Nie będziemy wozić nigdzie Sebka, jak już figamaga nie będzie mogła, ja go wezmę na tymczas :)
Moja sunia azylowa wczoraj poszła do nowego domu.. :)
Dziś pan dzwonił i mówił, że robale zaczęły jej z pupy wyłazić ://///// A wzięłam zdrowego psa :////////// Nie dość, że szczenna, w wysokiej ciąży, do tego z przepukliną, to jeszcze zarobaczona!! W kale wykryli tasiemca :////
Wątek Tosi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222362-quot-Adoptowa%C5%82am-quot-rodz%C4%85c%C4%85-suczk%C4%99...-Tosia-szuka-domu....?p=18552923[/url]
[B]AgaG[/B] - witaj!!!!! :)