Jump to content
Dogomania

alina71

Members
  • Posts

    3431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alina71

  1. Też ją pamiętam. Ma taką eteryczną urodę, jeśli można tak powiedzieć. Cudna jest.
  2. Wrzuciałam Koffiego na Miau do działu Zwierzyniec ogólny. Kciuki dla niego bo widzę, że ma sporo ogłoszeń. [url]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/jak-zyc-w-ciaglym-strachu-domek-potrzebny-na-wczoraj-prosimy-o-ds-lub-dt-iid-473640067[/url]
  3. O dziękuje Draculko za zajrzenie do jej wątku. :) :) :) Wrzuciłam ją na miau do działu Zwierzyniec ogólny, zaraz klepne kolejne ogłoszenia. [url]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/mlodziutka-mix-pinczera-sredniego-schronisko-jastrzebie-zdroj-iid-473632406[/url]
  4. Znajoma podpowiedziała mi, że Migotka to mix pinczera średniego. Wielkość głowy i proporcje ciała ma charakterystyczne dla rasy. Ale to mix bo ma białe znaczenia. Chcialabym zabrać ją na spacer w weekend jesli nie będzie masakrycznej pogody. Zaraz jej zrobie kilka ogłoszeń.
  5. No pani rehbilitantko jaka śliczna pacjentka. :)
  6. I towarzystwo ma, młode ładne choć charakterne. Ha ha. Ale ona jest ponadto. Oaza spokoju po prostu.
  7. Shanti jesteś niesamowita. I jak są ofiary po spa?
  8. Jest cudna śliczna i taka dystyngowana.
  9. Popytam znajome z innych fundacji może kogoś polecą.
  10. Ale ona piękna sama bym ją chętnie na dt wzięła ;)
  11. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU Psiakom krótkiego pobytu w schronisku i dobrych adopcji by ten rok nie był lepszy a przynajmniej nie gorszy
  12. Ale z niego dostojny facecik. I jaki przystojny. :)
  13. Aaa to nie wiedziałam, mnie nie było dawno. Myślałam, że jest jak wcześniej. W takim razie rozumiem i musze dopytać. Mam koce i wykładzine to ewentualnie tylko podam w bramie.
  14. A małe wredne nadal takie warczące? Dziewczyny jeździcie w tygodniu czy w weekend? Chciałabym wpaść może w niedziele. Ogarniam sie po szpitalu, zaległościach w szkole i pracy. Strasznie mi brakuje psów i was. Piękne to zdjęcia Sopla i tego rudego. To ktoś z Jastrzębia robi?
  15. Ona jest w boskie ogólnym także jest przyzwyczajona do obecności kilku psow. Na spacery wychodzi raczej rzadko bo musi wyjść cały boks. Alfa ma niesamowite oczy i jest długo w schronisku. :(
  16. A jak mu futro błyszczy, spokojny, zadbany, zdrowiejący. Fajnie czytac takie informacje.
  17. A kiedy można odwiedzić to wredne? ;);)
  18. Podziwiam fajne zakończenia udało sie psiakom :)
  19. Ja wyśle piątke, więcej nie moge ale na stale. Zdjęcie rozwala.
  20. Swojego piątaka też wysłałam fajnie widzieć psa na kanapie, fakt tak powinien mieszkać pies :) :)
  21. Rany ale piękne ten rudy jest cudnyyy :) :)
  22. Biedny psiak dobrze, że ma szanse na lepsze życie
  23. Fajna ta norka wredziorka. Lubie takie kudłate sunie. :) Wiecie coś więcej o niej?
×
×
  • Create New...