Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ale super!!! :loveu: Normalnie Ci zazdroszczę Dorotko!!!
  2. Tylko że u nas jak nie urok to... sama wiesz ;) Wczoraj zauważyłam, że Czaruś kuleje :roll: Efekt chyba wskakiwania na łóżko i zeskakiwania oczywiście... Zobaczymy - jak mu nie przejdzie, pójdziemy do weta.. Poza tym wczoraj się niunie pogryzły - zaczął kto??? No oczywiście, że Czaruś!! :angryy: Efektem jest spuchnięty i cały fioletowy palec - mój, bo próbowałam ich rodzielić, a Romuś dostał w okolicy oka i w łapkę.. Czaruś - bez uszkodzeń.. Na zakończenie walki, jak już ich rozdzieliliśmy z mężem - przypieczętowali pakt w jeden możliwy sposób :evil_lol: - zesiurali się, obaj!!!! Posprzątałam :roll:
  3. Podnoszę!!! Z allegro zero odzewu :shake:
  4. [quote name='AgaG']Na tym ostatnim zdjęciu Agnieszko czarus wygląda, jak jakieś bardzo ezgotyczne zwierzątko, wcale nie jak pies...:lol:[/quote] Powiem mu to :evil_lol: Może się ucieszy, że wygląda tak zagranicznie :evil_lol: :evil_lol:
  5. Czaruś się ostatnio wycwanił i rano jak jeszcze śpimy, wkrada się do nas na łóżko :mad: A nie daj Boże próbując się obrócić odchylę kołdrę - Czaruś hyc... i już grzecznie śpi przytulony do mojej nogi :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/610/czarek6dn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3065/czarus5gq.jpg[/IMG][/URL] A tu pani "pracuje", ale nie zapomina o Romusiu i obowiązkowe mizianko jedną ręką, drugą stukam w klawiaturę :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6114/romek1mj.jpg[/IMG][/URL]
  6. Hehe :lol: Dokładnie tak Camaro :evil_lol:
  7. Psy to bardzo mądre stworzenia ;) Może wiedzą po prostu, że mała przeszła już wiele i chcą jej resztę życia osłodzić ;)
  8. Już się nie mogę doczekać :multi: :multi: Nawet sobie myślałam po cichu, oglądając zdjęcia Hoski, że Bunia coś dyskryminowana jest :cool3: Że niby mniej fotogeniczna, czy co?? :mad:
  9. I kolejne zdjęcia Pigwuni :loveu:
  10. Ja nie wiem, co z tym psiakiem będzie, jak nie znajdzie szybko domu :shake:
  11. Piękne!!! :multi: Bunia w raju :loveu: :loveu:
  12. Ale fajnie!!!! :multi: No teraz możemy wyciągnąć jeden wniosek - każdy pies - nawet taki, który całe życie spędził w schronie - czeka na swój dom, swoją Panią, Pana, i gdzieś tam, po cichutku marzy o mizianiu, zabawach i spaniu obok łóżka ;)
  13. :multi: :multi: :multi: No cudnie!!!! HURRRRAAAAAAAAAA!!!!! :laola:
  14. E tam, ciocia Agnieszka bez Was nic by nie zrobiła :lol: Strasznie się cieszę, że Bunia jest w dobrym domku otoczona miłością, troską, czułością :iloveyou: I aż mnie serce boli, że ona tam tak długo czekała, aż ją znajdę :shake: A wystarczyło się wcześniej bacznie rozejrzeć i wypytać :roll: Teraz już zwracam uwagę na wszystko..
  15. Tak - coś w stylu: spróbuj mnie wygonić :evil_lol:
  16. No właśnie... Nikt się psiakiem nie interesuje... :shake:
  17. Dorotko - Romek też tak wyglądał, jak go wzięłam ze schronu.. Chudy w talii, a "bary" rozszerzone :lol: W talii trochę przytył, a klatkę piersiową ma taką baryłkowatą, jak to opisujesz u Buni.. Może to jest tylko kwestia wychudzenia i takiej budowy??
  18. Pigwuniu - teraz może być już tylko lepiej!!!!
×
×
  • Create New...