-
Posts
11490 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanitka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
wydaje mi się że takeigo kontaktu nie ma, bo byłam przy tym jak P. Kierownik zabierała takie odpady tylko z supermarketu (niewiele tego) i tam było wszystko łącznie ze śledziami w śmietanie:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
dziewczyny, gratuluję wszystkim tak owocnej akcji!!!:multi: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
ja już kupiłam 12 sztuk parasoli na Stadionie za 100 zł:lol: i ze szmatami będę pod TESCO:lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
beka jak się umówiłyście jutro i gdzie na przekazanie rzeczy??:crazyeye: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
tanitka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
no można, i może Justyna to zrobi jak mama poczuje się na tyle dobrze żeby taki szok znieść:lol: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
tanitka replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
doddy jak to na dachu!!???:eek2: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
to ja chętnie bym podrzuciła to co wygrzebałam w domu - stare zasłony, poszewki i stojak pod parasol. Jeśli rano zajade na stadion X lecia to moze bedę miała i parasole. Mam tez w domu piękne płyty wiórowe w różnych odcinkach i deski ale długie na 2,5 m- potrzebny byłby więszy samochód.:razz: budę miała do oddania do węgrowa- jedna z dogomaniaczek w Ursusie ale znowu potrzebny większy samochód niż osobowy. :p Może ktoś ma znajowego z busem albo żukiem to byśmy zrzuciły się na paliwo i człowiek zawiózłby "gabaryty"?? -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
tanitka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
ja tez wyślę:lol: :lol: - i wiecie co poza życzeniami powrotu do zdrowia wyślę gratulacje Takiej Córki jak Justyna!!!:lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tanitka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
a ja w zeszłym roku wyrzuciałam taki pięny parasol ogrodowy ... bo był spłowiały:oops: - no nic poszukam czegoś- moze rzeczywiście na stadion się przejadę- nie wiem czy zdążę jutro czy w piątek. -
[QUOTE]Wanda jest straszliwie mądra! Potrafi kombinować, tak, że nie raz przechytrzy człowieka. Nie wiem skąd w niej tyle pomysłów :loveu:[/QUOTE] no ale wiesz, ze jaki pan taki kram:evil_lol:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1500/aneta36ir.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8376/aneta17xb.jpg[/IMG][/URL] :placz: :placz: :placz:
-
We wsi niedaleko Częstochowy błąka się sukczka wyżłopodobna. Nie ma domu, jest stale przeganiana, bita, czego efektem jest strach. Teraz urodziła PO RAZ DRUGI szczenieta. Sunia szuka kochającego domu. [B]Oto sunia SABA vel UNA- MA JUŻ DOM U LODIGEZJI!!!![/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7273/saba31tx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1673/saba58fy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8614/saba60ij.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9016/saba77ob.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/5917/saba41cf.jpg[/IMG][/URL] [LEFT] [/LEFT]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
tanitka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
bardzo się cieszę, że z Sabiną już lepiej i że jest już wybudzona:lol: a czy jutro wieczorem będziesz Justyna u mamy, to bym pod szpitalem przekazała ci zaświadczenie chyba, że mogę je zostawić w szpitalu w jakimś miejscu. Ja będę w Międzylesiu gdzieć od19.00 ASICA była nawet u ciebie w domu, zeby przekazać szybciutko zaświadczenie, ale cię nie zastała. -
Piękna młoda ONka i jej szczenięta szukają domu (Mazowieckie)
tanitka replied to Klocek's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo sie cieszę i [/B]poprosze o wstawienie zdjęcia Gerdy-bo nie wiem czy ją poznam za tydzień??;) urosła??