-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='Sarunia-Niunia']Cudna, biedna i tak bardzo potrzebuje domku i KOGOŚ, kto da Jej serce i miłość!!!!! [B]Domek bardzo pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!![/B] Choćby tymczasowy, bo następny ślepy biedaczek czeka w kolejce do domku Agi....[/QUOTE] Dokładnie.................. Zobaczcie film: [url]http://www.youtube.com/watch?v=yioehEAdRhU&feature=youtu.be[/url]
-
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Tobi wczoraj wrtócił z lecznicy.. znów jest całkowicie sparaliżowany :( ja już nie wiem co jest :([/QUOTE] Kurcze................. :( -
Tosia dzisiaj, po wizycie u weterynarza: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc03273k.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3667/dsc03273k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dsc03275j.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5319/dsc03275j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsc03276x.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6343/dsc03276x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tosia ma piękne ciemnobrązowe umaszczenie, a nie - jak myślałam - czarne :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/576/dsc03278y.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2452/dsc03278y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sunia spała pięknie całą noc, rano dostała jeść, zjadła pięknie, napiła się ciepłej wody :) Zaraz jedziemy na zastrzyk do weterynarza.. Dosypało u nas śniegu... :(
-
Wiecie, nie mogę przestać myśleć o innych psiakach... Dosypało dziś śniegu... Ech..... Wiem, że się powtarzam... Ale to w kółko w mojej głowie.. jak film się przewija.......... i zimno mi cały czas.........
-
Tosia chyba próbuje zniknąć, żeby tylko nie przeszkadzać.. Cały czas leży w kołderce... Będę jej musiała wymienić, bo podsikuje po kroplówce.. Nie wstaje wogóle, tylko zmienia pozycję w transporterku, bo tam się ulokowała...
-
Myślę, że wrzucić można, niech się domek "szuka" :) Zanim się znajdzie to zapewne troszkę minie, do tego czasu ją podkurujemy ;) Ja bym ją najchętniej już wydała, żeby się za bardzo w niej nie zakochiwać ;) Ale tylko do dobrego domku! Jak pomyślę, ile tych bied tam jeszcze czeka...
-
Tosia w budzie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc03216e.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7956/dsc03216e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A to kolejne biedaki, które nie miały tyle szczęścia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc03220ue.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/328/dsc03220ue.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc03225f.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5015/dsc03225f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Czy to jest wystarczająca ilość słomy w budach???? Przy mrozie -30 stopni?[/B]
-
Mam nadzieję, nie dziękuję ;) Wiesz, ja bym ją chętnie zostawiła... Ale już myślę o tych biedakach, które tam teraz marzną w budach, nie ocieplonych, bez słomy, bez "zasłonek" na wejściu.... :( Zaraz będzie kolejna taka bieda do odebrania..........
-
Sunia cały czas śpi..... Leży cichutko, wogóle jej nie widać i nie słychać.. Cudna jest.... A w azylu czekają kolejne biedy........ Mam nadzieję, że Tosia szybko znajdzie dom.......
-
Jest maleńka, jamnikowata, mniejsza od mojego kota :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc03256c.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1763/dsc03256c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc03259z.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4917/dsc03259z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Wszystkie zdjęcia robione są już po operacji... Trochę "na siłę", sunieczka najchętniej leży sobie w transporterku, zawinięta w kołderkę.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsc03250p.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9465/dsc03250p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc03251v.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4310/dsc03251v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc03252x.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6568/dsc03252x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc03253uw.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/260/dsc03253uw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/dsc03255m.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5360/dsc03255m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Długo by opowiadać... Jedno wiem na pewno - uratowałam jej życie podejmując decyzję o "adopcji".. Wzięłam ją od razu do weterynarza - diagnoza: wysoka ciąża i przepuklina.. jelito zapętlone w przepuklinie.. wstępnie umawialiśmy się na zabieg na jutro.. ale sunia zaczęła rodzić.. Pani doktor podjęła decyzję natychmiastową, ściągnęła drugiego lekarza i operowali.. Okazało się, że w przepuklinie był róg macicy.. Nie urodziłaby sama.. Konałaby w mękach.. Dodatkowo wątroba jest zażółcona.. Szczeniaczki były 3... Duże.. Ich tatuś musiał być spory.. A sunia? Taka maleńka, drobniutka jamnisia... Strasznie wychudzona.. Kręgosłup i żebra na wierzchu... Dlaczego szukam jej domu? Jestem inspektorem.. Brakuje nam tutaj domów tymczasowych, bierzemy wszystkie biedy do siebie... Może niedługo znajdziemy kolejną "Tosię" i nie będziemy mieli gdzie ją umieścić... Dlatego - choć już się w niej zakochałam - szukam jej nowego domu.. Żeby mieć miejsce dla innych... Proszę również o pomoc - zabieg kosztował 250 zł... Dojdą jeszcze koszty antybiotyków, dodatkowych badań... Jeśli ktoś mógłby wspomóc, choćby symboliczną złotówką, będę ogromnie wdzięczna.. [B]Nr konta: 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP OTOZ Animals ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia z dopiskiem: darowizna+Tosia[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc03262o.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1596/dsc03262o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A no nic ciekawego... :( Zero odzewu z ogłoszeń... Jest nadal u pani, która go przygarnęła.... Dobrze, że chociaż on i kolega dostali ciepłe budy....
-
[quote name='Renata N']Pozostałe dwie dziewczynki też już mają swoje wspaniałe domki! Jakoś dziwnie cicho zrobiło się w domu ;)[/QUOTE] Ty nie kracz!!! :P :lol:
-
Cały czas myślę o tej suni... Budę miała lichą..
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[quote name='matamata']Dziś było o Wasilkowie i o tym jak to urzędnicy zdecydowali, że psy, które sa przez kogoś dokarmiane już nie są bezdomne - są tego kogoś, kto je dokarmia i to już nie gminy problem.[/QUOTE] Nie pierwszy raz się z tym spotykam... :/ -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nie oglądałam.. A co było?? -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ja z niecierpliwością czekam na wieści od matamata.. Rano znów go nie było.... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ale pewnie, gmina może wynająć jakąś inną, "cudowną" firmę, która znów spróbuje podać Miśkowi sedalin, bądź inny lek. Ludzi, którzy nie pomyślą, że pies, który to zje, może się spłoszyć, wybiec na ruchliwą szosę, bądź uciec w pola i zamarznąć. I uważam, że tutaj gmina miałaby prawo się bronić - przecież wynajęli już chyba 3, albo 4 firmy. Żadna Miśka nie złapała. A że firma popełniła błąd i pies zginął? -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
My nie jesteśmy TOZ. OTOZ Animals - Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals ;) Tak, Figanna, to jedyna taka frma w naszej okolicy. Jedyna, w której pokładaliśmy nadzieję. Z tego co wiem, w Tarnowie nie ma nikogo, kto miałby strzelbę Palmera. W Brzesku ma ją wet, ale oni strzelają tylko do zwierząt w klatkach. Nic mi nie wiadomo o innej "sensownej" firmie, która działałaby w naszej okolicy. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ja też mam dość zimy.. i to bynajmniej nie przez wzgląd na siebie............. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Kurcze, tam na polach jest pewnie z -25 stopni..........