FABIA to 3 letnia suczka mix. bernardyna. Ma właściciela, ale co z tego, skoro trzyma ją na opuszczonej posesji w budzie z suporeksu(?), w kolczatce i na łańcuchu. Fabia nie wchodzi do tej budy, ale wykopała sobie dół w ziemi i tak leży już ponad rok. Ten pies jest wogóle nie spuszczny, nikt z nim nie spaceruje, żyje tylko dzięki sąsiadom, którzy ją karmią.
Suczka w zeszłym roku urodziła w tych warunkach szczenięta- nie wiadomo co się z nimi stało:shake:.
Trzeba skończyć jej cierpienia, właściciel odda ją, tylko dokąd mam ją zabrać, wysterylizować, znaleźć dom....????? Jest łagodna.
POMOCY!!!
[B][SIZE=2]0 601 300 726, 046 857 88 27[/SIZE][/B][B][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][SIZE=2][EMAIL="
[email protected]"][COLOR=#000000]
[email protected][/COLOR][/EMAIL] [/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2852/pict5242kx7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8458/pict5241me2.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8918/pict5240an7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6343/pict5238kz8.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5864/pict5243vf1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3883/pict5237gz5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/650/pict5244jb6.jpg[/IMG][/URL]