Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Kurcze, nie znam się - 40 kg?? :cool3: :loveu: :loveu:
  2. Już prawie rok minął... Zawsze będę pamiątać Szoka.. Może dlatego, że miał być mój?? :-( (') (') (')
  3. [B]Alaa[/B] - damy radę ;) Będziemy się ciapać :lol:
  4. [quote name='malagos']W obecnej sytuacji politycznej ten "Roman" nie brzmi dumnie :cool3:[/quote] hehe, aleś mnie zażyła :evil_lol: Wiesz, jakoś nigdy mi się nie kojarzyło z TYM Romanem :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='mariolka']normalka... nikt się nie interesuje staruszkami...[/quote] To nie tak.. Za dużo tutaj różnych wątków.. Za dużo różnych psich nieszczęść.. Na niektóre moje też nikt nie zagląda...
  6. No i czarny diabełek :evil_lol: który nie lubi się fotografować i ciągle ucieka przed obiektywem :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3739/czarekxy9.jpg[/IMG][/URL]
  7. A to mój "umęczony" Roman, odpoczywający po donośnym bardzo szczekaniu na powitanie powracającej z pracy pani :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3861/romekht2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6287/romek2pn7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4154/romek3ol7.jpg[/IMG][/URL]
  8. [B]Ania-Sonia[/B] - dziękujemy :loveu: Od razu nam lepiej po tych buziaczkach :razz: [B]JoSi[/B] - wiesz, jeden pan spojrzał na bidusia Romka i powiedział, że pewnie nie mam serca go uśpić :roll: A ja na to, że po co mam usypiać psa, który jest pełen życia, radosny i myślę, że (chyba) szczęśliwy, który ma po prostu osłabioną odporność i łapie różne choróbska, a zwłaszcza skóry.. Co innego, gdyby chorował na coś nieuleczalnego, gdyby bardzo cierpiał.. Pan myślę nie chciał źle.. Po prostu myślenie niektórych ludzi ogranicza się do tego, że "lepiej chorego, starego psa uśpić, niż miałby się męczyć" :roll: Tyle, że dla nich pies się już wtedy męczy, kiedy np. nie widzi, jak Romek...
  9. Niestety - smarujemy nadal.. A w sobotę chyba się wybierzemy do kontroli i pewnie cosik jeszcze na tą skórę dostaniemy.. Coś nie bardzo ta maść działa.. Ale nie mnie to oceniać - zobaczymy, co wet powie.. Romuś wygląda okropnie - resztki przerzedzonej sierści zatłuszczone maścią, różowa, świecąca tąże maścią skóra prześwitująca przez przerzedzone włoski :shake: Ale jemu to nie przeszkadza - nawet się zalecał wczoraj do małej, młodziutkiej ślicznotki :evil_lol: A ludzie się za nami oglądają i patrzą na mnie z dezaprobatą :evil_lol: Pewnie się zastanawiają, co ja temu biednemu psu zrobiłam :evil_lol: Prosimy o dalsze trzymanie kciuków :kciuki: Pozdrawiamy :)
  10. _Aga_

    Ma domek

    Taki piękny psiak i wciąż bez domu... :shake:
  11. Taki piękny psiak tak długo w schronisku... :sadCyber:
  12. Podnoszę śliczną sunię!!!
  13. Jakiej długości jest ten łańcuch?? Bo na zdjęciu wygląda na strasznie krótki :roll:
  14. kiwi - dzięki Tobie i Kam&Robi Magik przeżył naprawdę piękne chwile :Rose: Ja zawsze powtarzam - najważniejsze, że nie umarł samotny, nieznany, w schronie, że był ktoś, kto przeprowadził go za TM... Kam&Robi - wierzę, że Magik miał u Was jak w niebie :) Był kochany, to najważniejsze.. (') (') (')
  15. Trzymam kciuki!!! :kciuki: Oby znalazł domek.. Albo przynajmniej na tymczas, do hoteliku.. :kciuki:
  16. Podnoszę.. Tylko tyle mogę zrobić :shake:
  17. Ale fajna historia - oby wszystkie się tak szczęśliwie zakończyły...
  18. Podnoszę!!! Biedny psiaczek :shake:
  19. Psiak jest śliczny :) Szkoda tylko, że ludzie są tak mało tolerancyjni, jeśli chodzi o kalectwo zwierząt :shake: Może na allegro go dajcie - tam takie biedaki są zauważane..
  20. Najważniejsze, że nie odeszła samotna, w schronie... Był ktoś, kto ją przeprowadził za TM - i to jest piękne... (') (') (')
  21. Dziewczyny, cieszcie się, że tak sprawnie akcja przebiegła, że tyle osób zainteresowało się sytuacją psiaka.. To, że ktoś na dogo nie napisał, że coś tam już jest załatwione i nie trzeba się fatygować to jest nic... Poczytajcie wątki tarnowskie - praktycznie zero reakcji, nie mówiąc już o działaniu :shake: Choćby się chciało, to w azylu robią wszystko, żeby psiakom nie pomóc :shake:
×
×
  • Create New...