-
Posts
11490 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanitka
-
zdjęcia sa tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26097 Bardzo się cieszę że badania krwi są OK!!:multi: Teraz to juz musi być dobrze!!!:lol:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Wszysyc byly w szoku- pies bardzo ladnie dal sobie pobrac krew. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Chcial zjesc buldozka- ale na doddy fe nie wolno odpuscil i juz do konca byl aniolkiem:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Wszyscy lacznie z Panem doktorem byli zachwyceni nie tylko uroda ale tez i grzecznym zachowaniem Dropsia. [/QUOTE] mówiłam, mówiłam że on taki :lol: ja tez tęsknię....:placz: -
Oczywiście duże siku bardzo mile widziane:lol: . Może te leki pomogły?? Obytak było. Może konsultacja u tego weta byłaby dobra, ale jak mówisz decyzje o krojeniu jeszcze przełożyć. A czy Wanda tam na wsi będzie mogła dłużej zostać, a ty będziesz mogła się nią opiekowac jak do tej pory??:p
-
[B]Masza4[/B] ona dzięki tobie przeszła taką metamorfozę, ona poczuła, że ma dla kogo żyć, że nie jest bezpańska i opuszczoana, a to jest bardzo dużo !!!:p dzisiaj weci się konsuktują??
-
Niech nie robi juz takich numerów wiecej:diabloti: ... a łańcuch??.... no trudno innej alternatywy jakby nie ma. [B]Masza4 [/B]ale miałaś dzień- współczuję:p
-
To nie Dzielna, z takim uśmiechem, taka młoda i piękna??!!:evil_lol: AgnieszkoM gdzie jest ta sfilcowana kupka sierści rozpłaszczona w betonowym boksie?:razz:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE]:calus: Ciociu Agnieszko- zeby nie ten topic, moze by i znalazl.Ale kiedy gdzie i wogole? [/QUOTE] chyba byś sobie tego nigdy nie wybaczyła!!!;) ja w każdym razie bardzo ci dziękuję, bo ja tak jak [B]Katcherine[/B] na wyżłach ześwirowana:stupid: odkąd sama mam wyżła ze schroniska:lol: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że chłopak wychodzi z szoku zmiany klimatu;) !! Niech je, niech tyje, niech Doddy go tam wygłaszcze i wyszkoli. Będziesz miała z niego wielką pociechę :mdrmed: no to może jakach archiwalna fotka?? na tej fotce widać jakei DROP ma proporcie (najwieksza głowa a najwęższa dupka) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img317.imageshack.us/img317/2978/pict30751cx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7145/pict30744vz.jpg[/IMG][/URL] -
Matko 19 kg!!!:angryy: to ona mogła po prostu słaniać się z wycieńczenia,a nie tylko z powodu łapek, albo choroby!!! Kochane jesteście dziewczyny:cool2: czekamy na dalsze wieści od Dzielnej:lol:
-
O kurczaki jaka historia!!!:diabloti: najważniejsze że sie znalazła!!! hultajka jedna:angryy: - jaka mądra ze wróciła:evil_lol:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
ale skromniutka ta relacja:mad: -
[QUOTE] Jestem pod wrażeniem, dzielne dziewczyny jesteście. Jeśli potrzebna jakaś pomoc (cholercia oprócz domku niestety) to służę swoją osobą. [/QUOTE] Dzielna to jest [B]Masza4[/B] bo to ona ma "na głowie" Wandę i tak dobrze sobie radzi, mimo ciągłych problemów mieszkaniowych. :lol: Super że wujek zbuduje budkę- tylko czy ona będzie chciała tam zostawać??:roll:
-
już pojechała do Krakowa?? :lol:
-
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
tanitka replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Stefa zjadła dzisiaj całą czekoladę kradnąc ją ze stołu (chyc na krzesełko a potem na stół!):evil_lol: - mam nadzieję ze jej nie zaszkodzi- co za hultajka!!:mad: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
z niecierpliością czekamy!!!:p DROPKU jak żyjesz??!! :crazyeye: -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
tanitka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[B]Marka[/B] ty mu survival robisz:evil_lol: NERO rewelacujny - to mało!!!!:lol: -
[QUOTE]ja muszę wracac do domu-strasznie płacze...[/QUOTE] i ty też??:lol:
-
Masz rację [B]Masza4[/B]- ale proponowałam hotel na wypadek gdybyś miała się z Wandą znależć pod mostem:shake: Czy u tego gospodarza będzie jej OK?? nie ma możliwości uciec? to wspaniale że będziesz ja tak często odwiedzać- jesteś wspaniała:lol: a co z operacją, jak to dalej będzie?? pisz kiedy pieniędzy ci zbraknie!!:p
-
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
tanitka replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Nie da się ukryć. Zorka jest wpaniałym labradorem, tylko lekko zakręconym:cool1: __________________ Zawsze wierny.... ............................:diabloti:[I][COLOR=magenta]Prosiaczek[/COLOR][/I]:diabloti: [/QUOTE] o witam, witam, na forum drogi Prosiaczku:eviltong: - [B]zqbany [/B]miał wiele doczyniena z Zoreczką od maleństwa i wie, że to straszny diabeł:diabloti: a Stefcia na coż- przecież na ulicę jej nie wyrzucę!!!!;) decyzja musi dojrzeć:lol: -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
tanitka replied to anielica's topic in Już w nowym domu
a jednak:cool3: , takie to to piękne, a cholera nie z tej ziemi- zoopsycholog nie za wiele pomógł...:diabloti: , na tym zdjęciu z Luką jeszcze żyjące w zgodzie, ale błysk w oku i ząbek zaciętości już wiadać:placz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/433/pict10880oo.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: - no już spoko:lol: -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
tanitka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my też nie!!!