-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
paula_t - nie umiem pisać dobrych tekstów.... -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
_Aga_ replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Też mnie ciekawi, co u Tibi? :) -
Super :) To straszne, że nie ma żadnego odzewu.. Z Badim jest podobnie...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy, naprawdę :Rose: Każda złotówka jest na miarę złota dla nas :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :Rose: Na pewno doszło, aga.k zaktualizuje wkrótce ;) Ona ma strasznie dużo tego rozliczania, bo zbiera na wiele naszych zwierzaków, płaci faktury, itd.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zaktualizowałam w trzecim poście, ale aga.k musi sprawdzić.. No i idzie niedługo opłata za styczeń.. Badulkowi niewiele zostanie.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
aga.k sprawdzi i dopiszemy czego brakuje. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie, na szczęście Badi ma zapas.. Ok. 700 zł.. -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy!!! :Rose: -
Fuks - ponad 1 tys. złotych na minusie! Nie ma domu, nie ma kasy...
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
koosiek aktywna na dogo była ostatnio we wrześniu... To raczej nie wróży dobrze... Pewnie już się tu nie pojawi... -
I ja podnoszę :)
-
No pewnie... Przecież i tak kociak będzie sobie musiał sam radzić..
-
Niestety Gabi nie żyje.. Wyniki krwi były fatalne.. Mocznik bardzo wysoki.. Została uśpiona w piątek... Może skopiuję mój opis z FB.. [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pojechałam z Gabi po pracy.. Nie chciałam rano z dziećmi i na szybko.. Chciałam ją jeszcze wygłaskać, odwlec to co nieuniknione.. Kiedy zobaczyłam kolejny atak Gabi po powrocie z pracy, wiedziałam, że nie ma na co czekać... Trzymałam tą kruszynkę miotającą się w konwulsjach i myślałam tylko o tym, by skrócić jej cierpienia. A i tak dziesięć razy pytałam weta, czy na pewno musimy to zrobić.. Byłam z nią do końca.. Tyle wycierpiała... :([/FONT][/COLOR][/LEFT]
-
Śliczny....
-
Super, dziękuję :Rose:
-
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dostałam pierwszą fakturę za leczenie Gabi: 293 zł....[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]A to nie koniec.. ******************** [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gabi nadal nie chce jeść.. Czuje się nieco lepiej.. Jeździmy na kroplówki 2 razy dziennie.. Nie wiem, jak długo dam radę, bo jeszcze pracuję, mam małe dzieci i oprócz Gabi inne zwierzaki.. Mam nadzieję, że obie wytrwamy ;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W czwartek pobierzemy krew.. Mam nadzieję, że wyniki dadzą nadzieję.. Nie wyobrażam sobie, że po takiej walce będę musiała podjąć decyzję o uśpieniu.. ************************ Nie czekaliśmy do czwartku z pobieraniem krwi.. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gabi dziś dostała drgawek... Zaraz przed wyjazdem na kroplówkę.. Wet pobrał krew, podejrzewa zatrucie mocznikiem.. Gabi nadal nic nie chce jeść... Jeśli wyniki będą złe mimo podawania kroplówek, będę musiała podjąć decyzję najgorszą z najgorszych... Teraz Gabi siedzi ze mną, a właściwie leży na moich kolanach.. Jest bardzo słaba.. Kilka lepszych dni i znów "dołek".. :([/FONT][/COLOR][/LEFT]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny, że pamiętacie o Badusiu :Rose: -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pozostaje trzymać kciuki......... -
Zerkam do niego... Nic się u Sebusia nie dzieje.. Zbieram na niego na bazarkach.. Zero odzewu na ogłoszenia.. Czyli po staremu...
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Moniko!! :Rose: -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa, co z dziadkiem... -
Super :multi: Jakie śmiejące pychole :loveu:
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy!!!!! :Rose: -
Zapraszam raz jeszcze na bazarek dla kolegi Sebka - Badiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237553-Krymina%C5%82y-Sumi%C5%84ska-filmy-dla-Badiego-na-hotelikowanie-16-01[/url]
-
Nie jest dobrze.. Płyn się zbiera, krwi się pobrać nie da, bo kotka mimo iż pije, jest odwodniona... Bo cały płyn w brzuszku się zbiera.. Dlatego nawet nie ma sensu nawadnianie, bo i tak wszystko pójdzie w brzuch... Wet dziś zrobił test na białaczkę, na szczęście wyszedł negatywny.. Jutro jak się uda zrobimy test na FIP... Gabi nadal na antybiotykach... Karmię ją na siłę karmą ze strzykawki.. Do tej pory rachunek za leczenie wynosi 140 zł...