co do domowych domów tymczasowych toczy do Donki5 pisałaście? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
i jest jeszcze jakaś dziewczyna z Tomaszowa Maz, która otworzyła hotel z wew boksami, ale ma dość drogo. WIecie o kogo chodzi, czy mam poszukać?
dla wszystkich którzy pamiętają o Kropce chcę zaproponować zakup kalendarza na 2012 z jej przefajnym zdjęciem. Zostanie piękna pamiątka po niej, a inne pieski za pieniądze ze sprzedaży kalendarzy dostaną też szanse na lepszy los. Zapraszam
http://www.fundacjapsom.pl/
http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych/165209940189199#!/media/set/?set=a.280625801980945.67031.165209940189199&type=1
Właścicielka Prezydencji szczeniaków nie uśpi i już to Ryjonkowi zapowiedziala w piątek. Nie mamy na to żadnego wpływu, przecież nie wtargniemy do jej domu i nie wyrwiemy szczeniaków. Tez jesteśmy zaskoczone i wkurzone. Nie tak to miało wszystko wyglądać :(
to bardzo proszę o szczegóły :) :
spakowany:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/pb200059.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1158/pb200059.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/pb200063.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1203/pb200063.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/pb200062.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9246/pb200062.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
rozpakowany, ma jeszcze podłogę brezentową i siateczkowy daszek ;)
Mam piękny kojec dla szczeniaków i BIANCE1 bardzo by się on przydał. Jest to rzecz gabarytowa i ciężka, może rozpytajcie wśród znajomych, może by ktoś przewiózł przy okazji jadąc z W-wy do Wrocławia a ja dopłacę za benzynę do BIANCA1?
jednak serce boli, jak jamnik z domu w listopadzie ląduje w budzie:(
przykre jest to, że dogomaniaczka doprowadziła do takiej sytuacji i jeszcze się obraziła za to, że położyła sprawę