Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ten psiak wygląda na przerażonego :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/522/141791218zt71gh2.jpg[/IMG][/URL] A jaki ładny...
  2. [quote name='akucha']Ja mam inne preferencje... Dla mnie ona jest urodziwa :lol: Kobiety też są różne, a mężczyźni w każdej dostrzega piękno... W z wiązku z powyższym, ładna Muszka II o cudownym charakterze oznajmia, że szuka domu!!![/quote] To ja też mam inne preferencje :lol: I nie żartuję - naprawdę mi się podoba ta uśmiechnięta mordka :lol:
  3. Podnoszę biednego Rudika!!!
  4. [quote name='ANKA_89']przyjechał pan, któremu tak zależało na Rockym i stwierdził, że na zdjęciu wygląda inaczej:-? , ogólnie mu się nie podoba , ale gdyby nie miał psa to by go wziął, w sumie to troche pogmatwana sprawa, no i Rocky dalej siedzi w schronisku:([/quote] Nawet nie skomentuję :cool1:
  5. [quote name='lon_cia']a wystarczyłoby troche czasu i psiak by sie przezwyczaił:shake:[/quote] No właśnie.. Tyle, że niektórzy są wygodni.. i nie chce im się dać szansy psiakowi :shake:
  6. Najgorsze jest to, że leczenie Ciapka jest takie drogie.. Nawet gdybym nie miała swoich psiaków, nie mogłaby adoptować Ciapka, ze względu na koszty leczenia :shake: Myślę, że to odstrasza większość osób.. Dla mnie i dla wielu ludzi 200 zł miesięcznie to jest ogromna suma..
  7. Cały czas utrzymuję kontakt z panem Radkiem :) Milka ma się świetnie - jest rozpieszczana niesamowicie, ale pan Radek obiecuje, że się za nią weźmie :evil_lol: Wkleję w wolnej chwili kilka zdjęć ślicznotki :razz:
  8. No to trzymamy kciuki!! :kciuki:
  9. [quote name='anula1959']Ha, ha, ha !Czyżby jakaś rodzinka z tradycjami muzycznymi? [/quote] A i owszem :lol: Pani uczyła w szkole muzycznej :loveu:
  10. Przekazałam kilka najsensowniejszych kontaktów.. Może coś z tego wyjdzie?? Mam nadzieję... Rozmawiałam z Morgan - pan ponoć całował cały czas psiaka i chodził za nim na czworakach, pani usypiała go w ramionach jak dziecię - po prostu trafili nam się dogomaniacy :lol: Morgan miała trochę niemiłych przeżyć - psiaczek ochrzcił po drodze samochód :oops: Widocznie biedaka wytrzęsło na wybojach i ... :roll: Morgan - jesteś dzielna :Rose: :loveu:
  11. Rozmawiałam z mar.gajko - chyba świetny domek nam się trafił :lol: Zresztą dziewczyny same pewnie opiszą, bo ja nie byłam.. Pewnie jutro zadzwonię i popytam, jak się piesek miewa ;)
  12. Bunia jest śliczna :loveu: i jedna i druga :loveu: A dzięki Dorotce :Rose: tarnowska Bunia dostała szansę na życie :) Gdyby została w azylu, już byśmy za nią płakali...
  13. Jak duży jest psiak?? I w jakim wieku?? Nie mam już siły przeglądać wątku, więc przepraszam, jeśli już gdzieś to zostało napisane.. Mam fajny kontakt do miłej pani z Krakowa.. Mogę podać..
  14. Pewnie, że byłoby ok.. Tylko, że ja nie mam wstępu do azylu :placz: I nie wiem, jakie psiaki tam są, których nie ma :shake: Na stronie nie można polegać... bo i tak nie zamieszczają tam wszystkich psiaków....
  15. Acha, większość tych osób nie ma możliwości transportowych.. Ulka - podam Ci na pw najbardziej sensowne telefony.. Sama bym je wzięła, gdybym nie miała zakazu wstępu do azylu.. :angryy: Ale póki co "moje" biedy muszą poczekać.. Może Tobie się uda..
  16. Ta pani emerytka z Karmelickiej tez bardzo sympatyczna - jutro mam za darmo (bo już nie wyrabiam :oops:), zadzwonię do niej, bo koniecznie chciała pieska, miała dwa, jeden umarł ze starości, drugi jest starszy i schorowany.. Można by jej jakiegoś pieska znaleźć, chyba, że nie będzie chciała.. Tylko mi poddajcie pomysł, o jakim piesku jej mówić??
  17. Ulka - mam panią, mieszka za Bochnią, Niepołomicami (te okolice) - kocha jamniki, ma jutro dzwonić. Powiem jej o Tobie i spytam, czy mogę podać numer, ok??
  18. Dzwonił właśnie pan, z tego wszystkiego nie wiem, czy już wcześniej dzwonił :oops: Miałam tyle telefonów, że nie nadążałam spisywać :oops: Pan był zawiedziony, że domek już wybrany i powiedział, że jeśli by tamci państwo zwrócili pieska (oby nie), to żeby go natychmiast zawiadomić i on weźmie :crazyeye: Pan z Nowej Huty. Podziękowałam i zapisałam skrzętnie numer :) Pani Haniu - jest Pani cudotwórcą!!!! :multi:
  19. Wybór padł na panią z Ruczaju.. Nie kierowałam się niczym, tylko intuicją.. Pani i Pan - bardzo sympatyczni już się doczekać nie mogą :) Morgan jutro weźmie pieska do siebie, a w niedzielę (najprawdopodobniej) zawiezie do Krakowa i tam z mar.gajko wybiorą się do nowego domku psinki :) Pani ma działkę, na której psiak się będzie mógł wyszaleć :) Trzymajcie kciuki :kciuki:
  20. Dopiero wróciłam z pracy.. Dziewczyny - telefony się urywają :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Musiałam wyłączyć w pracy po przy 26 dzieci nie byłam w stanie rozmawiać.. Zresztą to wygląda tak, że jak tylko kończę rozmowę, telefon dzwoni znowu.. i tak w kółko :crazyeye: Już nie wiem, co odpowiadać.. Dzwoniła pani starsza, mieszkająca z mężem w cenrum Krakowa, mająca domek na wsi - też bardzo sympatyczna.. I wybieraj tu człowieku :lol: Strasznie duża odpowiedzialność.. Najbardziej chyba mi ten Ruczaj i młoda emerytka odpowiada. Dlatego zadzwonię do pani i porozmawiam, czy na 100% jest zdecydowana, a tak mówiła, że w każdej chwili jest gotowa na przyjęcie psiaka. Ta pani miała już pieska, teraz nie ma żadnego i chciałaby tego naszego jamnisia. Jeśli ta pani się rozmyśliła, będę dzwoniła do innych..
  21. Ulka - nie ma sprawy. Pewnie z każdym będę minimum raz rozmawiać to wspomnę o waszej stronce.. Właśnie mar.gajko uświadomiła mi jedną rzecz - że mogłabym z tych telefonów skorzystać i wyciągnąć jakieś bidy z azylu.. I tu ból - bo nawet nie wiem, co z psiakami :-( Nie mam wstępu.. Kurcze, ale żal.... Ale teraz najważniejsze, żeby jamniś znalazł domek.. Też mi się ta Pani młoda emerytka spodobała ;) Ale też i ta pani, która ma dziecko i psiaka beagla :) Generalnie wszystkie osoby dzwoniące wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)
×
×
  • Create New...