Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Jak może coś takiego przeszkadzać... :shake: Romek jest łysy w kilku miejscach, jedno oczko ma białe, rozerwaną powiekę.. I jakoś nie odwracam wzroku z obrzydzeniem... Ktoś, kto pokocha Teosia, ulituje się nad biedakiem, nie będzie patrzył z obrzydzeniem..
  2. Teraz już go nic nie boli - on tam teraz czeka na Was... szczęśliwy... I już pewnie za Wami tęskni..
  3. Szukamy domku dla tego biednego psiurka!!
  4. Strasznie mi przykro.. Dobrze, że Mazak trafił do Was... Mimo dzielących Was kilometrów - odnaleźliście się.. Wierzę, że tak miało być.. Mazak w końcu jest szczęśliwy.. Tak psy powinny odchodzić - w dobrym, ciepłym domu, otoczone miłością ludzi, których same kochają nad życie...
  5. Ten psiaczek musi znaleźć nowy dom!! Jest młodziutki, śliczny i marnuje się w schronisku :shake:
  6. Trzeba młodzieniaszka rozreklamować... Biedulek... Popiskiwał dziś jak mnie widział - tak bardzo chciał wyjść z boksu... :shake:
  7. Aga ma rację Dorotko :) Moje psiaki też były stanie tragicznym, a teraz tylko "od czasu do czasu" coś im dolega ;) Będzie dobrze!! Myślimy o Was..
  8. No cóż - jego kolega bezimienny cieszy się dużą popularnością dzięki allegro i ogłoszeniu w Gazecie Wyborczej.. Zobaczymy, czy i ten młody psiaczek znajdzie "przy okazji" domek ;)
  9. Pigwa do góry!! A tekst mnie rozwalił... :-(
  10. Też uważam, że allegro daje dużą szansę na dobry domek!!
  11. Za szybko spadasz - maleńka... :-(
  12. Pigwa do góry!! Proszę - niech ktoś jej podaruje na te ostatnie chwile odrobinę miłości...
  13. Pigwa musi być na pierwszej stronie!!! Ona musi znaleźć dom!!!
  14. Ona musi znaleźć dom... Musi zaznać choć przez chwilę miłości i ciepła... Boże... :-(
  15. Biedny psiurek.. Jest młody, wesoły, byłby cudownym towarzyszem człowieka... A siedzi zamknięty w ciasnej klatce... :shake:
  16. Jeśli dziewczyna z Jeleniej Góry zdecyduje się na "mojego" yoreczka, to mogę ją poprosić, żeby zabrała i Polę.. Tyle że ona będzie pociągiem i zastanawiam się, czy da radę z dwoma psiakami... :roll:
  17. Oj, niuniuś, gdybyś był sunią, jak myślałam, pewnie miałbyś już domek... :shake:
  18. W porządku - już nie wymiotuje - tylko ten jeden dzień po szczepieniu był taki dziwny. Teraz już mu przeszedł strach przed pójściem na spacer :grins: Poza tym zaczął znów poszczekiwać na tego psa, który go zaatakował :mad: - czyli wniosek z tego taki, że cała przygoda Czarka niczego nie nauczyła :PROXY5:
  19. [quote name='Agnieszka-Małek'] Młody psiaczek będzie wystawiony na allegro przez kochaną Irmę :calus: Bardzo bardzo dziękujemy :loveu:
  20. Oczywiście chodzi o psiaka z tego wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22149
  21. Tak. To Pani z którą rozmawiałam na temat psiaka.. Mówiłam jej, że z tą odległością będzie problem.. Nie sądziłam, że zacznie sama, na własną rękę szukać transportu.. W sumie wolno jej, pies nie jest zarezerwowany.. Choć zgłosiła się do mnie super Pani Iwona z okolic Łodzi, która mówiła, że psiaka chce zabrać w przyszły weekend.. Poza tym ma się pojawić ogłoszenie w Gazecie Wyborczej - liczę na to, że znajdzie się ktoś mieszkający bliżej Tarnowa, kto zechce psiaka zaadoptować..
  22. Sunia, czy psiak - nieważne.. Dalej tam siedzi... I nikt się nim nie interesuje...
×
×
  • Create New...