Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. przetrzymałam z decyzją, ale sama musiałam siebie i rodzinę z taką myślą oswoić. WIecie ja już i tak za wariatkę rodzinną i sąsiedzką robię. Ale wszyscy jakoś sie przyzwyczaili do życia z trzecim psem, w szczególności że ona taka malutka..:lol: nikt głośno tego nie powiedział, ale ja wiem że jej już nie oddamy, no bo kto będzie nam grzał stopy w łóżku, kto będzie mi grzał nerki pod polarem jak siedzę przy kompie, kto będzie mi siedział na kolanach jak prowadze samochód, no kto??.... kota przecież nie mamy!!!;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4130/obrazy0237pi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1313/obrazy0248iy.jpg[/IMG][/URL]
  2. bo na dwie psiny musiał kocyk starczyć:shiny: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4457/pict31833fi.jpg[/IMG][/URL]
  3. [COLOR=red]AHA, byłabym zapomniała, to chyba już sie domyślacie, ze Stefcia nie szuka juz nowego domu??[/COLOR]:evil_lol:
  4. no ja z tą czekolada też sie wystraszyłam nie na żarty, ale wszytsko skończyło się OK!!:lol: ale najlepiej jest u Pana na kolankach [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img311.imageshack.us/img311/7861/pict31818fx.jpg[/IMG][/URL] albo w plenerze na słońcu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/7198/pict31776ij.jpg[/IMG][/URL]
  5. [QUOTE]prosze bardzo- stronka posiwecona wyzlom w potrzebie i juz w nowym domku- bazowalabym na wyzlach z dogomanii ale nie tylko.odnosniki do historii kazdego na dogo.Plus zdjecia na stronce psiaka w potrzebie a w historiach z happy endem- relacje z nowych domkow z wynikami adopcji...Tanitka tu licze na opowiesci o luce:smile: odnosniki do podobnych stron w innych rajach (jak narazie mam jedna w GB trudniaca sie ratowaniem WNK, i druga -weimarow.) To mialaby byc stronka gdzie tylko i wylacznie posiwecone jest wyadoptowywaniu wyzelkow w potrzebie. Na wyzlach .pl ciut ....zbyt zdominowane hodowla jak dla mnie...chyba ze wyzel by sie zgodzil na wspolprace...choc watpie- oni tylko rodowodowe referuja.... [/QUOTE] [B]Katcherine[/B] już nadaję temat, ale mi pomożesz??:razz:
  6. wyżełki (i jamniczki;) ) strasznei marzną tej wiosny, ciągle zimno i zimno, tzreba zmniejszać swoją powierzchnię:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3163/pict31843tk.jpg[/IMG][/URL]
  7. no to opisz jak by to twoim zdaniem miało wyglądać, to zaraz poprosimy [B]zqbanego[/B] (to mój młody przyjaciel), aby nam taką strone zrobił!!:lol:
  8. ale zostanie Jagódką, Jagusią czy Jagą a moze jeszcze inaczej??:razz:
  9. [QUOTE] Jaguśka wskoczyła do "swojego" samochodu i nawet się nie obejrzała [/QUOTE] oj to [B]Marce[/B] łza się zakręciła:razz: za taką "niewdzięczność"?
  10. ja już o tym myślałam:hmmmm: ... tylko że ja tego nie uczynię żadną siłą:oops:
  11. wspaniale:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  12. no to świetnie, kiedy kolejna wizyta u weta?? jak tam stoisz z finansami??;)
  13. oh te wyżełki!!! a najbardziej to mi szkoda tych starszych i stareńkich... jakbym miała juz to ranczo....ale nie mam.... dobrze że chociał jednego wzięła [B]Katcherine:lol: [/B]
  14. oj to będzie maluszek płakał dzisiaj za mamą i rodzeństwem;) !!
  15. Jak to "buźka i spadaj do domu"!!! - prosze o relację, czy się Państwu psodobała, w szczególności Panu?? Jakie na nich zrobiła Jagusia wrażenie?? Czy Jagusi Państwo się spodobali??:razz:
  16. no to ja pisałam wcześniej, żebyś sie trzymała wersji jak w ogłoszeniach, że to mix belga a nie kundelek:lol: , ale że handlarza pogoniłaś to dobrze!!:lol:
  17. Tak Stefcia czeka, aż wrócę do kompa i znów razem poserfujemy:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/621/obrazy0025mt.jpg[/IMG][/URL] A tu ciężka praca ogrodniczki, nie wiadomo tylko co tam miało być posadzone w te dziury:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4012/obrazy0032fh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9462/obrazy0045cp.jpg[/IMG][/URL]
  18. [QUOTE]bardzo ladnie sie daje odwolac od innych pieskow wiec: juz biega razem z hotelowymi po terenie hotelowego ogrodu:loveu: [/QUOTE] bardzo się cieszę z tych coraz lepszych wieści:jumpie: :jumpie: :jumpie: i tak sobie myślę, ze to w sumie dobrze, ze [B]doddy[/B] sie nim zajęła, boć to treser w końcu i ma duze szanse poustawiać DROPA na własiciwe tory, a ze mną to ja wiem co on by zrobił... wlazł na głowe i zastepował!!!:mad: ,a [B]Katcherine[/B] potem by mnie ze skóry obrała:diabloti:
  19. Dzielna bądź dzielna!!!!:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  20. Brunciu emerycie jesteś cudny:loveu: i zyczę ci zdrówka, zdrówka po trzykroć!!!
  21. Jaga ma spotkanie w Ciechanowie o 14.00, więc z całej siły - mocne kciukasy!!!!:lol: :thumbs:
  22. No to proszę o nowe fotosy, może takie bardziej z bliży, może na rękach - takie wiesz wzruszajace...;)
  23. [QUOTE]sorki- uwazam ze najpierw nauka i zapanowanie nad amstelka problemami a pozniej myslenie o drugim psie.czy suni:razz: . i jeszcze napisze ze naogol to sunie wygrywaja w takim wyscigu...sa bardziej wytrwale i bezwgledne w rywalizacje o czlowieka.szczegolnie jak wlasciciel...mieknie na idok smutnych oczek i wogole:evil_lol: . wyobrazasz sobie amstelka wtedy zestresowanie ze przyszla nowa baba i go od panci odsowa...?[/QUOTE] no to chyba racja. [B]Amstel[/B] zacznij pracować z nim na szkoleniach i w domu.
  24. Wandeczka jak młody łobuziak się zachowuje? no wspaniale, że tak jej humor dopisuje:evil_lol: , a pęcherz jak tam i sikanie??
  25. ale ja Vanillie cały czas daję na allegro...:lol:
×
×
  • Create New...