymał mrozów, musimy zrobić wszystko, by nikt z gminy nie zdążył go "sprzątnąć".. Bo potem będą udawać, że skoro psa nie ma, to pewnie gdzieś poszedł, ktoś go przygarnął.. Miśkowi to nie pomoże, ale nagłośniona historia może wpłynie na los innych bezdomnych zwierząt... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
A ile jest takich psów... ile takich, które mają właściciela, zamarznie tej zimy? :( matamata - myślisz, że nie zjada przez próby tej "firmy" wynajętej przez gminę? Czy dlatego, że nie zdąży, zanim zamarznie? Misiek, Misiek.. wytrzymaj i tę noc.. -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']sunia po operacji dochodzi do siebie, przez 3 dni była w szpitaliku, żeby mieć ją na oku. Na razie nie ma sygnałów, żeby coś było nie tak ;)[/QUOTE] Super!! :) I jeszcze raz - wielkie dzięki :Rose: -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Trzeba koniecznie dzwonić, uzmysłowić im, że dopiero się piekło rozpęta jak zabiją Miśka tymi tabletkami! Idioci! Już widzę tą firmę, pewnie wysłali kogoś z urzędu, żeby proszki dosypał. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zajęła się, tzn. w końcu wynajęła firmę wyłapującą. Z tego co wiem, chce ponownie tej samej firmie zapłacić, ale właściciel nie odpowiada na telefony, smsy. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Gmina w końcu się zajęła, tyle że nikt się nie chce podjąć wyłapania Miśka. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że właśnie może, z takim sprzętem.. Tylko chęci troszkę więcej! To nie jest udomowiona sarenka, do której można podejść na odległość kilku metrów i strzelić środkiem usypiającym... Wystarczy trochę pokombinować, trochę sprytu i dobrych chęci i z takim sprzętem mógłby Miśka "ustrzelić"! -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Marzę o domku dla obu.. Czasem cuda się zdarzają.. ;) -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Firma wie, że media się sprawą interesują. Ja myślę, że po prostu pan się obawia, że nie uda mu się Miśka złapać (słyszałam opis jego działań i nie pasuje mi to do profesjonalnej firmy) i nagle się okaże, że profesjonalizm tej firmy jest mocno przesadzony :/ -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Asiu - dzięki za wieści i za pomoc!!!!!!!! Trzymam kciuki za domek dla obu psiaków.. Tobiego i sunię, oboje sama bym wzięła.... Ale u nas tyle bied, brak DT, muszę "trzymać miejsce" dla jakiegoś "awaryjnego przypadku"... -
Aleeeee cudne!!!!!!! :) Biszkoptowa ma ekstra uszy :lol: A czarna ma śliczne umaszczenie :lol: Super dziewczyny :)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
karusiap - dziękuję za odpowiedź :) Fajnie, że możecie się tak umówić z właścicielem hoteliku i spłacać po troszku te swoje psiaki... My niestety nie mamy takiej możliwości.. Nie ma nic w pobliżu... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Smoka nic nowego.. Dobrze mu tam gdzie jest.. W końcu ma jedzenia pod dostatkiem i ciepły kojec.. I może biegać ile chce... Tylko skąd wziąść na to pieniądze... Odwieczny problem... :( -
Widzę Aga, że odwiedzasz wszystkie nasze psiaki :) Szkoda, że wciąż domków brak... Barry, szczeniaki, koleżanka Misi, Pikuś... ech..
-
Też podniosę.... Ależ tu ruch mamy ;)
-
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Ludzie to czasami prawdziwe, bezduszne potwory. Postaram się wpłacić jakąś symboliczną sumę dla piesków. Jaki dopisek ma być na przelewie? I gdzie pieski teraz są?[/QUOTE] Psiaki są teraz pod opieką KTOZ i najlepiej by było wpłacać już na ich konto.. Poproszę Asior, żeby podała. Piesek jest w DT, a sunia w hoteliku.