[QUOTE]przecież jak był u Ciebie, to wcale nie chciałaś się go pozbyć, prawda? :lol:
i myślałaś o mnie bardzo ciepło, że ode mnie taki fajny pies :loveu: ...?[/QUOTE]
potwierdzam, tak właśnie było! to te krakuski się uparły, ze Igorka zabierają!:razz: