Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. :lol: Dobre jesteście :lol: Przynajmniej wesoło się u Sebusia zrobiło ;)
  2. [quote name='Panna Marple']Wszyscy mi to mówią:cool3:;)[/QUOTE] [quote name='paula_t']i skromna do tego;)[/QUOTE] :lol: :multi:
  3. [quote name='Panna Marple']No to od mniej więcej 20 minut już zostało 210 do nadrobienia:lol:[/QUOTE] Nie wiem, jak Ci dziękować... :multi: :loveu: :Rose:
  4. Tak, faktura za hotelik.. 310 zł.
  5. [quote name='Panna Marple']Czy kasiora ode mnie doszła?[/QUOTE] Tak, właśnie widziałam rozliczenie :) Dziękujemy bardzo :Rose: Nie mogę przekleić tego rozliczenia (od aga.k) bo nie mam excela..
  6. Wiem, mondralala.. Ja już nie daję rady ze wszystkimi wydarzeniami, wątkami, bazarkami, rozliczeniami....
  7. Z tego co wiem figamaga ogłasza go gdzie się tylko da....
  8. Zaraz poszukam, wybacz..
  9. To było prawie 7 lat temu... Jak ten czas leci...
  10. [quote name='malagos']a życie toczy sie dalej. I całe szczęście.[/QUOTE] Tak ;) Choć czasem chętnie cofnęłabym się w czasie ;) chociaż na chwilę ;)
  11. Jak mogłybyśmy zapomnieć.. ;) tanitka - dobrze pamiętam, że to Ty przyjechałaś po Dropka do Tarnowa?
  12. Dobrze Kasiu :) Czasem rozmyślam, czy dobrze zrobiłam usypiając Romusia.. Myślę o Czarusiu i o tym jak się męczył przed śmiercią... Ale chyba najczęściej wspominam te miłe chwile :) Wieczór, kiedy moja siostra z wolontariuszką krakowskiego schroniska przywiozły mi oba psiaki :) Pierwsze wspólne chwile :) Spacery, szaleństwo, kiedy wracałam z pracy :lol: Tylko psy potrafią się tak cieszyć.. Tyle czasu upłynęło, tyle się zmieniło.. Czasem tak mnie coś ściska.. że to się wszystko tak nieodwracalnie zmienia..
  13. I ja pamiętam... (*)
  14. Dzięki za odwiedziny malagos :)
  15. Dzięki Dorotko za to zdjęcie... Cudna Bunia... :)
  16. Sebek jest w hotelu Amok pod Krakowem..
  17. Czaruś... Romuś... Pamiętam... (*)
  18. Długo utrzymywałam kontakt mailowy z właścicielem Milki :) Niestety urwało się... Ale wiem, że Milka trafiła do cudownego domu :)
  19. Oj, Smoku, Smoku.... Pamiętam... (*)
  20. Pamiętam.... (*)
  21. Pamiętam.... (*)
×
×
  • Create New...