-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Cześć dziewczyny ;) Czy możecie zdradzić, ile za jednego psiaka płacicie w hoteliku? Szukamy jakiegoś fajnego i niedrogiego... Bez tego nie jesteśmy w stanie działać.. Na razie wszystko bierzemy do siebie, ale ileż można.. -
Figa - my też mamy takiego staruszka w hotelu, miał obiecany dom, niestety chętni się wycofali i najprawdopodobniej spędzi tam resztę życia.. Ma dobrze, 100 razy lepiej niż tam, skąd go zabraliśmy... Ale świadomość comiesięcznej opłaty - 400 zł mnie przeraża... Mamy tylko dwie deklaracje - 100 zł i 13 zł..
-
A jak z wpłatami? Deklarowicze wpłacają? Będzie za co utrzymać chłopaka w hoteliku? A jeśli to będzie kilka lat? Wybaczcie mój sceptycyzm, ale zmieniła mi się teraz sytuacja, jestem teraz inspektorką ds. ochrony zwierząt na zasadach wolontariatu, mamy dwa psy w hoteliku, deklarowicze w jednym przypadku się wykruszyli, w drugim nie ma ich wcale.. Dlatego mnie osobiście zobowiązania hotelikowe przerażają..
-
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Najważniejsze, że ma teraz kogoś, kto o niego dba i przytula, nawet jak już mu dużo czasu nie zostało.Podaj jeszcze Aguś linka na FB.[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/events/275604699159348/[/url] Wydarzenie :) -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mam bardzo złe wieści... Psiak nie widzi... Nie chodzi przez zmiany neurologiczne... Ma prawdopodobnie jakiegoś krwiaka w mózgu ale za starego, żeby lekami go "rozbić".. To może postępować, to już właściwie wygląda nieciekawie, bo małemu czasem przednie łapki odmawiają posłuszeństwa.. sztywnieją i nie jest się w stanie nawet podnieść z ziemi.. Biedny zczołguje się z legowiska, żeby się na podkład załatwić.. To wszystko przez wypadek, musiał mocno w głowę dostać.. Trzeba mu zrobić tomografię, a to koszt 1000 zł.. Bardzo prosimy o wsparcie.. -
Piesek jest mocno zestresowany, przerażony, a jednocześnie spragniony kontaktu z człowiekiem.. Wczoraj nie chciał wyjść z transporterka.. Musiałam go przenieść, bo było mu gorąco, dyszał straszliwie.. pewnie częściowo i ze stresu.. Kiedy go wyjmowałam z transporterka - od góry, bo przez drzwiczki się nie dało, piszczał przerażony.. Przełożyłam go do dużej klatki, przykryłam troszkę od góry, żeby mógł się "schronić", schować, uspokoić.. Przynajmniej ma więcej miejsca i nie jest tak gorąco.. Niestety mimo, że cieszy się strasznie na nasz widok, nie chce wyjść z klatki. Wysuwa pyszczek do głaskania, poszczekuje, ale nie ma odwagi wyjść.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc02796gr.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5970/dsc02796gr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/dsc02801w.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1733/dsc02801w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc02798uc.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7117/dsc02798uc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dsc02791nt.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5559/dsc02791nt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc02754qd.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1630/dsc02754qd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Wczoraj inspektorzy OTOZ Animals odebrali łysego szczeniaka.. Psiak miał być leczony przez "właściciela", który twierdził, że właścicielem nie jest, że szczeniak się do niego przyplątał.. Niestety człowiek ten nie spełnił obietnicy, nie podjął leczenia, podjęliśmy więc decyzję o odebraniu zwierzęcia. Szczeniak jest teraz u mnie, docelowo ma trafić do DT w Warszawie. Jak zobaczycie na zdjęciach, psina jest praktycznie całkowicie łysa, owłosienie jest bardzo rzadkie, miejscami skóra jest naga. Potrzebne są pieniądze na transport do Warszawy, a także na leczenie, które może być długie i kosztowne... Bardzo prosimy o pomoc.. [B][COLOR="purple"]Nr konta: 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP IBAN: PL 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 SWIFT: B PKO PL PW 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 OTOZ Animals ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia z dopiskiem: darowizna + łysy szczeniak[/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/imgp6012.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4599/imgp6012.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Jak zaszczepie to powiem ile ;-)[/QUOTE] Ok, dzięki :) LILU - masz koty? Ciekawi mnie, jak Badi reaguje na nie.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Na razie cisza. Po za tym Bady ma szczepienia p/wściekliźnie aktualne do 20.01.2012.[/QUOTE] Zaszczep go proszę, daj znać ile to wyjdzie i czy chcesz pieniądze z góry, czy razem z zapłatą za hotel. -
Śliczny psiak.. Czekam na wieści, jak się czuje po operacji..
-
[quote name='masza44']Będę je reklamować nowym Państwu- może mają fajnych znajomych chętnych na psiaki- a tych do koloru do wyboru...Jak zamknę ostatni bazarek i ogarnę się trochę z moimi sprawami mam w zanadrzu bazarek na Wasze psiaki i kociaki.[/QUOTE] Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! :Rose:
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Nie mam pomysłów.............. :sad: -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Natalka/Kasia w nowym domu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/kotka001.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2731/kotka001.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/kotka002.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/983/kotka002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] :) -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
No załamujące to wszystko... Spadł śnieg, może firma wyłapująca znów spróbuje? Trzeba pewnie przycisnąć urzędników.... Ja się boję, że on na tej trawie zamarznie... przecież nie ma szans, jak temperatura spadnie do -10, -15 stopni w nocy... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ale się zima zrobiła......... Śniegu tyle....... Martwię się o Miśka... Mam nadzieję, że schroni się w budzie..... Ale jak temperatura spadnie do -20 stopni w nocy........... -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Oddali, zrzekli się :) Psiaki będą teraz pod opieką KTOZu, dziękujemy za pomoc!!! :Rose: -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy deklarację 100 zł miesięcznie dla Smoka od p. Izabeli C.-L. z FB. Jeśli aśka-od-dagona potwierdzi swoją deklarację, będziemy mieć kolejne - 13 zł.. Jeszcze "tylko" 277 zł.... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Dorothy :Rose: -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy pieniądze tylko na dwa miesiące hotelowania......... Nie wiem, co zrobimy, jak się skończą...........