Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Zobaczyłam zdjęcia Rezusa na stronie schroniska w dziale Psy do adopcji :( Biedny pies... Wiem, że mój żal nic tutaj nie da.. Tak psy nie powinny odchodzić :shake:
  2. Podnoszę bidusię!! Może się komuś spodoba - młoda, wesoła przylepka??
  3. Wiesz - między boksami jest siatka - jest już tak wygięta, że wnioskuję, iż sunie się tam nieźle atakują :roll: Nie wiem, czemu jej nie przeniosą do innego boksu :niewiem: Dziś miałam za mało czasu, żeby o wszystko popytać - jechałam razem z panią collaka i byłam od niej uzależniona, a ona chciała stamtąd jak najszybciej jechać.. W sumie zawsze mam za mało czasu, bo jadę z kimś.. Samochodu nie mam, a nic tam nie jeździ.. Pozostaje mi rower, jak śnieg stopnieje..
  4. Jest młodziutka, ma ok. 1,5 roku, śliczna, tak bardzo chce zwrócić na siebie uwagę :shake: Ale... nie lubią się z koleżanką z boksu obok.. Szpara jest na tyle duża, że mała już oberwała porządnie - ma rozwalony nosek :-( Ale to nic.. Dziś zobaczyłam, że sunia ma pokiereszowaną prawą przednią łapkę - ubytki tak duże, że miałam wrażenie, iż widać kość.. Kierownik przy mnie łapkę opatrzył - tzn. spryskał jakimś środkiem, ale ponieważ niunia nie ma kołnierza, zlizuje wszystko :shake: Trzeba ja stamtąd wydostać, zanim stanie się coś gorszego :-(
  5. :multi: :multi: No to czekamy na zdjęcia ;)
  6. Myślałam, że małe psiaki są bezpieczne w schronisku :-( "Bezpieczne" = nie grozi im zagryzienie...
  7. Strasznie mi przykro... Dziś mógłby mieć swój domek :placz: :placz:
  8. Jakim cudem???? Taki mały psiak - to w jakim on był boksie?????? Cholera!! :placz: :placz: :placz:
  9. Franuś łobuziak szuka domu!! ;)
  10. Hop do góry - pora się przypomnieć!!
  11. Strasznie biedny psiak :shake: Oby ktoś sensowny zadzwonił :happy1:
  12. No to pozostaje za słodziaka trzymać kciuki!! Ma taką smutną minkę, że na pewno kogoś za serducho złapie!!
  13. [quote name='kiwi']aga super zdjecia,ale romus wygladal na znacznie mniejszego na poprzednich :splat: albo ty taka malutka ;) :cool3:[/quote] :evil_lol: To chyba ja taka malutka, bo Romuś jest naprawdę mały - mniejszy od Kruszynki :lol: Mniejszy = niższy :evil_lol: Bo w sumie szerszy od niej jest (na razie :razz:)
  14. [quote name='Ania-Sonia'] Teraz dawaj Czarusia. Przecież też należy do rodziny! :p :loveu:[/quote] Proszę bardzo - tyle że Czaruś woli solo :evil_lol: No i biedny nie wie, że jak się chce udawać, że się śpi, to trzeba oczka zamknąć :lol: :iloveyou: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/346/czarek5xk.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Patia']Agnieszko , w wolnej chwili wstąp do : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924[/URL] i pokaż tam swoich panów.[/quote] Chętnie ;) Dzięki [B]Patia[/B] :) [B]Ania-Sonia[/B] - prawda, że pięknie Romuś pozuje?? :loveu:
  16. Ali do góry!! I proszę mi się nie kłócić z Wikingiem!! ;)
  17. A tu Romuś - pierwszy gość na imprezie - z panią :loveu: Czaruś uciekł przed paparazzi :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/4716/00070lc.jpg[/IMG][/URL]
  18. Do góry Franek, po domek!! ;)
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4814/tnhpim04196li.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1456/tnhpim04208rc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4290/tnhpim04210qa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9466/tnhpim04239sc.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...